Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Malowanie pasów na jezdni  (Przeczytany 5071 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Malowanie pasów na jezdni
« dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:28:50 »
Witam.
Widzę że w całych Policach są malowane przejścia dla pieszych, a i pewnie zaraz po tym będą malowane inne oznaczenia równie ważne.
Dziwi mnie natomiast fakt iż jak zwykle zapomniano o przejściu dla pieszych przy ul. Przęsocińskiej ( wjazd na Miasteczko Rzemieślnicze )
Nie dość że wszyscy się wyprzedzają na tym przejściu to wcale go nie widać.!!!
Panie Bednarek, powstało coś takiego jak Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Powiecie Polickim więc proszę zająć się tym jak najszybciej ponieważ już we wtorek zaczyna się rok szkolny i z tego przejścia będą korzystać dzieci.
Panie Burmistrzu, pan także powinien zająć się tym tematem.
 

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:37:36 »
Panie Burmistrzu, pan także powinien zająć się tym tematem.
Niby dlaczego miałby zajmować się tym konkretnym przejściem-?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:45:49 »
    Panie Burmistrzu, pan także powinien zająć się tym tematem.

Niby dlaczego miałby zajmować się tym konkretnym przejściem-?
chociażby dlatego, że ludzie prowadzący swoją działalność gospodarczą odprowadzają podatki do miasta i gminy police, a jedyne co im się oferuje w zamian to kamienie i tablice upamiętniające tragiczną historię tamtego miejsca, nie myśląc o poprawie bezpieczeństwa ówczesnych policzan tam pracujących.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2015, 20:50:37 »
chociażby dlatego, że ludzie prowadzący swoją działalność gospodarczą odprowadzają podatki do miasta i gminy police
a jaki jest związek tego z....omawianą drogą-?  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2015, 21:02:16 »
a jaki jest związek tego z....omawianą drogą-?  ;-)
a czy to jest droga wojewódzka czy powiatowa? jeżeli wojewódzka to związku nie ma.powiatowa - również. co nie zmienia faktu iż w obecnej sytuacji politycznej (gryfowskiej)   przedsiębiorcy prowadzący działalność na "miasteczku"  są olewani przez władze po całości. kasę z tytułu prowadzenia działalności to miło przytulić, ale dać coś w zamian - oj - nie nasza droga, to powiat nie my,  chodnika też dla biednych roboli nie możemy zrobić - bo po co? ??? a że raz na jakiś czas kogoś auto tam pieprznie - eeee - rozejdzie się po kościach
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2015, 21:05:37 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2015, 12:12:36 »
wiec tak burmistrz nie może kazać wymalować tam pasów ponieważ jest to droga wojewódzka i ani powiat a tym bardziej gmina nic  nie może na niej robić cokolwiek,,, a to ze odprowadzaj podatki do gminy nie żadnego związku,,, po drugie to sami przedsiębiorcy z miasteczka sami prosili aby należeć pod police, bo szczecin totalnie ich olewał,,, jedyne rozwiązanie,  przedsiębiorcy  powinni złożyć prośbę do Koszalina do zarządcy drogi, jak się nie mylę ta droga to 114

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2015, 14:07:10 »
Droga należy do Gminy Police. Nie cała ale odcinek od wiaduktu do Miasteczka należy. Wiem bo walczyłem jakiś czas o poszerzenie pobocza, bo nie było jak dojść do domu. Udało się poszerzyć choć łatwo nie było, pomógł w tym pan Artur Echaust. Myślę że gdy by nie on to do tej pory by tego nie zrobili.
DAPOL napisał konkretnie, nic dodać nic ująć, gorsi nie jesteśmy od tych co mieszkają na osiedlu.



Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #7 dnia: Września 03, 2015, 11:55:27 »
Z tego co widziałem to pasy zostały wymalowane.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #8 dnia: Września 03, 2015, 14:09:53 »
a jaki jest związek tego z....omawianą drogą-?  ;-)
a czy to jest droga wojewódzka czy powiatowa?
Powiatowa, 0614Z. http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=1372&bar_id=942
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Malowanie pasów na jezdni
« Odpowiedź #9 dnia: Września 03, 2015, 17:43:05 »
W poniedziałek byłem u burmistrza i jak widać udało się. Pasy zostały namalowane.
U starosty pana Bednarka byłem także ale miał spotkanie. Udało mu się następnego dnia zadzwonić do mnie i ustalić wstępnie co można zrobić aby poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu. Jak pan Bednarek zaproponował napiszę oficjalne pismo do Starostwa w tej sprawie i dołączę do tego zebrane podpisy mieszkańców, pracowników i właścicieli zakładów mieszczących się na Miasteczku.
Wiadomo że od razu nie zrobią, ale już coś w tej sprawie się ruszy. Mam nadzieję że przed zimą się uda.