Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868100 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 11, 2015, 20:02:17 »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 11, 2015, 21:13:59 »
przed wyborami mówiłem ze jak pis dojdzie do władzy będzie cyrk nad cyrkami i bezprawie,,, komentarz jest zbędny, po mału czas się bać,,,
Do poduszki proponuję legendę o wodzu pod linkiem https://www.yotube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 11, 2015, 21:20:34 »
Polecam wszystkim zainteresowanym działaniami Trybunału Konstytucyjnego lekturę na stronie:
http://kontrowersje.net/kaczy_ski_popali_wszystkie_mosty_i_skaza_pis_na_zwyci_stwo

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:36:40 »
Polecam wszystkim zainteresowanym działaniami Trybunału Konstytucyjnego lekturę na stronie:
http://kontrowersje.net/kaczy_ski_popali_wszystkie_mosty_i_skaza_pis_na_zwyci_stwo
Rozumiem,że reklamujący  wskazany link lubi się babrać w szambie.Czy dotyczy to wszystkich członków i sympatyków PiSu?
Aktualnie do obrzucania gównem prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego przystąpił tym razem bez taboretu słynny na cały układ słoneczny badacz genów.
W telewizji republika stwierdził "w Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej.To jest w genach niektórych ludzi,tego najgorszego sortu Polaków".
No tak,Hitler sortował ludzi wg narodowości a taboretowy wódz/fuhrer będzie sortował wg genów, oczywiście nie sam.Powoła narodową radę oceny genów i uruchomi tak jak u Kim Dzong Una obozy resocjalizacyjne dla niepatriotów.Kolejnym krokiem po uzyskaniu dostępu do broni atomowej będzie wywołanie wojny z każdym państwem ,które go nie uzna za najwyższego dostojnika układu słonecznego lub wszechświata. 
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 12, 2015, 15:12:02 »
Rozumiem,że reklamujący  wskazany link lubi się babrać w szambie.Czy dotyczy to wszystkich członków i sympatyków PiSu?
Aktualnie do obrzucania gównem prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego przystąpił tym razem bez taboretu słynny na cały układ słoneczny badacz genów.

Większego szamba jakie tworzyła partia oszustów nie ma na całym świecie. Nawet na Jamajce. Nie ma sensu przywoływać tu te wszystkie afery zamiecione pod dywan, to gadanie do pustych krzeseł itd, itp. Jeśli chodzi o Trybunał i respektowanie jego wyroków wystarczy poczytać choćby tu:
http://niewygodne.info.pl/artykul6/02671-Szczyt-hipokryzji-PO-ws-wykonywania-orzeczen-TK.htm
A pozostałych treści wynikających prawdopodobnie z twoich problemów gastrycznych nie ma sensu komentować.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2015, 15:16:36 wysłana przez Zorro »

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:51:03 »
Rozumiem,że reklamujący  wskazany link lubi się babrać w szambie.Czy dotyczy to wszystkich członków i sympatyków PiSu?
Aktualnie do obrzucania gównem prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego przystąpił tym razem bez taboretu słynny na cały układ słoneczny badacz genów.

Większego szamba jakie tworzyła partia oszustów nie ma na całym świecie. Nawet na Jamajce. Nie ma sensu przywoływać tu te wszystkie afery zamiecione pod dywan, to gadanie do pustych krzeseł itd, itp. Jeśli chodzi o Trybunał i respektowanie jego wyroków wystarczy poczytać choćby tu:
http://niewygodne.info.pl/artykul6/02671-Szczyt-hipokryzji-PO-ws-wykonywania-orzeczen-TK.htm
A pozostałych treści wynikających prawdopodobnie z twoich problemów gastrycznych nie ma sensu komentować.

Twierdzisz że PiS to partia czysta jak łza ?Bez afer?No proszę wypowiedz te słowa że Pis to partia bez skazy ....

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:55:02 »
Rozumiem,że reklamujący  wskazany link lubi się babrać w szambie.Czy dotyczy to wszystkich członków i sympatyków PiSu?
Aktualnie do obrzucania gównem prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego przystąpił tym razem bez taboretu słynny na cały układ słoneczny badacz genów.

