Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego  (Przeczytany 2510 razy)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego
« dnia: Czerwca 20, 2014, 19:08:00 »
Orientuję się ktoś jak robiona była instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego?
Chcę wziąć cyfrowy polsat z multiroomem, ale będę miał problem z maskowaniem kabli. Zastanawiam się czy budowniczy nie pomyśleli wcześniej i nie zrobili 'normalnej' instalacji TV, czyli takiej, że wystarczy, że podłączę się gdzieś i będzie sygnał we wszystkich gniazdkach ;)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2014, 09:40:52 »
Nie wiem jakie tam są gniazdka, ale raczej do tego typu operatora u którego obraz musisz odbierać ze swojej anteny satelitarnej takie gniazdka będzie ciężko  wykorzystać.

Ja mam moltiroom w NC+  i u mnie dekodery musze mieć połączone ze sobą kablem internetowym.

W Polsacie Cyfrowym nie jestem pewien, ale chyba trzeba podłączać każdy dodatkowy dekoder do anteny satelitarnej.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 21, 2014, 10:09:13 »
Orientuję się ktoś jak robiona była instalacja TV w nowych blokach na Piaskowej/Pułaskiego?
Chcę wziąć cyfrowy polsat z multiroomem, ale będę miał problem z maskowaniem kabli. Zastanawiam się czy budowniczy nie pomyśleli wcześniej i nie zrobili 'normalnej' instalacji TV, czyli takiej, że wystarczy, że podłączę się gdzieś i będzie sygnał we wszystkich gniazdkach ;)


Nie da rady tak zrobić, chyba, że korzysta się z technologii unicable, której nie wspiera Cyfrowy P. Wątpię też, czy zrobili instalację w ten sposób, że kable z gniazd dochodzą do jednego miejsca (tzw. układ gwiazdy). Pewnie gniazda zrobili pewnie przelotowe i wtedy jest szansa, że ew. zapewnisz sobie sygnał w dwóch pokojach (bez ciągnięcia dodatkowych kabli po pomieszczeniach).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2014, 12:03:34 wysłana przez rbk »