Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868743 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #285 dnia: Stycznia 13, 2016, 20:04:15 »
taa - bo niemcy narzuciły całej unii (wraz z węgrami) taką narrację. angela - ej orban, co ja głupia narobiłam. ale odwróćmy kota ogonem - orban - ja, nuatirlisch angela, polska zła ;D ;D ;D a, i jeszcze francuzi jej pomogli ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2016, 20:06:19 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #286 dnia: Stycznia 14, 2016, 23:03:32 »
Możesz sobie szydzić, negować, wstawiać setki uśmieszków.
Niczego to nie zmieni.
Przyzwyczaj się.
Stanowisk KE UNI koło c... nam lat.
I tak przez 4  :P

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #287 dnia: Stycznia 15, 2016, 07:53:43 »
Stanowisk KE UNI koło c... nam lat.
taa, a po ojro z uni to łapska wyciągacie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #288 dnia: Stycznia 15, 2016, 08:25:13 »
Na takie samo pytanie większość  czołowych polityków PiS odpowiada  że oprócz tak bo się nam należy,  ale narzucać  nam niczego nie mają prawa,  no i nie dla  byciem na kolanach przed unia,  tylko że tak jak teraz jesteśmy  na kolanach nie byliśmy odkąd jesteśmy  w Unii,  żaden premier polski nie jeździł na dywanik,  a Szydło  tak,  więc do fanatyków  pisu  czas się zastanowić  czy nie czas zredukować swoich poglądów

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #289 dnia: Stycznia 15, 2016, 09:34:57 »
do fanatyków  pisu  czas się zastanowić  czy nie czas zredukować swoich poglądów
oni tego nie ogarną. dla nich to właśnie teraz jesteśmy górą
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #290 dnia: Stycznia 15, 2016, 13:26:16 »
Najnowsze "osiągnięcie" nowego rządu to ułatwienie służbom (cokolwiek przez to rząd rozumie i ile ich zapewne powoła) inwigilacji obywateli. Brawo.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19480616,sejm-przyjal-zmiane-zasad-inwigilacji-przez-sluzby-co-sie-zmieni.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta
Co prawda konieczny będzie nakaz, ale podejrzewam, że będziemy podsłuchiwani i podglądani cały czas, a nakaz pojawi się jak z kapelusza magika w chwili, gdy coś z naszych wypowiedzi czy działań podpadnie, jako antyrządowe.


Wybaczcie, ale moim zdaniem ci, którzy głosowali na PiS i zafundowali nam taką a nie inną władzę, powinni przeprosić resztę społeczeństwa.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #291 dnia: Stycznia 15, 2016, 20:32:51 »


publikacja: 05.02.2015

Jeszcze nie w tym roku, ale już w przyszłym Polska ma szansę na wyższe noty agencji ratingowych. Najpierw jednak musi się pozbyć procedury nadmiernego deficytu – informuje „Puls Biznesu”.

 „Rating wzmacnia wiarygodność Polski”
Agencje ratingowe rozpoczęły cykliczne przeglądy wiarygodności kredytowej poszczególnych krajów. W najbliższy piątek Fitch i Standard & Poor's przedstawią najnowsze oceny Polski...


publikacja: 15.01.2016

Rating Polski w dół. W reakcji gwałtowny spadek kursu złotego

Agencja ratingowa Standard & Poor's obniżyła w piątek długoterminowy rating polskiego długu w walucie obcej do poziomu „BBB plus” z „A minus” – podano w piątkowym komunikacie. Perspektywa ratingu jest negatywna. Po tej informacji złoty gwałtownie się osłabił.

Od lutego 2015 r. perspektywa polskiego ratingu w S&P była pozytywna. „Od wygrania wyborów w październiku 2015 r., nowy polski rząd zainicjował różne działania legislacyjne, które naszym zdaniem osłabiają niezależność i efektywność kluczowych instytucji, jak wynika z naszej oceny instytucjonalnej” - napisano w uzasadnieniu decyzji.
S&P poinformował, że perspektywa negatywna oznacza, iż w ocenie agencji istnieje „prawdopodobieństwo co najmniej jak jeden do trzech”, że w ciągu 24 miesięcy rating zostanie ponownie obniżony, „jeśli podważona zostanie wiarygodność polityki pieniężnej lub jeśli finanse publiczne pogorszą się bardziej od naszych obecnych oczekiwań”. Agencja obniżyła krótko- i długoterminowy rating w walucie krajowej do „A-/A-2” z „A/A-1”