A pozostałych treści wynikających prawdopodobnie z twoich problemów gastrycznych nie ma sensu komentować.
Uprzejmie informuję,że taboretowy zbawca Polski otworzył warsztat ślusarski.Będzie naprawiał przy pomocy sierpa i młota - pewnie jego ulubione symbole - Trybunał Konstytucyjny.Oznajmił urbi et orbi,że przygotowuje ustawę naprawczą. A jesli chodzi o Trybunał Konstytucyjny to rzekł ,że są poważne wątpliwości beaty  z syndromem abs/magister administracji/i w związku z tym wydaje dekret o nie publikowaniu wyroków Trybunału Konstytucyjnego.Ma rację,przecież ciemny lud nie potrzebuje konstytucji tylko 500 na każde dziecko.
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 12, 2015, 18:10:30 »
Twierdzisz że PiS to partia czysta jak łza ?Bez afer?No proszę wypowiedz te słowa że Pis to partia bez skazy ....

Trudno znaleźć człowieka bez skazy, a ty żądasz by zbiorowisko wielu ludzi było bez skazy? Tak dobrze i idealne w świecie nie jest. I ja nigdzie nie pisałem, że PiS jest czysty jak łza. Ale obiektywnie porównując obie partie, to nie można nie reagować jak ktoś z Kaczyńskiego robi faszystę, a o jego partii mówi - szambo.
Histeryczna nagonka rozpętana przez upolityczniony TK, "autorytety" zapraszane do mediów straszące faszyzmem, zamachem stanu, agresja miłośników PO w necie, to wszystko powoduje u szarego człowieka odruch obronny. Nie chce nikogo przekonywać do kochania PiS, bo mi samemu daleko do tego, ale dzisiaj nie ma innej alternatywy. Nowoczesna to takie PO-bis, nawet u Kukiza pełno jest POdobnych ludzi. Pozostaje więc PiS.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 12, 2015, 20:24:29 »
Histeryczna nagonka rozpętana przez upolityczniony TK, "autorytety" zapraszane do mediów straszące faszyzmem, zamachem stanu, agresja miłośników PO w necie, to wszystko powoduje u szarego człowieka odruch obronny. Nie chce nikogo przekonywać do kochania PiS, bo mi samemu daleko do tego, ale dzisiaj nie ma innej alternatywy.
Szary człowieku uprzejmie informuję;
FASZYZM - doktryna polityczna sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej,głosząca kult państwa,silne przywództwo,terror państwowy i solidaryzm społeczny.Integralnymi elementami są; nacjonalizm,etatyzm,militaryzm,antykapitalizm,populizm,kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu.Autorytaryzm to początek potem jest walka z odmiennymi ideologiami,pełna kontrola partii rządzącej nad życiem społecznym i gospodarczym,gospodarczy etatyzm,nacjonalizm a w skrajnych przypadkach szowinizm bądz rasizm.
Jakieś wątpliwości szary człowieku?
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #189 dnia: Grudnia 12, 2015, 22:04:40 »
FASZYZM - doktryna polityczna sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej,głosząca kult państwa,silne przywództwo,terror państwowy i solidaryzm społeczny.Integralnymi elementami są; nacjonalizm,etatyzm,militaryzm,antykapitalizm,populizm,kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu.Autorytaryzm to początek potem jest walka z odmiennymi ideologiami,pełna kontrola partii rządzącej nad życiem społecznym i gospodarczym,gospodarczy etatyzm,nacjonalizm a w skrajnych przypadkach szowinizm bądz rasizm.
Jakieś wątpliwości szary człowieku?

