Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Budżet obywatelski - propozycje  (Przeczytany 161687 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 14, 2015, 23:30:49 »
Ale uparty jesteś! Po co wydawać gminne pieniądze skoro projekt zostanie sfinansowany z wspólnych pieniędzy.
Cytuj (zaznaczone)
- Mamy w zasięgu fundusze unijne - mówił Gajda. Pochodzić będą z puli na tzw. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne, którą podzielą się gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego
Dobra jest ta twoja inicjatywa, ale lepiej gdyby te pieniądze zostały wydane na cele które nikt inny nam nie sfinansuje (np. siłownia do workout)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 15, 2015, 08:35:53 »
Siłownię pod chmurką masz przy Białej - jakoś tłumów nie widać. A z roweru miejskiego w Szczecinie korzysta mnóstwo ludzi. Ja popieram projekt EVPolice.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 15, 2015, 20:37:39 »
Siłownię pod chmurką masz przy Białej - jakoś tłumów nie widać. A z roweru miejskiego w Szczecinie korzysta mnóstwo ludzi. Ja popieram projekt EVPolice.
Ćwiczyłeś tam? strasznie nędzne to jest. Jedyne sensowne 'maszyny' to drążek do podciągania i ramka do ćwiczenia mięśni brzucha.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 15, 2015, 21:27:18 »
Siłownię pod chmurką masz przy Białej - jakoś tłumów nie widać. A z roweru miejskiego w Szczecinie korzysta mnóstwo ludzi. Ja popieram projekt EVPolice.
Ćwiczyłeś tam? strasznie nędzne to jest. Jedyne sensowne 'maszyny' to drążek do podciągania i ramka do ćwiczenia mięśni brzucha.

Następna jest nie wiedziec czemu w Siedlicach o Trzebieży nie wspominając.Wielbicielom scieżek rowerowych przypominam,że samochodów przybywa znacznie szybciej niż czynnych rowerzystów a parkingi są ostatnią rzeczą o której myślą wybudowani za miastem budżetowi biznesmeni.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 15, 2015, 21:57:27 »
Wielbicielom scieżek rowerowych przypominam,że samochodów przybywa znacznie szybciej niż czynnych rowerzystów a parkingi są ostatnią rzeczą o której myślą wybudowani za miastem budżetowi biznesmeni.
to zamiast cały czas marudzić i psioczyć może weźmiesz się do roboty i sam(a) napiszesz taki projekt go budżetu obywatelskiego.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 15, 2015, 22:03:53 »
Ale uparty jesteś! Po co wydawać gminne pieniądze skoro projekt zostanie sfinansowany z wspólnych pieniędzy.
Cytuj (zaznaczone)
- Mamy w zasięgu fundusze unijne - mówił Gajda. Pochodzić będą z puli na tzw. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne, którą podzielą się gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego
Dobra jest ta twoja inicjatywa, ale lepiej gdyby te pieniądze zostały wydane na cele które nikt inny nam nie sfinansuje (np. siłownia do workout)

Jakoś bogaty szczecin nawet nie wspomina, że chce tworzyć zintegrowany system z Policami. No ale jeżeli wierzysz, że da radę to naciskaj na rozbudowę Polickiego Roweru z tej puli.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 15, 2015, 22:16:51 »
w twoim projekcie ogromnie trąci interesem pracowników z.ch. police. widzę to tak - pierwsze 20 min jazdy gratis - stacje rozmieszczone od siebie na terenie polic max co 15 min jazdy - a finalna stacja - z.ch. police. oj nie ładnie - za publiczne pieniądze darmowy transport do pracy załatwiać. jeżeli się mylę - wytłumacz mi celowość usytuowania stacji rowerowej na z.ch police? po co mi w policach rower miejski, który z pewnością w 95 % zaparkowany będzie na zakładach? taniej wyjdzie kupno 500 rowerów i podarowanie ich zakładowcą. proponuję zmienić nazwę projekt z rower miejski na rower zakładowy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2015, 22:37:07 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 16, 2015, 07:33:45 »
No... nieźle pomyślane  ;) . Jako mieszkaniec nie popieram, ale że pracuję na Z.Ch. to jestem za!  ;D
A tak całkiem serio, to są ważniejsze rzeczy, niż fanaberie w stylu rowerka.
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 16, 2015, 08:00:34 »
Działka pod Zakładami nie jest gminna dlatego to propozycja niewiążąca - lokalizacje stacji wybiorą Radni i Burmistrz.

Oczywiście jestem zdania, że pod Zakładami Chemicznymi powinna powstać stacja sponsorska - także tutaj mogą wykazać się Władze Gminy.
Natomiast ta 6 stacja powinna zostać umiejscowiona w Jasienicy.

Rower Miejski to stacje, których lokalizację można zmieniać (przenosić) ponieważ nie potrzeba tu zgody na budowę i przyłącza elektrycznego, działają z akumulatorów.

O stacji sponsorskiej:
Cytuj (zaznaczone)
Na rowerowej mapie miasta pojawił się nowy punkt! Dzięki Centrum Handlowo – Rozrywkowemu Lublin Plaza, sieć wypożyczalni powiększa się o pierwszą stację uruchomioną na zasadach sponsorskich. Wspierając przyjazny środowisku i miastu transport, jakim są publiczne jednoślady, Centrum robi ukłon w stronę swoich klientów i wszystkich 25 tysięcy użytkowników LRM, którzy tylko w obecnym sezonie (od 21 marca) dokonali już 21 tysięcy wypożyczeń!
https://lubelskirower.pl/news/pierwsza-stacja-sponsorska-juz-dziala-lublin-plaza-wspiera-rozwoj-lubelskiego-roweru-miejskiego/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2015, 08:02:14 wysłana przez EVPolice »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 16, 2015, 08:08:40 »
w twoim projekcie ogromnie trąci interesem pracowników z.ch. police.
Co w tym złego? To też mieszkańcy gminy (w większości). A jak parę osób zamiast do auta wsiądzie na rower, to skorzystamy na tym wszyscy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 16, 2015, 10:08:57 »
To co napisałem wcześniej - taniej kupić 500 rowerów dla zakładów niż otwierać rower miejski tylko z nazwy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 16, 2015, 14:59:10 »
Ale ja też chętnie z roweru miejskiego skorzystam czasami. A zakładowy rower będzie zakładowy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline monwol

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 17, 2015, 10:51:28 »
Lepiej zamiast roweru miejskiego niech gmina zbuduje parking miejski na osiedlu - tam gdzie zawsze cyrk się rozkłada.  Miejsc parkingowych brakuje - a rower to chyba każdy mieszkaniec naszej gminy posiada własny :)
Stwórzmy inicjatywę do budowania parkingu - placu parkingowego

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 18, 2015, 18:54:56 »
Po drugiej stronie ulicy jest parking, na którym miejsc nie brakuje, przynajmniej na razie. Ale mniejsza o to - o ile wiem, w budżecie obywatelskim nie będzie okazji głosowania na parkingi. Będziemy wybierać między rowerem miejskim a wybiegami dla psów. Ja wybieram rower.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 18, 2015, 19:02:51 »
Będziemy wybierać między rowerem miejskim a wybiegami dla psów.
mało wiesz - jest jeszcze projekt ścieżki rowerowej łączącej ścieżkę z siedlic -( ul. piaskową - potem grzybową )- ze ścieżką za rondem na ul. siedleckiej  :P - na który z gorąco i z całego serca namawiam głosować
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2015, 19:06:32 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!