Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Biustonosz do karmienia.  (Przeczytany 3498 razy)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Biustonosz do karmienia.
« dnia: Października 04, 2014, 18:39:47 »
Kobietki, gdzie w Policach można zakupić i jest jako taki wybór staników do karmienia? Nie mam jak latać po sklepach z maleństwem, proszę o pomoc jak którejś rzuciło się w oczy ;) Dzięki !

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Biustonosz do karmienia.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2014, 22:26:19 »
Na rynku, ale to zwykłe tandetne szmaciaki...po domu jeszcze ujdzie, ale tak gdzieś na wyjście to już raczej nie:]

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: Biustonosz do karmienia.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2014, 11:01:22 »
To może w Szczecinie? W h&m rozmiary do D... Boboland właśnie wspomniane szmatki... Nie mam pomysłu gdzie.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Biustonosz do karmienia.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 05, 2014, 11:20:31 »
Czasem w lidlu się trafiają i są fajnie usztywniane. A tak póki co, to chyba tylko h&m:) niestety w tej kwestii nie ma szału

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Biustonosz do karmienia.
« Odpowiedź #4 dnia: Października 13, 2014, 12:09:57 »
h&m mama w molo albo ponoć są w esotiq na ryneczku. Nie wiem jak z jakością ale na stronie internetowej sklepu wyglądają w miarę normalnie http://www.esotiq.com/maternity  . Możesz jeszcze zerknąć do sklepu z bielizną przy rondzie (okolice Bodzio, Pasieki i Sediny) kiedyś mieli ale jak jest teraz to nie wiem :)  Rozpoznanie rynku nastąpi za jakiś miesiąc :D