Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Odp: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 25602 razy)

pajaczek

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 24, 2016, 12:36:01 »
MEA MAXIMA CULPA!

Oczywiście chodziło o Mariusza Bąka.

pajaczek

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 29, 2016, 22:46:56 »
Prokuratura Regionalna w Szczecinie zajmie się domniemanymi wyłudzeniami kadry MEN(D)ADŻERSKIEJ w GA ZCH.Police.
wyborcza się wychyliła z tekstem

pajaczek

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:19:34 »
Sygnał od znajomego:
Doładowano karty Sodexo dla MZZPRC


pajaczek

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 16, 2016, 20:51:22 »
Robisz sobie jaja z pis(z)dowatego przewodniczącego a tymczasem znów prewencyjnie zakładowa domena blokuje wejście na Twoją akcję.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 20, 2016, 12:53:41 »
Ten Spokojnie to widzę nawet jaj nie ma by ręcznie przesyłkę zaadresować. XD


Post Merge: Grudnia 20, 2016, 12:55:00
Może  pokaźesz swoje.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 20, 2016, 13:55:55 »
No homo my friend, sorry.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 20, 2016, 17:25:16 »
 ;) Przykro mi że matka natura pozbawiła cię tego atrybutu ale świat byłby smutny gdyby wszyscy mieli  cojones. 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 17:27:44 wysłana przez ROMUR »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 20, 2016, 18:24:54 »
Poćwiczyć angielski, jou!
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 21, 2016, 15:59:30 »
Poćwiczyć angielski, jou!
a word  to the wise is  sufficient

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 21, 2016, 20:35:23 »
a word  to the wise is  sufficient

A szkoda szczempić ryja.


Do usunięcia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 20:47:12 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 23, 2016, 12:03:47 »
No to tak na koniec tego roku kiedy spotkania w temacie premii, posiłków ?.  W dalszym temacie Wesołych Zdrowych Świąt  i Szczęśliwego Nowego Roku.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 23, 2016, 15:09:45 »
Beny2002 po części musze się zgodzić z tobą, ale nie całkowicie bo zgadza się ze są ludzie którzy nawet łykną ”szaraka” chociaż wielu bierze trzyma w szafka na sterówkach by w razie czego mieć czym podetrzeć wiadomo co. Pomińmy papier toaletowy i jego strukturę wiadomo inny jest tyłek biuralisty i inny robala ten drugi często był kopany wiec i szarak wytrzyma, ale standard toalet no to już insza rzecz. Większość z nich woła o pomstę do nieba i co lepsze nic się z tym nie robi. Wiele z nich jest w stanie opłakanym, zimno a w trakcie przymrozków  nawet nie ma czym spłukać tego co się zostawiło bo akurat woda zamarzła, nie wspomnę ze toalety na wytwórniach jak w szatniach są obskurne i w złym stanie technicznym. No zastanawia mnie na co poszły te pieniądze które miały być wydatkowane   na poprawę infrastruktury sanitarnej czyi toalety, szatnie łaźnie. No chyba na poprawę ale tylko w biurowcach techniczny i głównym.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 24, 2016, 09:05:22 »
Dzień dobry.
O, widzę, że ujawnił się troll internetowy Pierwszego Bambosza. Zaczyna się propagandowy bełkot pod nazwą OBRONA KORYTA.

Szanuj wyjątkowość dzisiejszego Dnia i nie zamieszczaj kłamstw.

Szanowni Państwo, uważajcie na Prawdopodobnie. Niedługo, zapewne,  zacznie opowiadać kolejne bajki.


P.S. Benny2002 i Polak, od dawna czytam Wasze wpisy i mam wrażenie, że każdy z Was ma dużo racji.
Najważniejsze, że macie odwagę pisać o sprawach, które dla wielu ludzi są nieprzekraczalną granicą źle rozumianej lojalności wobec Zakładu.

Serdecznie pozdrawiam.

Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 24, 2016, 13:16:05 »
Wiesz my tez „wyrównujemy ph w studzienkach „ ;) :D  ale nie wszystko da się do studzienki. Benny co do ciebie  to nie chce mi się z tobą dyskutować, tylko z tego co się orientuje pracujesz na BIELI TYTANOWEJ proponuje przejść się po całej bieli nie tylko na swoim stanowisku, i ci powiem ze za ciekawie to nie wygląda. Wiesz niektórym wystarczy do załatwienia potrzeb fizjologicznych latryna (mam nadzieje ze wiesz co to jest toć jesteś b. inteligentny) a niektórzy potrzebują toalety w jakim takim stanie. Wesołych świąt 8) :D
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.