Jak to łatwo oskarżać innych o faszyzm, będąc samemu jego budowniczym. Wątpliwości mam zawsze jak słucham miłośników PO.
Faszyzm -  doktryna polityczna sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej - namawianie przez Tuska do "obywatelskiego nieposłuszeństwa", przeciwko demokratycznie wybranej partii, obecne protesty przeciwko próbie uporządkowania składu TK zawłaszczonego przez jedynie słuszną partię-PO, namawianie społeczeństwa do nie placenia abonamentu RTV
-silne przywództwo- jednoosobowe przywództwo Tuska, później Kopacz-krytykowane przez samych członków PO (Zalewski)
-terror państwowy- zamykanie internautów za krytykę rządzącej PO, ciąganie po sądach kibiców za śpiewanie piosenek o Donaldzie, który miał Tole
-solidaryzm społeczny- PO zastąpiła społeczny na partyjny, lub jak kto woli mafijny- zamiatanie afer pod dywan
-nacjonalizm- zamieniony na internacjonalizmeuropejski, bo Polska to nienormalność jak mówił Donald T.
-etatyzm- sztuczne tworzenie biurokracji, w rządzie Tuska było 91 wiceministrów, np. u Rostowskiego - 10, u Bieńkowskiej - 9
-militaryzm- przekształcenie wojska w armię zawodową
-antykapitalizm- ulgi podatkowe dla obcego kapitału powodujące upadek małych prywatnych firm rodzimych
-opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu- afery łapówkarskie, rozpowszechnianie korupcji niszczącej ekonomiczny i gospodarczy liberalizm
-szowinizm bądz rasizm- słynne dowcipy pana Sikorskiego, przypisywanie żydowskie pochodzenie panu Kaczyńskiemu, artykuły w tygodnikach o żydowskim pochodzeniu Pani  Prezydentowej Agaty Dudy itd, itp...

Offline adxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #190 dnia: Grudnia 13, 2015, 00:39:47 »
Ja przyznam, że nie bardzo rozumiem tę aferę z TK. Pomijam fakt, że nagle 90% społeczeństwa to eksperci-konstytucjonaliści, choć 3 tygodnie temu nie wiedzieli w ogóle o istnieniu takiego organu. Z tego co mi wiadomo, PO po wyborach prezydenckich, a przed wyborami do sejmu zaczęło na gwałt przepychać różnego rodzaju ustawy, a także przedwcześnie wybrali sędziów Trybunału Konstytucyjnego, aby w razie przegranej w wyborach mieć tam swoich ludzi. PiS doszedł do władzy i porządkuje biurko zanim zabierze się do pracy. Zrobili blitzkrieg, bo bez tego rządzenie byłoby utrudnione.

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #191 dnia: Grudnia 13, 2015, 11:35:34 »
Śmieszą mnie i jednocześnie jest mi żal tych którzy kiedyś zaufali panu Petru, a teraz zapominając o jego wcześniejszych kłamstwach dają się nabierać na kolejne. Przecież on sam przewalutował swój frankowy kredyt na złotówki, a oszukiwał i Polakom zachwalał franki. Teraz oszukuje ponownie krzycząc o zamachu PiS na demokrację, kiedy tak na prawdę zamach na demokrację dokonali w czerwcu jego mentorzy z PO do spółki z szefem TK panem Rzeplińskim. Ale czego się można po nich spodziewać. oni zawsze zachowują się jak złodziej, który przyłapany na kradzieży krzyczy dla odwrócenia uwagi- łapać złodzieja.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #192 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:22:23 »
Zorro, a ty nie na marszu? Oj będzie nagana od prezesa  ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #193 dnia: Grudnia 13, 2015, 15:01:57 »
Zorro, a ty nie na marszu? Oj będzie nagana od prezesa  ;D
Mam w poniedzialek ważne zajęcia na uczelni, więc nie pojechałem. Innym razem pojadę. ;D
Nie należę do PiS, więc nie grozi mi ucięcie głowy przez pana Kaczyńskiego. Masz stare informacje. Prezes nie daje nagan, ale ucina głowy wszystkim, którzy nie wykonują jego poleceń. ;D Pozdrawiam.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 13, 2015, 15:23:53 »
Prezes nie daje nagan, ale ucina głowy wszystkim, którzy nie wykonują jego poleceń.
no i wszystko jasne, ja myślałem ze oni wszyscy mają takie poglądy a oni ze strachu,,,