Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy  (Przeczytany 6183 razy)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« dnia: Stycznia 15, 2015, 13:24:08 »
Obecnie w PUP zamontowany jest elektroniczny system z numerami wg, którego przyjmowani są bezrobotni celem rejestracji.
Urzędnicy w godz. swojej pracy wg. systemu mają przyjąć 30 osób. Kolejne osoby mimo iż urząd jest jeszcze czynny mają zapytać czy zostaną przyjęte bez numerka. Tak własnie poinformowała mnie kobieta z informacji. Niestety rok musiałam rozpocząć od rejestracji w tym przybytku i nie obyło się bez małej awanturki.
Pracowały tam wtedy 3 kobiety, było ok 12-12.30 a mnie kazano prosić o łaskę mimo iż urząd czynny był do 14.30
Jak zwykle w polskim urzędzie kpi się po całości z człowieka.
Kto wymyślił takie głupstwo, wydając na nie na dodatek pieniądze lokalnego społeczeństwa?
Mam nadzieję, że ktoś w końcu połapie się w tym, że to istna głupota.
Mam też nadzieję, że kiedyś przyjęta do wiadomości zostanie zasada, że to nie my jesteśmy dla urzędu a urząd i urzędnik dla nas i że urzędnik nie czyni nam łaski załatwiając naszą sprawę a wykonuje swoje obowiązki w godzinach swojej pracy za co pobiera wynagrodzenie. 




« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2015, 13:26:09 wysłana przez NIKA »
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2015, 16:51:09 »
To jakieś kuriozum jest. >:(

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2015, 17:03:07 »
Podobno ludzie ustawiają się w kolejkę zanim zostanie otwarty urząd :D

Offline Karola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2015, 19:28:40 »
Nie piszesz prawdy NIKA. Limit numerków to 40, a przyjmują tylko dwie kobiety. Byłam we wtorek i również nie załapałam się już na  "numerek", ale stanęłam w kolejce i zostałam przyjęta, bo oni przyjmują ludzi do 14:30 czy masz numerek czy nie. I nie robili żadnej łaski. Nie sądzę, żeby o 12:30 byli w stanie przewidzieć ile jeszcze osób zdążą przyjąć. Dziś byłam znowu, bo musiałam donieść dokumenty i nie było kolejki, numerki w maszynie były nadal do pobrania. Poza tym można się przecież zarejestrować elektronicznie i nie musisz stać w kolejce tylko przychodzisz na konkretną godzinę. Następnym razem tak zrobię  :) .

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2015, 19:37:36 »
Co za bzdura!  Nie ważne  czy 30  czy 40 numerków,chodzi o sam fakt.
Co to ,łaska,że  pani  za biurkiem  zarejestruje   dziennie  10 osób?
A resztę czasu z 8 godzin co będzie robić?
 Kawka,internet czy plotki........
W  dupach  się  niektórym pop......ło!
Na razie nie ma podpisu......

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 15, 2015, 19:47:58 »
Nie piszesz prawdy NIKA

Opisałam sytuację jaką zastałam w dniu mojej obecności celem zarejestrowania się w urzędzie. Nie podniecaj się więc tak bardzo i nie zarzucaj mi, że piszę nieprawdę ok.
W dniu Twojej wizyty było inaczej skoro były dwie kobietki a co co do numerków to może sukcesywnie sobie dołożyli na tzw. zamknąć gębę ludziom żeby nie było, że tak mało pracują.
Pewnie, że przyjmą do 14.30 bo inteligentny człowiek nie da się przegonić i nie pozwoli na takie traktowanie.
Wiem co zastałam, wiem co mi powiedziano więc jak mówiłam. Nie zarzucaj mi, że kłamię!!!
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Karola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 15, 2015, 19:50:42 »
Naucz się liczyć. Dwie kobiety, 40 numerków i ludzie bez numerków. To Ci daje po 10 osób?
Widzę, że ty masz odgórnie wyrobiony pogląd i nic do Ciebie nie dotrze. Szkoda. Żal mi takich ludzi :( .

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2015, 20:00:35 »
W którym pokoju pracujesz karola?
Normalny petent by się  tak  nie srał w obronie  biednych urzędniczek,więc  daruj  sobie.

Na razie nie ma podpisu......

Offline Karola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2015, 20:16:46 »
Dobre ;D . Taka reakcja była do przewidzenia. Nie wiem czy urzędniczki są biedne, czy nie. I nikogo nie bronię. Widzę, że nie ma sensu polemizować na tym forum.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2015, 20:25:44 »
Obecnie w PUP zamontowany jest elektroniczny system z numerami wg, którego przyjmowani są bezrobotni celem rejestracji.
Urzędnicy w godz. swojej pracy wg. systemu mają przyjąć 30 osób. Kolejne osoby mimo iż urząd jest jeszcze czynny mają zapytać czy zostaną przyjęte bez numerka. Tak własnie poinformowała mnie kobieta z informacji. Niestety rok musiałam rozpocząć od rejestracji w tym przybytku i nie obyło się bez małej awanturki.
Pracowały tam wtedy 3 kobiety, było ok 12-12.30 a mnie kazano prosić o łaskę mimo iż urząd czynny był do 14.30
Jak zwykle w polskim urzędzie kpi się po całości z człowieka.
Kto wymyślił takie głupstwo, wydając na nie na dodatek pieniądze lokalnego społeczeństwa?
Mam nadzieję, że ktoś w końcu połapie się w tym, że to istna głupota.
Mam też nadzieję, że kiedyś przyjęta do wiadomości zostanie zasada, że to nie my jesteśmy dla urzędu a urząd i urzędnik dla nas i że urzędnik nie czyni nam łaski załatwiając naszą sprawę a wykonuje swoje obowiązki w godzinach swojej pracy za co pobiera wynagrodzenie. 
Nika szukasz pracy ? Czy, tylko ubezpieczenie potrzebujesz ?

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 15, 2015, 21:53:22 »
Nie denerwujcie się - jedno jest pewne urząd pracy dał pracę firmie co montowała system :)

Natomiast dziwne wioska Police z numerkami, a na lampy uliczne nie ma.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 15, 2015, 22:25:09 »
Naucz się liczyć.
Naucz się czytać ze zrozumieniem a potem przypierniczaj się do ludzi!!!
Widzę, że ty masz odgórnie wyrobiony pogląd i nic do Ciebie nie dotrze.

Chyba ty tu masz raczej wyrobione i to do ciebie nie dociera. Przeczytaj co napisałam, zastanów się i sama policz. Jeśli potrafisz oczywiście. No w co wąrpę i jak widać nie tylko ja.
 Szkoda. Żal mi takich ludzi

Żal to mi takiej tępoty. Jak obuch od siekiery!




Nika szukasz pracy ? Czy, tylko ubezpieczenie potrzebujesz ?

Normalni ludzie po utracie zatrudnienia rejestrują się w wiadomym celu i sami szukają zatrudnienia.
Nienormalni i  ci, którzy nie zrozumieli tematu bądź tacy, którzy muszą się przysadzić bo nie mają nic ciekawszego do roboty zadają takie idiotyczne pytania.
Natomiast dziwne wioska Police z numerkami, a na lampy uliczne nie ma.
No dość dziwne na co wydaje sie tu pieniądze.
To Ci daje po 10 osób?
O co pytasz dziwny człowieku? Urzędniku? Nigdzie nie podałam takich wyliczeń

nie załapałam się już na  "numerek"
Nie dziwię się
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:32:27 »
Nika szukasz pracy ? Czy, tylko ubezpieczenie potrzebujesz ?

Nawet jeśli, co ci do tego?

Jak dla mnie PUPy powinno się zlikwidować. Po co to komu? Swego czasu tez byłem zarejestrowany. Chciałem porobić jakieś kursy - nie ma. Znalazłem swoje, chciałem dofinansowanie - nie da się. Zostawiłem im wszystkie moje dane wraz z kwalifikacjami i uprawnieniami. Kiedyś z ciekawości wszedłem na ich stronę, a tam ogłoszenie, w którym szukają ludzi z uprawnieniami DOKŁADNIE takimi jak ja miałem. Czy ktoś do mnie zadzwonił? Ktoś poinformował? Złudne nadzieje.

Ale co miesiąc się obywatelu stawiaj bo jeszcze ci ubezpieczenie zabiorą.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:38:46 »
Jak sama nazwa wskazuje jest to urząd pracy i tam się pracuje a nie obsługuje ludzi :)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Limity w Powiatowym Urzędzie Pracy
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 16, 2015, 21:09:08 »
PUP  likwiduje  bezrobocie w  powiecie zwiekszając zatrudnienie w swoich szeregach.
Kiedyś mieścili się  w jednym budynku,teraz  pokoi narobione w drugim,nad USC,tylko patrzeć aż znów gdzieś powstanie kilka nowych pokoi(etatów)
Na razie nie ma podpisu......