Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kampania bezpośrednia  (Przeczytany 2552 razy)

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Kampania bezpośrednia
« dnia: Listopada 05, 2014, 00:01:18 »
Zetknęliście się z tą formą kampanii? U mnie dzisiaj była p. Dobosz, niech młodzi biorą z niej przykład!
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Kampania bezpośrednia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2014, 06:59:59 »
Zetknęliście się z tą formą kampanii? U mnie dzisiaj była p. Dobosz, niech młodzi biorą z niej przykład!

Oczywiście! U mnie też był mój kandydat W. Kosiorkiewicz, ale i tak bym na niego głosował. Jak się orientuję był (chyba) u swoich wszystkich wyborców - tych, co byli akurat w domu, bo widziałem, że pukał do sąsiadów i nikt nie otwierał (godz. popołudniowo-wieczorne), a szkoda. Miał wiele do powiedzenia. Osobiście popieram taką kampanię, gdyż kontakt z "żywym" kandydatem jest, o niebo lepszy niż z plakatem czy ulotką. Poza tym "chłopic z plakatu", jest często nowym kandydatem w okręgu i zupełnie nieznanym człowiekiem, co nie znaczy, że gorszym i dlatego warto czerpać przykład właśnie z takich, bezpośrednich kampanii wyborczych.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!