Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868235 razy)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #555 dnia: Marca 29, 2016, 21:51:53 »
Ooooooooooo, odezwał się następny z MISJĄ ;-)

Z misją??? Ogarnij się, nie każdy, kto nie popiera PiSiorów musi być zwolennikiem innej opcji. To nie nowość, że PiS traktuje Polskę jak prywatny folwark.

Zaprawdę powiadam Ci, że jestem ogarnięty :-)
Doprawdy PiS traktuje Polskę jak prywatny folwark? A to ciekawe :-)

Ty piotrzpl chyba faktycznie uwierzyłeś, że masz misję do atakowania PiS i wszystkiego co z nim związane? ;-)
nie atakuje pis-u tylko pokazuje absurdy i udowadniam ze ta "dobra zmiana" jak wynika z tego ne jest aż tak dobrą zmian jak co nie którzy, wystarczy spojrzeć na to obiektywnie i nie być zaślepionym,,,
Śledzę co jakiś czas Twoje posty, wszędzie Ciebie pełno ;-)
nie wszędzie pisze tylko w 2 może trzech zakładkach i w kilku tematach

Bez ładu, bez składu, aby tylko coś napisać i się pokazać, w końcowym efekcie żałośnie to wygląda.
to twoje zdanie , z reguły pisze w temacie, no ale tez czytający musi czytać ze zrozumieniem,,,
 
Tak zapytam. Nie boisz się tak atakować obecnej władzy? :-) Pracujesz z tego co widziałem polickiej fabryce, a ta jest jeszcze państwowa ;-)
nie nieboje się, a straszysz ??? powiem ci przeżyłem nie jedna opcje polityczna w tym zakładzie, i jak przypuszcza tak daleko jarek już nie sięga i szarego takiego robola ma gdzieś,,, po kolejne jak to twierdzi obecna władza mamy demokrację i każdy ma prawo mieć swoje zdanie i ma prawo krytykować rządzących

Wiesz to nieładnie gryźć rękę, która Ciebie jakby nie było karmi ;-)
co dreki to ta reka dopiero jest 4 miesiące i jak na razie nie rządzi w zch police wiec ta ręka nie karmi nas jeszcze, i jak czytałeś moje posty w kwestii zakładu to pisałem ze mam nadzieje ze nie dadzą kogoś pokroju markowskiego czy Siwca, chociaż jak się patrzy kim obsadzaj stanowiska to to trzeba chyba się bać


Nie, nie straszę :-) Nie jestem człowiekiem, który źle życzy drugiemu, robi mu krzywdę, daleki jestem od tego :-)
Myślę, że te Wasze ciągły ataki są niepotrzebne, zrozumiałbym, gdyby to było po dłuższym okresie tej władzy, po 2-3 latach.
Dajcie im trochę popracować i dopiero oceniajcie :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #556 dnia: Marca 29, 2016, 21:55:45 »
po 2-3 latach.Dajcie im trochę popracować i dopiero oceniajcie :-)
ten okres może być za późno na cokolwiek, oni jak na arzie nie pracuj tylko zawłaszczaj kraj i obsadzaj go byle kim

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #557 dnia: Marca 29, 2016, 22:04:59 »
en okres może być za późno na cokolwiek, oni jak na arzie nie pracuj tylko zawłaszczaj kraj i obsadzaj go byle kim

Nie przesadzaj, po prostu nie przesadzaj Piotrzpl :-)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #558 dnia: Marca 29, 2016, 22:07:05 »
Doprawdy PiS traktuje Polskę jak prywatny folwark? A to ciekawe :-)

Polacy nie są głupi, PO boleśnie się o tym przekonało, więc ich następcy muszą teraz potrójnie bardziej poważnie traktować społeczeństwo. 

Dajcie im trochę popracować i dopiero oceniajcie :-)

Ok. Niech pracują, zobaczymy jak uczciwie podejdą do swoich obietnic, obawiam się, że wyjdzie z tego totalna qpa.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #559 dnia: Marca 29, 2016, 22:13:13 »
Polacy nie są głupi, PO boleśnie się o tym przekonało, więc ich następcy muszą teraz potrójnie bardziej poważnie traktować społeczeństwo. 

