Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Poseł z Polic?  (Przeczytany 24252 razy)

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 29, 2015, 08:34:27 »
Ależ, pani Agnieszko! Nic nie cenzurowałem. Po prostu dokonałem selekcji. Tak zdjęć jak i zakresu informacji. :)

saga

  • Gość
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 29, 2015, 09:16:29 »
A może lepiej zostawić selekcję czytelnikom? :)

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #17 dnia: Września 29, 2015, 09:18:55 »
Czasem tak, ale dziennikarz nie zawsze musi ustępować tym, którzy chcą się lansować.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 29, 2015, 11:07:14 »
na marginesie uwielbiam okres wyborczy, chociaż przez chwile człowiek czuje się ze jest ważny, no bo po wyborach to inna rzecz jesteśmy nic nie warci i  nie potrzebni,,, no ale żyjmy chwilą i upajamy się tym co na obiecują

saga

  • Gość
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #19 dnia: Września 29, 2015, 13:05:39 »
Czasem tak, ale dziennikarz nie zawsze musi ustępować tym, którzy chcą się lansować.
Czasami więcej znaczy mniej. W tym przypadku więcej zdjęć znanego polickiego fotomodela, oznacza mniejszą jego popularność :) No tylko, że taki sposób postępowania oznaczałby już sterowanie. Dziennikarzowi rzeczywiście nie przystoi :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 29, 2015, 14:55:25 »
Mam takie pytanie kto czyich pieniędzy jest opłacane biuro kandydatki PO w kindze bo w grupie zwolenników widziałem burmistrza i innych prominentów . A tak na marginesie to Diakun przeszedł do PO???

Offline fb.com/kwwjasienica

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 29, 2015, 21:32:17 »
Na 99% biuro kandydatki jest opłacane z jej środków własnych - oszczędności przeznaczonych na kampanię.
Szacun dla Burmistrza zrobił to dla was mieszkańców - nie dla siebie.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 30, 2015, 13:10:19 »
Trochę mnie martwi i dziwi fakt że GRYF poparł Grodzkiego w wyborach do Senatu. O ile poparcie Pani Żurowskiej w wyborach do Sejmu, mimo jej barw partyjnych da się zrozumieć, to sądziłem jednak że w wyborach do Senatu poprą innego kandydata, i nie mam na myśli tutaj Pana Drzazgi.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #23 dnia: Września 30, 2015, 23:26:02 »
Trochę mnie martwi i dziwi fakt że GRYF poparł Grodzkiego w wyborach do Senatu. O ile poparcie Pani Żurowskiej w wyborach do Sejmu, mimo jej barw partyjnych da się zrozumieć, to sądziłem jednak że w wyborach do Senatu poprą innego kandydata, i nie mam na myśli tutaj Pana Drzazgi.
Najwyraźniej Gryf ma inne priorytetowe interesy niż Ty i radny Grzegorz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 03, 2015, 11:38:17 »
Polityka, polityka, polityka... Gryf tak nienawidzi PiS-u, że z tej nienawiści hucznie popiera teraz PO.

Według portalu "Police bez cenzury" rzeczywistość wygląda nieco inaczej: http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/90-pzpr-wiecznie-w-policach-zywy

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 03, 2015, 11:48:03 »
Sądzę, że jest to błyskotliwa, ale niekoniecznie słuszna koncepcja redaktora portalu. Podane fakty są prawdziwe, jednak dotyczą spraw sprzed wielu lat, PZPR zniknęła dokładnie ćwierć wieku temu, kombinowanie, że Grzegorz Ufniarz odpowiada za jakieś życiowe wybory swoich rodziców jest mocno dowolne i obiektywnie nieuzasadnione. A przygoda Joanny Żurowskiej z SLD to też stara sprawa. Coś sprzed dekady. Do tego krótkotrwała. Tak patrząc, to możemy się cofać jeszcze dalej, nawet do czasów przedwojennych i pewnie jakaś inna łamigłówka ułożyłaby się w całość. Tylko taka układanka niekoniecznie musi być prawdziwa. Fantazja ludzka nie zna granic.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 03, 2015, 13:23:59 »
Sądzę, że jest to błyskotliwa, ale niekoniecznie słuszna koncepcja redaktora portalu. Podane fakty są prawdziwe, jednak dotyczą spraw sprzed wielu lat, PZPR zniknęła dokładnie ćwierć wieku temu, kombinowanie, że Grzegorz Ufniarz odpowiada za jakieś życiowe wybory swoich rodziców jest mocno dowolne i obiektywnie nieuzasadnione. A przygoda Joanny Żurowskiej z SLD to też stara sprawa. Coś sprzed dekady. Do tego krótkotrwała. Tak patrząc, to możemy się cofać jeszcze dalej, nawet do czasów przedwojennych i pewnie jakaś inna łamigłówka ułożyłaby się w całość. Tylko taka układanka niekoniecznie musi być prawdziwa. Fantazja ludzka nie zna granic.

dokładnie się zgadzam z tym twierdzeniami, chyba ktoś tu za bardzo odleciał, ale tez rozumie ze redaktor musi cos pisać, ale bez przesady, tu odpłynął poszedł na fali, jeszcze troche i doszuka się teorii spiskowych,,, przepuszczam ze ta cała sprawa z poparciem jest bardziej prozaiczna, po prostu wystąpiono z propozycja i wszyscy wymienieni w artykule uznali ze kandydatka z startujących z naszego regionu jest najlepsza i poparli

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 05, 2015, 10:32:50 »
przepuszczam ze ta cała sprawa z poparciem jest bardziej prozaiczna, po prostu wystąpiono z propozycja i wszyscy wymienieni w artykule uznali ze kandydatka z startujących z naszego regionu jest najlepsza i poparli
Eee, nasz kochany burmistrz poparłby studzienkę kanalizacyjną - pod warunkiem, że nie byłaby z PiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 05, 2015, 15:55:48 »
Gdyby ktoś wczoraj nie miał okazji słuchać, wczorajsza kawiarenka polityczna z udziałem 3 kandydatów na Senatorów z naszego okręgu. Moim zdaniem najlepiej wypadł mec. Patryk Zbroja, pozostali kandydaci, no cóż. http://radioszczecin.pl/40,11275,2015-10-04-kawiarenka-polityczna.

Zgodnie z tym co mówił pan Zbroja, na temat m. in. ZOŚKI mówi się tylko w czasie wyborów, i tak właśnie zrobił dzisiaj doradca pani premier. Co myślicie o tej kiełbasce wyborczej, bo mi się już przejadła?
http://radioszczecin.pl/1,328402,nitras-obiecuje-przelom-ws-obwodnicy-zachodniej-
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Poseł z Polic?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 07, 2015, 08:14:31 »
Zgodnie z tym co mówił pan Zbroja, na temat m. in. ZOŚKI mówi się tylko w czasie wyborów, i tak właśnie zrobił dzisiaj doradca pani premier. Co myślicie o tej kiełbasce wyborczej, bo mi się już przejadła?
Myślę, że ten kandydat zmiany jakościowej nie niesie. Kilka faktów (kolejność chronologiczna):
1. Pan Zbroja reprezentuje w sądzie interesy przyszłego członka zarządu powiatu.
2. Po wyborach żona pana Zbroi (ta sama kancelaria) dostaje bez przetargu zlecenie od tegoż zarządu powiatu.
3. Pan Zbroja reprezentuje kolejne (prywatne) interesy tego samego członka zarządu powiatu.

Swoją drogą przewiduję, że w Policach po wyborach będzie się tworzyło nowe ugrupowanie, na bazie środowisk fanklubowych ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.