Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej  (Przeczytany 124207 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 28, 2015, 09:15:01 »
kurcze - dziwna sprawa. skoro już w grudniu były podpisane stosowne umowy to jakim cudem udało mi się przeoczyć tak istotną informację w polickiej telewizji kablowej??? poniekąd jestem zmuszony oglądać każde wydanie police info, gminne wieści, czy jak ten badziew się nazywa kilkukrotnie to uwierzcie mi, że nie przypominam sobie takiej informacji. a teraz poważnie - wyznawcy gryfa - inflacja na stałym poziomie, ceny żywności również - nie zastanawia was to dlaczego mieszkańcy naszego miasta płacą coraz większe daniny??? dzisiaj komunalni, jutro sięgną do waszej kieszeni
Wasyl jest tylko od dobrych wieści więc podwyżka czynszów mu zwisa tym bardziej,że inflację aktualnie mamy na poziomie zero.Za chwilę podniosą opłaty za śmieci,wodę ,ścieki, być może nawet ceny biletów komunikacji miejskiej.Problemem jest tylko to,że gryfoludki podwyżki lubią o czym świadczy cisza ze strony radnych.
Mnie bardziej dziwi milczenie opozycji. Niczego ich poprzednia kadencja i wynik wyborów nie nauczyły?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 28, 2015, 09:31:14 »
Abstrahując od meritum: zauważ, że nie ma opozycji. Są pojedynczy radni (4), każdy z innej parafii. Trudno o jednolite stanowisko w jakiejkolwiek sprawie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 28, 2015, 16:48:40 »
To jest opozycja techniczna ;)
Pojedynczy czy nie - wg mnie jeśli nie będą istnieć na sesjach, w następnej kadencji będą poza radą.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 03, 2015, 17:02:26 »
Nieoficjalna informacja dotycząca wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Trzebieży:

http://www.police.info.pl/police-informacje-regionalne/982-nieoficjalnie-artur-echaust-zostanie-radnym-rady-miejskiej.html

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 03, 2015, 18:28:48 »
Nieoficjalna informacja dotycząca wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Trzebieży:

http://www.police.info.pl/police-informacje-regionalne/982-nieoficjalnie-artur-echaust-zostanie-radnym-rady-miejskiej.html


Post Merge: [time]Luty 03, 2015, 18:29:49 [/time]


Rodzinka poczuła smak budżetowej kasy  pewnie  za radą tatusia ,który tę kasę doi chyba od ukończenoia studiów.Ale równiez smutne jest to,że Trzebież nie potrafi wystawić konkurencyjnego kandydata.Jak sie okazuje system jednomandatowy jest chory.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 18:31:18 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 03, 2015, 18:55:01 »
A gdzie kandydaci z PiS i PO ? Przy takiej konkurencji politycznej, zielona dynastia będzie rządzić Policami do końca świata i o jeden dzień dłużej. ;D

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 03, 2015, 20:19:28 »
Gadanie! Poczekajmy na komunikat.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 03, 2015, 20:36:41 »
Gadanie!
A co gadają inne, zgłoszone(?) komitety wyborcze?
<*)))))>{

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 03, 2015, 21:10:03 »
W PO flauta na całego całkowity brak wiatru w żagle!!!!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 03, 2015, 21:16:34 »
powoli z tego wszystkiego zaczyna się robić rodzinny interes 8) ??? :P :-[ :-X :'(
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 03, 2015, 22:01:49 »
Wydawało mi się, że kandydatów na radnych można zgłaszać do 3 marca, ciekawe ile nasze media skasowały za puszczenie takiego niusa, może jakieś stanowisko w gminie  ;)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 03, 2015, 22:22:21 »
http://www.police.info.pl/police-informacje-regionalne/978-wybory-uzupelniajace-do-rady-miejskiej.html

Pod tym tekstem jest zarządzenie wojewody w sprawie wyborów.
Jest również kalendarz wyborczy, który określa terminy "czynności wyborczych".

Jedną z takich czynności jest powiadomienie Komisarza Wyborczego o powołaniu komitetów wyborczych i zamiarze wystawiania kandydatów. Termin na te czynności minął 1 lutego. Owszem, do 3 marca zgłasza się kandydatów ale mogą to robić tylko komitety wyborcze. Jeśli komitetu wyborczego nie ma, nie będzie miał kto zgłosić kandydata.

Według informacji, którą publikowałem kilka postów wcześniej, do dnia 1 lutego zarejestrowano tylko komitet wyborczy WS GRYF XXI.

Być może powołane zostały komitety wyborcze ogólnopolskie takich ugrupowań jak PO i PiS. Tego nie wiem. Ale w kalendarzu jest wyraźnie powiedziane, że należy powiadomić Komisarza Wyborczego "o powołaniu komitetów i zamiarze wystawienia kandydatów". Jeżeli tej czynności nie wykonano, nie będzie można wystawić kandydatów na radnych. Myślę, że w najbliższych dniach się to wyjaśni dlatego cały czas podkreślam tę informację słowem nieoficjalnie.


Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 03, 2015, 23:44:45 »
Wydawało mi się, że kandydatów na radnych można zgłaszać do 3 marca

Dokładnie! Wszystkie informacje na to wskazywały i mogły, niedoświadczonych wszak ludzi, uspokajać długim okresem do przygotowań i przemyśleń.  Wystarczyło dodać jedną datę do artykułu lub ogłoszenia i byłoby wszystko jasne. Tym bardziej, że czasu było nie wiele. A nie teraz pisać o blamażu itp., itd. Tu żółta kartka dla organu ogłaszającego i .... według mnie mediów. Od mediów lokalnych wymagałbym również "tłumaczenia" i pewnego rodzaju edukowania np. poniżej cytowanych "rewelacji legislacyjnych". W ten sposób wspierały by samorządność, a tu przyłożyły dyskretnie (świadomie lub nieświadomie) rękę do "samo rządzenia się". Selekcjonowanie i niedomówienie istotnych informacji jest w pewnym sensie manipulacją.

Jedną z takich czynności jest powiadomienie Komisarza Wyborczego o powołaniu komitetów wyborczych i zamiarze wystawiania kandydatów. Termin na te czynności minął 1 lutego. Owszem, do 3 marca zgłasza się kandydatów ale mogą to robić tylko komitety wyborcze. Jeśli komitetu wyborczego nie ma, nie będzie miał kto zgłosić kandydata.

A tak... cicho sza! I może się uda... Przecież kandydować mógł każdy i wszystko odbyło się zgodnie z prawem. A że pół wsi zdziwionej, że już po wszystkim. No cóż... (-;
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 23:49:57 wysłana przez pejo154 »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 03, 2015, 23:54:53 »
A tak... cicho sza! I może się uda... Przecież kandydować mógł każdy i wszystko odbyło się zgodnie z prawem. A że pół wsi zdziwionej, że już po wszystkim. No cóż... (-;
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 23:49:57 wysłana przez pejo154 »
Ignoruj   Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jeden "miastowy"  chcialby mieszkac na takiej pol wsi.
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 04, 2015, 09:08:19 »
powoli z tego wszystkiego zaczyna się robić rodzinny interes 8) ??? :P :-[ :-X :'(
Ten rodzinny interes  funkcjonuje w Policach od lat.Aktualnie jest tylko utrwalany.To zasługa" wyedukowanych" mieszkańców gminy Police.Do pełni szczęścia pozostaje polickiej klice przejęcie władzy w SM"Chemik".
jestem gorszego sortu