Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868116 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1005 dnia: Czerwca 04, 2016, 21:10:42 »
Tak znowu naiwniacy typu Afgana będą wychwalać biało czerwoną  broszke za ten cud dla ludzi tylko że matematyka jest prosta i mówi że to walenie ludzi w bambuko,  proste mieszkanie 49.m2 x 30zł =1470zł (taniej wynajmie  teraz) 30lat x 12 miesięcy = 360 miesięcy,  teraz 360x1470=529 200 zł,  no faktycznie  tanie te mieszkanie,  może za tyle broszka kupi moje chętnie sprzedam, dziś na rynku kupi za tą cenę 2 (dwa) takie mieszkania,  no rewelacyjne rozwiązanie dla młodych,  brawo
Nie wziąłeś pod uwagę inflacji,która ani chybi po tych wszystkich kaczystowskich wynalazkach poszybuje w górę,czyli uderzy nas w kolejnym miejscu po kieszeni.
Na koniec prośba;daj spokój temu nieszczęśliwemu afganowi bo jeszcze popełni sepuku biorąc zamiast relanium arszenik.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1006 dnia: Czerwca 04, 2016, 22:52:12 »
okey dam mu spokój, ;)  ale wiesz takiego idiotę i naiwniaka  to ciężko spotkać, ;)  jak przypuszczam jego całe rodzinka  była w słusznej partii i tym atakowaniem (sposób pis-owki i pzpr-owski) chce odwrócić uwagę,  a i zasmucony i zawiedziony  ze taki analfabeta jak ja obnażył niekompetencje jego idoli, a zwłaszcza biało czerwonej broszki .  ;)   
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 22:53:45 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1007 dnia: Czerwca 04, 2016, 22:58:35 »
Mozesz mnie nazywac ,przezywac jak chcesz ,ale o mojej rodzinie gowno wiesz i trzymaj sie daleko od nich.
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1008 dnia: Czerwca 04, 2016, 22:59:02 »
no a to pstryczek w nos prezesa tv narodowej, no stołeczek zagrożony


 http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polityczny-przekaz-na-festiwalu-w-opolu-kuba-sienkiewicz-zmieni%c5%82-tekst-kilera/ar-BBtQTD4?ocid=spartandhp

Post Merge: [time]Czerwiec 04, 2016, 23:01:13 [/time]

Mozesz mnie nazywac ,przezywac jak chcesz ,ale o mojej rodzinie gowno wiesz i trzymaj sie daleko od nich.
tak samo jak tu gówno wiesz o mnie i moje rodzenie wiec vice versa, ty sie czepiasz mnie i mojej rodziny ja się czepiam twojej i ciebie, to tak woli wyjaśnienia   ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 23:01:30 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1009 dnia: Czerwca 04, 2016, 23:04:14 »
gdzie zaczepilem twoja rodzine ? link

Post Merge: [time]Czerwiec 04, 2016, 23:15:56 [/time]
No chyba ze ten analfabeta ,donosiciel Bolek czy ta pijaczyna "Alek" to twoja rodzina.Wowczas lacze sie z toba w bulu i nadzieji, czy jakos tak .Tak ten bredzislaw namieszal w tej polskiej ortografii.

Post Merge: Czerwca 04, 2016, 23:17:07
ale SB czy ZSMP to jedna rodzina :-)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 23:17:07 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1010 dnia: Czerwca 04, 2016, 23:17:55 »
nie chce mi się  z tobą dyskutować swoje powiedziałem, a jak chcesz to se szukaj,   




Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1011 dnia: Czerwca 04, 2016, 23:20:38 »
A z Jezatem to jestes lbie czerwony kuzynem ,czy ziomalem od paly z ORMO?

Post Merge: Czerwca 04, 2016, 23:22:24
ale czerwony lbie tych glupot o mojej rodzinie tobie nie odpuszcze.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 23:22:24 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1012 dnia: Czerwca 04, 2016, 23:27:58 »
powiedz mi tak szczerze sprawdzałeś sobie IQ bo z tego co piszesz i jak piszesz to jest chyba jedno cyfrowe, a na pewno sięga poziomu kibola, a abys zakonczył edukacje na podsatwówce rodzina do dzis spłaca kredyty i cął gospodarka poszła do MON, dobranoc
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 23:29:38 wysłana przez piotrzpl »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1013 dnia: Czerwca 04, 2016, 23:46:21 »
powiedz mi tak szczerze sprawdzałeś sobie IQ bo z tego co piszesz i jak piszesz to jest chyba jedno cyfrowe, a na pewno sięga poziomu kibola, a abys zakonczył edukacje na podsatwówce rodzina do dzis spłaca kredyty i cął gospodarka poszła do MON, dobranoc

Poziom dyskusji sięgnął właśnie dna. Co z tymi twoimi "poziomami", o których tak namiętnie pisałeś? Czyżby włączyła się podwójna moralność? I tak na koniec, trzeba być niezłym pajacem, by tak zacięcie bronić tego kurestwa, które zostało DEMOKRATYCZNIE pogonione przez naród. W sumie to dobrze, bo przez takich jak ty, coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, otwiera oczy widząc, co tak naprawdę się dzieje. I chwała Bogu, bo w nich cała nadzieja.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2016, 23:48:47 wysłana przez DEtonator »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1014 dnia: Czerwca 05, 2016, 10:06:31 »
Poziom dyskusji sięgnął właśnie dna
tylko ze to nie ja doprowadziłem do tego, ja nie ubliżałem nikomu na tym forum w przeciwieństwie do co niektórych

Co z tymi twoimi "poziomami", o których tak namiętnie pisałeś? Czyżby włączyła się podwójna moralność?
nie nie mam podwójnej moralności, ale jest moment w którym czara się przeleje i trzeba odpowiedzieć tym samym

trzeba być niezłym pajacem, by tak zacięcie bronić tego kurestwa, które zostało DEMOKRATYCZNIE pogonione przez naród.
nikt tu nie nie broni poprzedników  my tu pokazujemy jak pis nabija w butelkę co niektórych

coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, otwiera oczy widząc, co tak naprawdę się dzieje.
dokładnie my tu pokazujemy wady wchodzących ustaw i jak to się ma naprawdę i jakie sa tego konsekwencje,  np z 500+ , czy teraz z mieszkaniem + albo ustawą gruntową i innymi



a tak na marginesie to pis i nie tylko pis   was młodych i innych  ma głęboko w d..... wszyscy są im potrzebni tylko jako maszynka do głosowania w wyborach,
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2016, 10:11:59 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1015 dnia: Czerwca 05, 2016, 10:24:57 »
I tak na koniec, trzeba być niezłym pajacem, by tak zacięcie bronić tego kurestwa, które zostało DEMOKRATYCZNIE pogonione przez naród. W sumie to dobrze, bo przez takich jak ty, coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, otwiera oczy widząc, co tak naprawdę się dzieje. I chwała Bogu, bo w nich cała nadzieja
Korwinizm + Kukizizm = kretynizm.Jeśli to wyposażysz w brunatne koszule może być niezła zabawa z got mit uns na tym razem koszulkach.Kiedyś twórcy słynnego "rząd rżnie głupa" zadałem pytanie który kraj realizuje swoją politykę wg wzorców JKM- padła odpowiedz,że taki kraj trzeba stworzyć.Gdyby dzisiaj postawić fanom Kukiza pytanie które kraje nie mają partiokracji odpowiedz padła by podobna,choć wzorce są w ustrojach monopartyjnych jak np.Korea Północna.Jak chcesz zamienić tamto"kurestwo" w jeszcze większe pod nadzorem kaczystów to gratuluję pomysłu.Właśnie wraca PRL pod skrótem PRLPIS.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2016, 10:59:26 wysłana przez piotrzpl »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1017 dnia: Czerwca 06, 2016, 22:42:45 »
Korwinizm + Kukizizm = kretynizm.

Wolę to, niż zgniłe i pozbawione prawdziwych wartości lewactwo, które obecnie prowadzi Europę do nikąd.

proponuje przeczytać ze zrozumieniem co niektórym to

Ty już lepiej nic nikomu nie proponuj... Tym bardziej czytania ze zrozumieniem, co wiąże się z logicznym myśleniem, z którym niewątpliwie, jak wielokrotnie już tutaj udowodniłeś, masz bardzo poważne problemy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1018 dnia: Czerwca 07, 2016, 00:05:23 »
No widzisz zamieszczony przez ciebie mój cytat dotyczy linku ale to właśnie trzeba czytać ze zrozumieniem i jak sam udowodniłem już nie raz i z tym i z myśleniem ciężko u ciebie,  a co do lewakow to to właśnie robisz na największych lewakow w Europie

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1019 dnia: Czerwca 07, 2016, 07:24:35 »
jak sam udowodniłem już nie raz i z tym i z myśleniem ciężko u ciebie

Udowodniles sobie :). Gratulacje!

a co do lewakow to to właśnie robisz na największych lewakow w Europie

Robie tylko i wylacznie na siebie. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2016, 07:44:54 wysłana przez DEtonator »