Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868333 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 27, 2015, 17:16:43 »
Już 100 dni minęło?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 27, 2015, 17:39:33 »
raptem 30 - tylko chyba te uchwały co uchwalili nie znajdowały się w tej teczce.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 27, 2015, 18:32:22 »
Czekaj cierpliwie. Daj szansę. Mają na te obietnice jeszcze 70 dni. Mnie akurat żadna nie dotyczy, ale je popieram.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 18:34:17 wysłana przez pol »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 27, 2015, 20:19:31 »
No przeciez projekty były gotowe, szydło pokazywała teczkę z ustawami, no to jaki problem jak juz pokazali ze moga w 24h załatwić wszystko sej, senat, i prezydenta jak usawy gotowe to na co czekać

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 27, 2015, 20:44:54 »
No przeciez projekty były gotowe, szydło pokazywała teczkę z ustawami, no to jaki problem jak juz pokazali ze moga w 24h załatwić wszystko sej, senat, i prezydenta jak usawy gotowe to na co czekać
Ale najważniejsza jest doktryna prezesa "nie damy sobie wmówić,że białe jest białe".Pokazujesz im czarno na białym/tekst pisany/a oni mówią,że tekst mało czytelny,podajesz okulary a oni mówią,że za słabe,podajesz lornetkę a oni mówią że nic nie widzą.To jest właśnie recepta pislamu na kpienie z
konstytucji i wynikającego z niej ustawodawstwa.Kolejne kłamstwa z kampanii wyborczej PiSu przed nami i również przed nami tzw cenzura prewencyjna portalu.
jestem gorszego sortu

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 27, 2015, 21:02:32 »
Ale masz z tego powodu ból d..y, zapominasz co wyprawiała P.O?to oni twierdzą że mój kraj to ch.j d..a i kamieni kupa.


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 27, 2015, 21:40:01 »
Kwota wolna od podatku do 8000 pln już nie pyknie w pierwszych 100 dniach. Kłamczuchy
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 27, 2015, 22:50:17 »
dapol marnujesz się tutaj na forum.
Już w stolicy powinieneś być i z Lisem drugi Majdan robić w obronie demokracji !!!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 28, 2015, 09:17:10 »
Kwota wolna od podatku do 8000 pln już nie pyknie w pierwszych 100 dniach. Kłamczuchy



i nic dodać nic ująć





Post Merge: Listopada 28, 2015, 11:37:04


no ale jak to mówią "tylko krowa nie zmienia poglądów, polityk zawsze"

« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2015, 11:37:05 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 28, 2015, 13:31:40 »
dapol marnujesz się tutaj na forum.
Już w stolicy powinieneś być i z Lisem drugi Majdan robić w obronie demokracji !!!
jeszcze zatęsknicie za pełowcami.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2015, 08:32:31 wysłana przez Ważniak »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 28, 2015, 16:19:00 »
No dunlop cos nie tak to co zacytowałem ja nie napisalem,,, a na marginesie ktory to kaze zgłosić moj post do moderatora i jaki powód,,, p

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 28, 2015, 16:19:43 »


Cytat: dapol[/quote
jeszcze zatęsknicie za pełowcami.

Chyba TY

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 28, 2015, 16:38:50 »
No dunlop cos nie tak to co zacytowałem
pieprzzpl - te uwagi odnośnie cytatów to do moderatorów
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 28, 2015, 19:39:06 »
proszę zapoznać się z uzasadnieniem wyroku skazującego konkretnych ludzi i uzasadnieniem skazującym Kamińskiego (nieprawomocnym) wyrokiem.
Może Pan dać jakiś namiar na ten drugi wyrok? Bo mimo szczerych chęci nie udało mi się do niego dotrzeć.
To dwa różne uzasadnienia, za dwa różne przewinienia.
To przecież zrozumiałe. Nie rozumiem uwagi.
Przykład akcji zakończonej sukcesem: Funkcjonariusz podczas przesłuchania złodzieja, łamie mu rękę. Sukces jest, złodziej złapany, skazany. Ale skazany zostaje też funkcjonariusz za przekroczenie uprawnień.
A na czym w tej sprawie miało według Pana polegać to łamanie rąk? Funkcjonariusz CBA tak mocno starał się wepchnąć łapówkę podejrzanemu, że aż mu rękę złamał? Nie? Bo jeśli nie, to średnio widzę sens czepiania się CBA za tę akcję. Facet powoływał się na możliwość nielegalnego załatwienia sprawy u ministra, więc stworzono warunki, w których mógł tę deklarację próbować zrealizować. I zrobiono to skutecznie jak wynika z dwóch wyroków w tej sprawie.
Aspekty polityczne sprawy pominę.
A ja nie pominę. Bo wybitnie niekorzystny dla sędziego Łączewskiego jest fakt, że nie był w stanie przez pół roku sporządzić uzasadnienia swojego drakońskiego wyroku. Udało mu się dopiero tydzień przed wyborami, oczywiście zbieżność terminów jest przypadkowa...
Ciekawe jest również stwierdzenie medialne sędziego, w którym stwierdził, że "Kamiński nie chciał walczyć z korupcją". Ciekawe co Kamiński według niego CHCIAŁ robić, skoro był świadomy od początku, że akcja ta może wysadzić w powietrze ówczesny rząd. Jak dla mnie, świadczy to wyjątkowo na korzyść Kamińskiego.
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 29, 2015, 10:07:43 »
no i wszystko się wyjaśniło dlaczego ustawy się przesuną te co mały być w 100 dni