I tu z mojej strony pełna zgoda !!!

Ok. Niech pracują, zobaczymy jak uczciwie podejdą do swoich obietnic, obawiam się, że wyjdzie z tego totalna qpa.

No właśnie, niech pracują, czas pokaże, ale nie w 5 miesięcy :-)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #560 dnia: Marca 30, 2016, 11:37:57 »
I jak tam po spotkaniu mapeta Kijowskiego z kongresmenami i Tuska z Obama ;D
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #561 dnia: Marca 30, 2016, 12:23:15 »
no wiesz Obama woli się spotkać ze Tuskiem a nie z marionetką, no wcale nie jest to dziwne bo marionetka jest sterowana i kierowan przez jarkazbawiciela narodu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #562 dnia: Marca 30, 2016, 13:00:44 »
Obama ma jeszcze traume po spotkaniu  z komorowskim.
Jak ten  zaczal mu  belkotac o  bigosie ,wiernosci  zony to facet nie  moze  do  dzisiaj, dojsc do  siebie .


« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2016, 13:08:50 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #563 dnia: Marca 30, 2016, 17:50:10 »
dobrze mówisz ma traumę po pierwszym spotkanie z "marionetka"   :D ;D :D ;D

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #564 dnia: Marca 30, 2016, 18:14:28 »
marionetką
marionetka
"marionetka"

Widzę piotrzpl, że łatwo Ci przychodzi obrażanie Prezydenta RP wyrażając się np. powyższym.
Pamiętaj jednak, że to także Twój Prezydent, Prezydent Twojego kraju i należy mu się szacunek.
Jakiego szacunku oczekujesz od innych, jeżeli nie masz go dla głowy swojego kraju? Widać żadnego.
Wstyd piotrzpl.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #565 dnia: Marca 30, 2016, 18:44:14 »
Powiedz to afganowi, że Komorowski był również jego prezydentem i że  jemu również należy się szacunek. A może jak ktoś obraża ludzi z którymi tobie już tak bardzo po drodze nie jest, to wtedy już tak bardzo w oczy Cię to nie kole?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #566 dnia: Marca 30, 2016, 18:51:04 »
Powiedz to afganowi, że Komorowski był również jego prezydentem i że  jemu również należy się szacunek. A może jak ktoś obraża ludzi z którymi tobie już tak bardzo po drodze nie jest, to wtedy już tak bardzo w oczy Cię to nie kole?

Ogarnij się człowieku, napisałem o aktualnie urzędującym Prezydencie RP.
Można go lubić i nie lubić... i oczywiście nie wszyscy na niego głosowali.
Jednakże wygrał w drugiej turze z ówczesnym Prezydentem Komorowskim i jest w tej chwili number one w naszym kraju i należy mu się szacunek.
Czy to tak trudno pojąć???

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #567 dnia: Marca 30, 2016, 18:59:30 »
Na szacunek trzeba zapracować.  Nie należy się z automatu. Osobiście to jest mi wstyd że mam takiego prezydenta.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2016, 19:01:27 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #568 dnia: Marca 30, 2016, 19:03:41 »
Czy ktos  sie  orientuje,  o  ktorej  godzinie w amerykanskim kongresie, ma przemawiac mapet Kijowski?
Chcialbym tez obejrzec spotkanie  Obama tusk ,na ktorym kanale transmisja? ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #569 dnia: Marca 30, 2016, 19:07:37 »
Na szacunek trzeba zapracować.  Nie należy się z automatu. Osobiście to jest mi wstyd że mam takiego prezydenta.

Ręce opadają...

Czy ktos  sie  orientuje,  o  ktorej  godzinie w amerykanskim kongresie, ma przemawiac mapet Kijowski?
Chcialbym tez obejrzec spotkanie  Obama tusk ,na ktorym kanale transmisja? ;D

Wujek Google pomoże, a jak nie, to pewnie pojawi się (ale z poślizgiem) na You Tube :-)