Ministerstwo Finansów wstrzymuje się z komentarzem

Obniżenie ratingu spowodowało gwałtowne osłabienie złotego. Po godzinie 18 euro wyceniano na 4,48 zł, podczas gdy pół godziny wcześniej kurs EUR/PLN wynosił 4,42. Za dolara po godz. 18 płacono 4,08 zł, a za franka 4,09 zł.
Ministerstwo finansów nie chciało komentować sprawy. „W związku z decyzją agencji ratingowej Standard & Poor's Ministerstwo Finansów informuje, że ogłosi komentarz w tej sprawie po zapoznaniu się z decyzjami pozostałych agencji ratingowych, które to decyzje mają być ogłoszone w dniu dzisiejszym” - wyjaśniono w komunikacie MF.

PAP
<*)))))>{

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #292 dnia: Stycznia 15, 2016, 21:27:06 »
jestem gotów się założyć ze jest to wina opozycji, na pewno nie działaniami rządu przecież oni zostali wybrani przez większość narodu,,, proponował bym aby do tych firm rankingowych napisał Ziobro i Pawłowicz

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #293 dnia: Stycznia 15, 2016, 22:29:07 »
Piotrzpl  uważaj co piszesz bo ci pisiory o 6 zrobią wjazd na chatę :-X. Oni już śledzą Internety i z całą pewnością mają na tym forum swoich agentów - prawda andzeloputi ;D :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #294 dnia: Stycznia 15, 2016, 23:20:06 »
Dewiza PiSu -> byłeś bierny (ale wierny), teraz nadszedł czas zapłaty za partyjną wierność i będziesz kimś... Tak poza tym, nie dajcie się nabrać na .Nowoczesna, bo to dwa, lub, trzy razy większe gówno od PO ;) . Rysiek Petru powoli się wykłada ze swoimi teoriami. Spójrzcie na ich stronę, jaki go usilnie kreują na rodzynka polskiej demokracji... Przyszłość Polski należy do Was Polacy, a nie do partii politycznych!!! Trzymam kciuki za Naród Polski i Niemiecki, które w większości myślą dziś tak samo(!), jednak media z uporem maniaka próbują robić nas wszystkich debilami.... Oj będzie się działo... :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2016, 23:38:57 wysłana przez DEtonator »

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #295 dnia: Stycznia 15, 2016, 23:55:33 »
Obniżenie ratingu spowodowało gwałtowne osłabienie złotego. Po godzinie 18 euro wyceniano na 4,48 zł, podczas gdy pół godziny wcześniej kurs EUR/PLN wynosił 4,42. Za dolara po godz. 18 płacono 4,08 zł, a za franka 4,09 zł.

Nie zdziwię się jak w następny piątek euro będzie po 5,50. Dzisiaj jest po 4,50 więc warto jeszcze kupować.
Wiele zależy od "wycieczki" naszej delegacji rządowej do Brukseli, ale cudów się nie spodziewam.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #296 dnia: Stycznia 16, 2016, 09:44:53 »
no i Pawłowicz się odezwała, jak zwykle w swój specyficzny  sposób,,,
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sandp-niszcz%c4%85-z%c5%82ot%c3%b3wk%c4%99-w-interesie-lewactwa/ar-BBogqBW?ocid=spartanntp

a nie mówiłem,,,
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2016, 09:46:54 wysłana przez piotrzpl »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #297 dnia: Stycznia 16, 2016, 11:38:46 »
Pawłowicz jest walnięta, ale trochę racji ma. Wszelkie agencje ratingowe to prywatne firmy, gówno warte firmy tak naprawdę. Ile już razy jakieś bzdury "ratingowały"? To są prywatne firmy, którymi nie wiem dlaczego rządy się w jakikolwiek sposób przejmują. Nie wiem dlaczego też rynki tak na to reagują. Ale wiem, że jest to znakomite narzędzie do sterowania ekonomią.

W uproszczeniu to ja sobie też mogę taką firmę założyć i stwierdzić, że USA jest niewypłacalne.

http://www.telegraf.biz/swiat/article,kara_dla_sp_dla_bledne_ratingi,18614,1,1,1.html
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #298 dnia: Stycznia 16, 2016, 11:56:23 »
nie wiem dlaczego rządy się w jakikolwiek sposób przejmują
Robią to, bo:
jest to znakomite narzędzie do sterowania ekonomią.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #299 dnia: Stycznia 16, 2016, 12:26:16 »



:D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln