Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868366 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #255 dnia: Stycznia 06, 2016, 23:04:31 »
sorry ale nie interesowałem się aż tak szczegółowo rodem Kaczyńskich, mam inne zainteresowania 

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:35:54 »
sorry ale nie interesowałem się aż tak szczegółowo rodem Kaczyńskich, mam inne zainteresowania 
Szkoda,bo warto wiedzieć czyje interesy reprezentuje żyjący syn Rajmunda.Po wczorajszej "naradzie"w Nidzicy mam niedosyt bo po pierwsze zabrakło w tym towarzystwie Putina,po drugie jeśli to była narada towarzyszy partyjnych to co tam robił BOR,po trzecie co w tym towarzystwie robił skromny politolog ze Szczecina robiący ostatnio za vice marszałka sejmu,kolejne pytanie kto to sfinansował?
Jeden element tego kabaretu jest już widoczny a mianowicie rola biało czerwonej Beaty z którą taboretowy wódz postępuje jak z marionetką,która jako vice szef PiSu nie zasługuje na uczestniczenie w partyjnej nasiadówce.Ma tylko finansować z budżetu państwa/obsługa BORu/partyjne fanaberie swojego szefa.
Wydaje się że jej dni jako kukły prezesa są policzone.Na szczęście w Radomiu udało się dzięki białoczerwonej Beacie i geniuszowi Radziwilła przywrócić normalność funkcjonowania służby zdrowia.Normalność wg bialoczerwonej Beaty polega na dobrej zmianie a dobra zmiana na normalności czyli na dobrej zmianie która przywraca normalność......................itd.Dzięki dobrej zmianie niepłodność będa juz niedługo leczyć egzorcyści  specjalizujący się w naprotechnologii za tzw "bóg zapłać"czyli transferze publicznej kasy do  ciągle potrzebujących urzędników Watykanu amen.   
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:40:59 »
powie krótko lubię czytać twoje posty, a ja odszedłem do podobnych wniosków,,, ten mem mówi wszystko

« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2016, 10:56:28 wysłana przez piotrzpl »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #258 dnia: Stycznia 07, 2016, 13:58:06 »
Nie, no ci "prezesi", których wymieniają to nie byli z PO i PSL.
Tylko, że wtedy gdy przejmowali stanowiska nie krzyczano:
- zagrożona demokracja, zagrożona demokracja!!!...


Przez 8 lat przejęli wszystko.
Niektórzy młodzi z PO nawet nie znają innego życia, bo mają teraz POnad 30 lat.
Myślą, że są lepsi od kolegów, którzy uczciwie pracowali i nie zajmowali stanowisk od razu po szkole za rozwieszanie plakatów wyborczych.


Odcięto rękę, która ich karmiła i "wyróżniała"
Jak żyć?
Przecież z zawodu jestem dyrektorem. :'(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2016, 14:08:06 wysłana przez pol »

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 07, 2016, 14:22:52 »

Przez 8 lat przejęli wszystko.
Niektórzy młodzi z PO nawet nie znają innego życia, bo mają teraz POnad 30 lat.
Myślą, że są lepsi od kolegów, którzy uczciwie pracowali i nie zajmowali stanowisk od razu po szkole za rozwieszanie plakatów wyborczych.


Odcięto rękę, która ich karmiła i "wyróżniała"
Jak żyć?
Przecież z zawodu jestem dyrektorem. :'(

pol...samo sedno...bardzo wyraźnie w GA Police to widać....ale myślę że będą co niektórzy mieli okazję się przekonać ile są warci dla tzw. "otwartego rynku pracy"

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #260 dnia: Stycznia 07, 2016, 15:01:39 »
Nie, no ci "prezesi", których wymieniają to nie byli z PO i PSL.
Tylko, że wtedy gdy przejmowali stanowiska nie krzyczano:
- zagrożona demokracja, zagrożona demokracja!!!...
Szkoda,że niePiSmienni nie zauważyli w oparciu o jakie kryteria wybierano władze mediów publicznych.Do dzisiaj kaczyści nie złozyli ani jednego zawiadomienia do prokuratury o ustawionym konkursie na członka władz mediów publicznych.
Dla przypomnienia niePiSmiennym;faszyzm = doktryna polityczna sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej,głosząca kult państwa(TKM),stosująca terror państwowy i solidaryzm społeczny.Integralnymi elementami są;nacjonalizm(np media narodowe),etatyzm(np mianowanie urzędników w miejsce konkursów)
militaryzm(antek majsterklepka aktualnie zajmuje się modernizacją sic. niemieckich czołgów),antykapitalizm(zabrać bogatym -podatek bankowy,podatek sklepowy),populizm - nikt nam nie wmówi,że białe jest białe,kolektywizm - jeden za wszystkich wszyscy za jednego,oraz wrogi stosunek do gospodarczego i politycznego liberalizmy czyli do wolności obywatelskich i wolnosci gospodarczej.Coś pominęłam??
Aktualna filozofia gospodarcza sprowadza się do działania w myśl dobrego uczynku złotej rybki "złapana przez małorolnego chłopa mówi spełnię twoje jedno najbardziej oczekiwane życzenie.Na to małorolny - zabij sąsiadowi wszystkie krowy.Ale dlaczego wszystkie,pyta złota rybka,- ŻEBY MIAŁ TYLE SAMO CO JA  odpowiada małorolny wyborca PiSu.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #261 dnia: Stycznia 07, 2016, 15:16:23 »
Nikt chyba by tego nie wytłumaczył majster sztyk, no tylko czy fanatycy PiS coś z tego zrozumią jeżeli tego nie mówił  ich guru,  no to już Inna  sprawa

Post Merge: Stycznia 07, 2016, 23:02:01
no duda lepszy od lewego (Robert Lewandowskiego) w 9 minut podpisał 6 ustaw,,,
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2016, 23:02:01 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #262 dnia: Stycznia 08, 2016, 15:36:58 »
Nikt chyba by tego nie wytłumaczył majster sztyk, no tylko czy fanatycy PiS coś z tego zrozumią jeżeli tego nie mówił  ich guru,  no to już Inna  sprawa

Post Merge: [time]Styczeń 07, 2016, 23:02:01 [/time]
no duda lepszy od lewego (Robert Lewandowskiego) w 9 minut podpisał 6 ustaw,,,
Bawi mnie ostatnio samozwańczy lider opozycji Ryszard Petru z partii która walnie przyczyniła się do spadku notowań PO i umozliwiła kaczystom uzyskania marnej większości sejmowej.Właśnie wczoraj marzył o tym ,że rozsądni posłowie PiSu mogą w pewnym momencie odejść z PiSu.Biedaczyna nie zauważył z drabiny samozwańczego lidera,że rozsądnych na razie w PiSie  nie widać a gdyby jakiś się odważył odejść to w rezerwie czeka cały tabun kukizowców.Petru nawet nie pomyślał że zbieracze kwitów od mgr zbyszka i mgr Kamińskiego już działają.Po to tego pierwszego wykorzystuje taboretowy prezes i w tym celu dudapomoc ułaskawił niewinnego z wyrokiem trzech lat odsiadki w I instancji.Psy szczekaja a karawana ciągnie dalej.Kandydatka na szefową GPW prof
Zaleska - "będziemy prowadzić edukację ekonomiczną"- powinna zacząć od pryncypała z Żoliborza.Jacek Kurski,ten sam lekceważący przepisy ruchu drogowego,będzie - jako prezes mediów kaczystowskich nazywanych dla gawiedzi narodowymi ,uczciwie i sprawiedliwie zarządzał telewizją.Kolejny nominat
przedstawiony przez zdegradowanego premiera technicznego Wojciech Kaczmarczyk będzie się zajmował rozwijaniem społeczeństwa obywatelskiego.Nie ma co narzekać idzie raj!   
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #263 dnia: Stycznia 08, 2016, 16:27:24 »
Bawi mnie ostatnio samozwańczy lider opozycji Ryszard Petru z partii która walnie przyczyniła się do spadku notowań PO i umozliwiła kaczystom uzyskania marnej większości sejmowej.Właśnie wczoraj marzył o tym ,że rozsądni posłowie PiSu mogą w pewnym momencie odejść z PiSu.Biedaczyna nie zauważył z drabiny samozwańczego lidera,że rozsądnych na razie w PiSie  nie widać a gdyby jakiś się odważył odejść to w rezerwie czeka cały tabun kukizowców.Petru nawet nie pomyślał że zbieracze kwitów od mgr zbyszka i mgr Kamińskiego już działają.Po to tego pierwszego wykorzystuje taboretowy prezes i w tym celu dudapomoc ułaskawił niewinnego z wyrokiem trzech lat odsiadki w I instancji.Psy szczekaja a karawana ciągnie dalej.Kandydatka na szefową GPW prof
Zaleska - "będziemy prowadzić edukację ekonomiczną"- powinna zacząć od pryncypała z Żoliborza.Jacek Kurski,ten sam lekceważący przepisy ruchu drogowego,będzie - jako prezes mediów kaczystowskich nazywanych dla gawiedzi narodowymi ,uczciwie i sprawiedliwie zarządzał telewizją.Kolejny nominat
przedstawiony przez zdegradowanego premiera technicznego Wojciech Kaczmarczyk będzie się zajmował rozwijaniem społeczeństwa obywatelskiego.Nie ma co narzekać idzie raj!   

Zal mi Ciebie. Twoja ukochana Platforma, która Cię karmiła ginie całkowicie, a Ty nie masz gdzie iść.
Zostaniesz sierotą.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 08, 2016, 16:59:59 »
Bawi mnie ostatnio samozwańczy lider opozycji Ryszard Petru z partii która walnie przyczyniła się do spadku notowań PO
Koowalski jakbyś nie czarował to nie zaczarujesz. Do spadku notowań po przyczyniła się tylko i wyłącznie po, nikt inny.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #265 dnia: Stycznia 08, 2016, 17:19:18 »
Bawi mnie ostatnio samozwańczy lider opozycji Ryszard Petru z partii która walnie przyczyniła się do spadku notowań PO
Koowalski jakbyś nie czarował to nie zaczarujesz. Do spadku notowań po przyczyniła się tylko i wyłącznie po, nikt inny.
Jasne, PO nieustannie zamawiała w mediach programy ją krytykujące.Nawet zamówiła to u R.Petru.Dzięki tym zamówieniom wygrał PiS a milionami nowoczesnych zajmą się osobnicy ,których wymieniłam.Zapewniam ,że będa robili to z satysfakcją bo nikt im nie wmówi,że białe jest białe.Nowoczesna to mediowa wydmuszka,którą na siłę reklamują prywatne media. Proszę nie zapominać o spełnienu przez złotą rybkę życzenia pisowskiego małorolnego "zabić wszystkie krowy".Nowoczesnej nie odpowiadała letnia woda w kranie no to ma lepszą.
jestem gorszego sortu

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #266 dnia: Stycznia 08, 2016, 18:03:09 »
„Obsadzanie” w głównych rolach do samobójczej misji grupę ściśle wyselekcjonowanych osób, wybranych spośród oczekujących na egzekucję,lub skazanych na więzienie-jak nic wpisuje się w scenariusz filmu „parszywa dwunastka” Najwyraźniej Kaczyński uznał,że cel jaki przed nimi postawił ( atak na praworządność,przejęcie mediów,zniewolenie narodu ) osiągną nie bacząc na nic-wszak zostali”już skazani i osądzeni” więc do stracenia nie mają nic. W przypadku powodzenia „misji” czeka ich „amnestia” i odkupienie win.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #267 dnia: Stycznia 09, 2016, 20:34:25 »
Polityka jest jak kobieta: mało kto, o ile w ogóle, ją rozumie, choć wielu wydaje się, że potrafią.
Nie jestem zwolenniczką PO ani PiS, w ogóle nie utożsamiam się z żadną partią czy też ugrupowaniem politycznym.
Przykro mi widzieć, że większość ludzi spoza drzew nie widzi lasu. Podzieliliście się na dwa obozy, zwalczacie się wzajemnie ile sił, nie robiąc w zasadzie nic, co zmieniłoby sytuację w Polsce na lepsze.
Mamy obecnie rządy partii, która podobno jest lepsza od poprzedniej. Ale czy jej zwolennicy mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że to prawda?
Nie jestem dzieckiem, stan wojenny znam z własnych doświadczeń. Tak samo upadek komuny, strajki itd. |A teraz znów ludzie wychodzą na ulicę, protestując przeciw rządom i decyzjom tych, których przecież wybrali. Czegoś więc w tym nie rozumiem: skoro wybraliście PiS, co jest nie tak? Dlaczego nie podoba Wam się jego dyktatura, bo tym będzie obecna władza. Dlaczego tak sądzę? Jakiś czas temu, ok. roku, pisałam w innym wątku o zagrożeniu, jakim jest dla nas islam. Wtedy nie było mowy o przyjmowaniu uchodźców, temat przeszedł w sumie bez echa. Teraz jest chyba troszkę inaczej, prawda?
Ehh, niech się dzieje, niech rządzący robią, co chcą, Wy nadal będziecie się między sobą spierać i nic poza tym. Zrzucą Wam na głowy parę tysięcy islamistów, każą płacić za ich utrzymanie, pozmieniają parę ustaw PO, dodadzą własne, równie idiotyczne i dalekie od interesu Polaków... A w następnych wyborach znów wybierzecie PO lub PiS, i znów będziecie mieć temat do jakże owocnych dyskusji.[size=78%] [/size]
[/size]

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #268 dnia: Stycznia 09, 2016, 22:23:26 »
W pełni popieram

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #269 dnia: Stycznia 10, 2016, 10:27:57 »
Polityka jest jak kobieta: mało kto, o ile w ogóle, ją rozumie, choć wielu wydaje się, że potrafią.
Nie jestem zwolenniczką PO ani PiS, w ogóle nie utożsamiam się z żadną partią czy też ugrupowaniem politycznym.
Przykro mi widzieć, że większość ludzi spoza drzew nie widzi lasu. Podzieliliście się na dwa obozy, zwalczacie się wzajemnie ile sił, nie robiąc w zasadzie nic, co zmieniłoby sytuację w Polsce na lepsze.
Mamy obecnie rządy partii, która podobno jest lepsza od poprzedniej. Ale czy jej zwolennicy mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że to prawda?
Nie jestem dzieckiem, stan wojenny znam z własnych doświadczeń. Tak samo upadek komuny, strajki itd. |A teraz znów ludzie wychodzą na ulicę, protestując przeciw rządom i decyzjom tych, których przecież wybrali. Czegoś więc w tym nie rozumiem: skoro wybraliście PiS, co jest nie tak? Dlaczego nie podoba Wam się jego dyktatura, bo tym będzie obecna władza. Dlaczego tak sądzę? Jakiś czas temu, ok. roku, pisałam w innym wątku o zagrożeniu, jakim jest dla nas islam. Wtedy nie było mowy o przyjmowaniu uchodźców, temat przeszedł w sumie bez echa. Teraz jest chyba troszkę inaczej, prawda?
Ehh, niech się dzieje, niech rządzący robią, co chcą, Wy nadal będziecie się między sobą spierać i nic poza tym. Zrzucą Wam na głowy parę tysięcy islamistów, każą płacić za ich utrzymanie, pozmieniają parę ustaw PO, dodadzą własne, równie idiotyczne i dalekie od interesu Polaków... A w następnych wyborach znów wybierzecie PO lub PiS, i znów będziecie mieć temat do jakże owocnych dyskusji.

Gdyby Pani wcześniej otwierała oczy ,choćby podczas kampani wyborczej,toby Pani zauważyła,że wszystkie startujące do parlamentu ugrupowania walczyły z Platformą Obywatelską a nie z zakłamaniem PiSu.To nie Platforma podzieliła Polskę tylko posługujący się ogłupiającą propagandą PiS.Platforma nie zbudowała sieci klubów GPC czy kółek parafialnych karmiących się i innych naiwnych katastrofą smoleńską,Polską w ruinie,aferą taśmową itp.Platforma nie podsłuchiwała swoich członków u Sowy tylko robił to ktoś na użytek PiSu.Szkoda,że Pani tego nie zauważyła,ale rozumiem ,że te braki pozwalają Pani akceptować  dyktatorskie działania KACZYSTÓW  zamieniające Polskę w PiSowski folwark.Takiego stanowiska obecnie rządzący oczekują,zwłaszcza od inteligencji,która olała ostatnie wybory bo chciała dobrej zmiany.Dzięki takim postawom już niedługo będzie można o rzadzących Polską mówić tylko dobrze albo wcale.Lud stojący ponad prawem funduje nam igrzyska,dzięki którym mamy płacić podatek na nieodpowiedzialnych dzieciorobów który pięknie jak to u kaczystów nazywają 500+ albo podwyżka cen w hipermarketach za sprawą podatku od dużych powierzchni handlowych,nazywana ochroną polskich sklepikarzy dojących  kasę z biedaków nie mających samochodów by dokonywać zakupy w wielkich sieciach handlowych.Nie wspominam o Trybunale Konstytucyjnym,skoku na media czy służbę cywilną bo skoro Pani uważa,że nie mamy prawa krytykować budowy państwa faszystowskiego to nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć pozostawania nadal w błogim nastroju do czasu aż przyjdą po Panią bo już zabraknie wskazanych.Tylko wtedy już będzie za pózno!!!
Ps.Jeśli Pani nie wierzy ,że jest w błędzie proponuję sporządzić sobie na własny użytek listę gazet wspierających PO i taka samą pałąjąca miłością do PiS.To unaoczni Pani skalę łgarstwa i manipulacji jakich dokonują kaczyści.   
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2016, 10:45:51 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu