Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?  (Przeczytany 21268 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 06, 2015, 23:30:40 »
Pracowałem 12 lat w budżetówce więc znam obie strony medalu. Firmę mam od lat 5, zaczynałem z dwoma pracownikami, teraz jest ich 20. Myślę, że mój poziom "wtajemniczenia" w inwestycję w kadry oraz ich dobór, broni się zarówno wynikami finansowymi firmy jak i pensjami pracowników. Mając 20 osób w pracy przez osiem godzin, przy założeniu, że każda z nich tylko przez 20min. dziennie jest na profilach społecznościowych, okazuje się, że dziennie  6 godzin i 40 min czasu pracy jest nieefektywne. Czyli w tygodniu są to 32 godziny, w miesiącu 128 a w roku 1536 godzin, a to w sumie daje 192 dni pracy dla osoby zatrudnionej na 8 godzin. Jeśli chciałbyś za takie godziny płacić pensje, zus-y i koszty stałe to życzę powodzenia w biznesie.

Jeśli chodzi o mnie, to 11 lat pracowałem u polskich prywaciarzy. Piękne świadectwo na to, że od takich pracodawców, jak Ty, trzeba  trzymać się jak najdalej, jesteś 40 lat za murzynami.


P.S.


Jak taki zebeściak jesteś, to podaj nazwę swojej firmy. Jeżeli masz tylu zadowolonych pracowników, to nie powinno być problemu z pozyskaniem nowych kolejnych, którzy będą się zabijać o miejsca pracy w Twojej firmie. Same korzyści.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2015, 00:03:32 wysłana przez DEtonator »

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 07, 2015, 14:06:00 »
Jeśli chodzi o mnie, to 11 lat pracowałem u polskich prywaciarzy. Piękne świadectwo na to, że od takich pracodawców, jak Ty, trzeba  trzymać się jak najdalej, jesteś 40 lat za murzynami.

Tak jak pisałem wcześniej z takimi argumentami to może być tylko jałowa dysputa. Być może Ty, gdybyś zatrudniał ludzi, to machnąłbyś na stratę 192 dni na jednym etacie, o których pisałem wcześniej. Pewnie,  po tych 11 latach teraz masz pracę w budżetówce, w której z kolei ja pracowałem lat 12, więc obaj wiemy jakie są realia. Jeśli chcesz kontynuować wątek to zacznij od odniesienia się do tego jakie argumenty przemawiają za tym, że powinno się machnąć ręką na tę stratę czasu pracy o której pisałem. Jeśli nie to do zobaczenia przy kolejnym wątku, w którym wcale nie będziemy musieli się różnić.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 07, 2015, 17:13:17 »
Pewnie,  po tych 11 latach teraz masz pracę w budżetówce, w której z kolei ja pracowałem lat 12, więc obaj wiemy jakie są realia.

Od budżetówki to ja się trzymam jak najdalej. ;)


Jeśli chcesz kontynuować wątek to zacznij od odniesienia się do tego jakie argumenty przemawiają za tym, że powinno się machnąć ręką na tę stratę czasu pracy o której pisałem. Jeśli nie to do zobaczenia przy kolejnym wątku, w którym wcale nie będziemy musieli się różnić.

Jasne, że nie, wszystko powinno działać w obie strony oparte na zaufaniu, to jednak układ idealny i rzadko spotykany. Zawsze do swojej pracy podchodziłem w sposób, który zapewniał działanie na korzyść firmy/pracodawcy, jeżeli nadchodzi moment, kiedy przestajesz utożsamiać się z firmą, powinieneś poszukać nowego zajęcia. Niestety rynek pracy jest jaki jest i nie zawsze można od razu znaleźć coś ciekawego. W dobrych pracowników należy inwestować, jeżeli dobrze wykonują swoją pracę, a korzystanie w chwilach przerwy z internetu nie powinno być zabraniane. Firma w której obecnie pracuje nawet zachęca do śledzenia swojego profilu na fejsie, gdyż jest on jednym ze źródeł, z których dostajemy informacje o aktualnych wydarzeniach. Tutaj nikt nie ma z tym problemu.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 07, 2015, 18:15:05 »
Ja w politykę? Nigdy, od polityki to jak najdalej, jedynie co mnie marwi to to, że o Pawle Kukizie ludzie pomyślą to samo, co Ty o mnie...
Bartku, przecież śmieję się! :D Taka ironia i sarkazm ;) Ludzie są przezabawni. Pozdrawiam!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 11, 2015, 22:29:41 »
Widać, że raczej nie zatrudniasz tylko jesteś zatrudniony. Mam w swojej firmie sporo rekrutacji za sobą. Kandydatom w czasie pierwszego etapu (mowa o pracy przy komputerze) oznajmiam, że nie ma facebooka, gadu gadu itp. Na koniec daję każdemu wizytówkę i mówię, że jeśli jest zainteresowany dalszym etapem rekrutacji, to aby w ciągu godziny napisał do mnie sms. Efekt? Na 10 kandydatów odpisuje 2 w porywach 3.
Oczekiwanie od pracownika dyscypliny w wykonywaniu obowiazków to marzenie ściętej głowy.Nauczyli się tylko żądać.Nie dziwi mni akceptacja z ich strony dla wykorzystujących godziny pracy do działań politycznych.Taki przecież charakter mają umieszczane przez politologa Ufniarza/pewnie kierownikiem w SPPK został w otwartym konkurencyjnym naborze/teksty na forum, nie związane z charakterem jego obowiązków służbowych.Tak,charakter polityczny bo ich celem jest ugruntowanie przekonania u naiwnych,że on jest the best radny.Wielbiciele takich postaw powinni poprosić Diakuna aby urzędnikom i urzędniczkom pozwolił na dokonywanie w godzinach pracy zakupów,bo przecież strasznie się męczą.Można pójść jeszcze dalej i zaproponować  codzienne zawody -wybór dyscypliny pozostawić zainteresowanym,aby w pełni zrelaksowani przyjmowali z należną atencją petentów.To z takich postaw jak akceptacja poczynań Ufniarza bierze się potem akceptacja jeżdżącego po pijaku urzędnika gminnego,nawet w randze burmistrza czy w skrajnych przypadkach obrona księdza pedofila.To smutne,że część Polaków jeszcze nie zrozumiała iz bogactwo nie bierze się z lekceważenia obowiązków wobec pracodawcy czy Państwa Polskiego.
jestem gorszego sortu

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 14, 2015, 21:37:45 »
Nie dziwi mni akceptacja z ich strony dla wykorzystujących godziny pracy do działań politycznych.Taki przecież charakter mają umieszczane przez politologa Ufniarza/pewnie kierownikiem w SPPK został w otwartym konkurencyjnym naborze/teksty na forum, nie związane z charakterem jego obowiązków służbowych.Tak,charakter polityczny bo ich celem jest ugruntowanie przekonania u naiwnych,że on jest the best radny.
BRAWO!!! nareszcie ktoś celnie podsumował działalność pana radnego

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Czym się zajmują pracownicy spółek gminnych w trakcie pracy?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 17, 2015, 22:13:43 »
Nie dziwi mni akceptacja z ich strony dla wykorzystujących godziny pracy do działań politycznych.Taki przecież charakter mają umieszczane przez politologa Ufniarza/pewnie kierownikiem w SPPK został w otwartym konkurencyjnym naborze/teksty na forum, nie związane z charakterem jego obowiązków służbowych.Tak,charakter polityczny bo ich celem jest ugruntowanie przekonania u naiwnych,że on jest the best radny.
Cytat: liścik
BRAWO!!! nareszcie ktoś celnie podsumował działalność pana radnego
Cytuj (zaznaczone)
Tu nie chodzi o radnego tylko o zasady a te Gryf ma w głębokim poważaniu.Odpowiedz,i na pojawiające się na forum problemy powinien udzielać opłacany przez podatników urzędnik np pani ,która aktualnie robi za asystentkę burmistrza mając moim zdaniem niewiele pracy.Jeśli nie ona to są przeciez suto opłacani naczelnicy wydziałów czy szefowie gminnych spółek wyręczając zapracowanego radnego.


« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2015, 22:20:03 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu