Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach  (Przeczytany 27147 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 14, 2014, 10:03:09 »
Proszę Cię tylko, żebyś nie obwieszczał publicznie co ja wiem i o czym ja myślę,
Dałem Ci dobę na to, byś mógł zrobić to, co powinieneś zrobić w pierwszym poście w tym wątku: przekazać mieszkańcom i wyborcom podstawowe informacje, aby mogli świadomie decydować, czy chcą międzygminnego schroniska dla bezdomnych, czy też nie. Gdybyś to zrobił, byłoby bez komentarza. Ale skoro to ja muszę Cię wyręczyć, będę też komentował.

Odpowiedzi uzyskane od Andrzeja Bednarka (sekretarz gminy, radny powiatowy i kandydat Gryfa do rady powiatu). Komentarze moje.

1. lokalizacja?
- Police, ul. Licealna, budynek, w którym ostatnio było prywatne liceum.
Komentarz:
Ode mnie daleko. Ale jestem ciekaw, czy ktoś pytał o zdanie rodziców uczniów Gimnazjum nr 1. Sądzę, że nikt nawet o tym nie pomyślał.

2. koszt?
- około 4 mln zł.
Komentarz:
Za 4 mln zł można kupić 20 trzypokojowych mieszkań. Nowych. Zbudować pewnie ze 30.

3. pojemność?
- nieznana, prawdopodobnie na około 60 osób, same Police mają około 50 oficjalnie zarejestrowanych bezdomnych.
Komentarz:
Police to mniej więcej połowa powiatu, można się więc spodziewać, że z pozostałych trzech gmin dojdzie kolejne 50 "oficjalnych". Czyli takie schronisko będzie za małe nawet bez uwzględniania tych niezarejestrowanych (z liczenia w Szczecinie wyszło kiedyś około 1500, przy tych proporcjach w samych Policach powinno być 150).

4. schronisko czy noclegownia?
- schronisko i ogrzewalnia.
Komentarz:
Schronisko dla tych umytych i trzeźwych, ze skierowaniami z OPS. Ogrzewalnia dla pozostałych, również pijanych czy naćpanych - przywożonych z całego powiatu. I to jest to, co Gryf próbuje za wszelką cenę schować pod stół: bezdomni mają być zwożeni do Polic również z Kołbaskowa, Dobrej i Nowego Warpna.
Moim zdaniem międzygminność schroniska jest po to, żeby uzasadnić konieczność obudowania go dodatkową gminną strukturą, oczywiście z etatami dla krewnych i znajomych królika.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 14, 2014, 21:29:25 »
Komentarz:
Schronisko dla tych umytych i trzeźwych, ze skierowaniami z OPS. Ogrzewalnia dla pozostałych, również pijanych czy naćpanych - przywożonych z całego powiatu. I to jest to, co Gryf próbuje za wszelką cenę schować pod stół: bezdomni mają być zwożeni do Polic również z Kołbaskowa, Dobrej i Nowego Warpna.
Moim zdaniem międzygminność schroniska jest po to, żeby uzasadnić konieczność obudowania go dodatkową gminną strukturą, oczywiście z etatami dla krewnych i znajomych królika.
Ostatnie zdanie to przecież nieprawda.Na stanowiska urzędnicze gmina organizuje otwarty "transparentny"nabór.Naboru,czyli weryfikacji ofert dokonują...........zaufani prezesa WS GRYF.Dzięki temu wolne stanowiska urzędnicze obsadzają "najzdolniejsi" z okolic Gryfa.Gryf nie po to zamierza przejąć władzę w powiecie aby cokolwiek poprawić w zarządzaniu.Chodzi o spacyfikowanie kolejnej instytucji,czyli przejęcie kontroli.Gryf nie ma jeszcze kontroli nad powiatem i SM Chemik.W SM Odra kontrolę sprawuje przecież nieoceniony Witold Melcher Król jako przewodniczący Rady Nadzorczej.Próby przejęcia kontroli nad SM Chemik jak na razie bez powodzenia,może dlatego,że zdolny Witold Melcher Król nie ma mieszkania w zasobach tej S - ni.
jestem gorszego sortu

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 14, 2014, 21:46:31 »
Idz sie przewietrzyc koowalski i plakatow PO popilnuj;)
sz

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 14, 2014, 22:11:18 »
Idz sie przewietrzyc koowalski i plakatow PO popilnuj;)
Mi akurat w przeciwieństwie do sz plakaty nie są potrzebne.Arogancja GRYFA skutecznie mnie przewietrzyła.Dlatego Wirkijowski nie jest akceptowanym kandydatem przez moją rodzinę,choć w Gryfie nie jest zbyt długo, ale z uwagi na wiek powinien już dać sobie spokój.Zresztą jego reklamy na moim osiedlu jeszcze nie widziałam,podobnie  jak Nazara.Wybierać będziemy spośród trzech pozostałych kandydatów.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2014, 22:13:54 »
SM Odra kontrolę sprawuje przecież nieoceniony Witold Melcher Król
koleżanko (powiedzmy) - wychamuj troszkę piętą!!! od sm odra to z daleka. czy czytasz na tym forum wpisy odnośnie jak źle się żyje spółdzielcą sm odra? ja takich nie zauważyłem (poza twoimi własnymi oczywiście). natomiast sporo jest głosów niezadowolenia odnośnie nietkniętych przez rękę gryfa sm chemik
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 14, 2014, 22:42:14 »
SM Odra kontrolę sprawuje przecież nieoceniony Witold Melcher Król
koleżanko (powiedzmy) - wychamuj troszkę piętą!!! od sm odra to z daleka. czy czytasz na tym forum wpisy odnośnie jak źle się żyje spółdzielcą sm odra?
Od kiedy SM Odra znajduje się pod ochroną cenzury uprawianej przez powiązanego z nią finansowo(jakieś "drobne"zlecenia")
mam poczucie,że chroni nie to co powinien.Zarząd SM Odra na tegorocznym Walnym Zgromadzeniu(na części związanej z osiedlem Dąbrówka nie otrzymał absolutorium,czy to coś Panu mówi? Nadzór nad działalnością tego zarządu sprawuje rada nadzorcza pod światłym kierownictwem przewodniczącego W.M.Króla.O nieprawidłowościach w działalności SM Odra napisałam sporo ale to były teksty dla umiejących czytać ze zrozumieniem.Wracając do wyborów zdumiewa kandydowanie przewodniczącego RN SM Odra nie mieszkającego w Policach z terenu osiedla SM Odra.Ale to już właściwie problem wyborców czym dadzą się omamić
jestem gorszego sortu