Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam  (Przeczytany 22707 razy)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« dnia: Maja 24, 2014, 11:50:37 »
Ostrzegam przed sklepem "JAR" w Policach - Grzybowa 8c
potrzebowałem kupić kartę micro SD 16GB class 4 lub 10
wysyłam żonę i po chwili telefon że taka karta kosztuje 299zł  :o
po chwili słyszę że Pan obniży do 100zł  :o

porównanie cen:
sklepy internetowe 35zł
policki sklep na starych policach (nie będę robił reklamy) 50zł

« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2014, 11:53:41 wysłana przez VIRUS »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2014, 12:17:46 »
Sklep internetowy 35zł, a ile przesyłka?

To już lepiej kupić w Malexie na Starych Policach jak wspomniałeś, bo od ręki, gwarancja w Policach i do tego klasy 10, bo do komórki czy nawigacji nie ma sensu wkładać klasy '4'.

Co do ceny ze sklepu, którego nie polecasz, nie cieszyłeś się, że dostałeś rabat 199zł ? :D

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2014, 12:20:52 »
Sklep internetowy 35zł, a ile przesyłka?

To już lepiej kupić w Malexie na Starych Policach jak wspomniałeś, bo od ręki, gwarancja w Policach i do tego klasy 10, bo do komórki czy nawigacji nie ma sensu wkładać klasy '4'.

Co do ceny ze sklepu, którego nie polecasz, nie cieszyłeś się, że dostałeś rabat 199zł ? :D
internetowy 35zł z odbiorem w naszym komputroniku
właśnie w Malexie 50zł
żona była w sklepie, dobrze że ja tam nie poszedł :) dałbym mu sam rabat

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 24, 2014, 12:21:29 »
Hmm, 199 zeta rabatu to jakieś 66 % - prawdziwa okazja :)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 24, 2014, 12:24:16 »
Hmm, 199 zeta rabatu to jakieś 66 % - prawdziwa okazja :)
ktoś chyba próbuje dorobić na boku

Offline szymonAJM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 24, 2014, 21:07:40 »
też przepłaciłem za prezent świąteczny dla żony obniżyli o 100 i zapłaciłem 200 a w innym sklepie normalna cena była 120 nigdy nic tam nie kupie

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 25, 2014, 00:00:09 »
To jest prawda, sklep RTV AGD na ul Grzybowej to porażka... Mieszkałem kilka metrów od sklepu przez kilka lat więc wiem z doświadczenia. Sklep działa na zasadzie - kupię najtaniej w necie - sprzedam po średnio wysokiej cenie... Słyszałem nawet że właściciel potrafi kupić kilka rzeczy w Neonecie kilkanaście metrów dalej i zrobić na tych produktach marżę na poziomie nawet 60% - żenada... Zresztą sami możecie się przekonać - sklep nie podaje przez telefon cen konkretnych produktów aby konsument nie sprawdził ich w internecie. Na głupim przykładzie - sam ostatnio potrzebowałem kabla audio - sprzedawca przez telefon powiedział tylko że taki kabel jest dostępny lecz cena to tajemnica handlowa o której dowiem się na miejscu... Poszedłem do sklepu- cena jaką zaproponował sprzedawca to 40zł. Pojechałem do pierwszego lepszego sklepu z okablowaniem do PC/RTV (enigma) i zapłaciłem dokładnie 7zł. Domyślam się że jeśli bym się pokręcił chwile po Policach to zapłaciłbym nawet z 5zł....  Reasumując sklep Jar to porażka, to zwykły pośrednik sprzętu RTV AGD który kupuje w internecie i sprzedaje w lokalu w kosmicznych cenach. Według mnie to oszustwo, nie polecam




PS- właściciel tego lokalu, od dłuższego czasu zarabia tylko na tym że na swej działce dzierżawi/wynajmuje warzywniak (bezpośrednio przy ścianie budynku RTV) - który ma się całkiem dobrze, bo tam sprzedawcy nie kolorują że ich produkty są super mega wypas tanie i do tego najlepszej jakości....
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2014, 00:07:43 wysłana przez JedynyTomek »

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2014, 09:52:04 »
ale skąd możemy wiedzieć bo zarobić może chce właściciel lub pracownik tam sprzedający na boku :)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 25, 2014, 12:46:02 »
Też nie trawię tego sklepu. Jakieś pierdółki można kupić do max kilku złotych jak są na już potrzebne, ale nic więcej. Sam ma dwa przykłady. Szukałem uniwersalnej ładowarki do laptopa. Ale tam chyba ten gejowaty chłopaczek tak kombinuje...

Uniwersalna ładowarka do laptopa - Jar 149 PLN
Ta sama unierwsalna ładowarka w sklepie internetowym - 69 PLN

Potem potrzebny mi był jeszcze kabel RJ11 ale z zaciśniętymi końcówkami
Zaciśnięcie dwóch końcówek RJ45 na kablu w JAR, którego kupiłem dużą ilość -  15 zł - u chłopaczka, a jakiś czas wcześniej starsza Pani mi w tym samym sklepie gratis zacisnęła bo dużo kabla kupowałem.  Oczywiście paragon na zaciskanie to nie na rękę był i lekkie marudzenie, ale nie miał wyjścia bo paragon biorę zawsze.


Offline djspooky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 25, 2014, 18:25:01 »
Nie podoba Ci się to nie Kupuj. Ja wolę kupić w sklepie stacjonarnym niż przez internet. Wiem co kupuję i to widzę. Co do Neo... nie wieżę w to, że konkurencja z nimi handluje. Jest to pomówienie... Chyba, że Masz na to dowody? Jeżeli nie to grozi Ci sprawa w sądzie jeżeli właścicielka sklepu to zobaczy. Co do sprzedawcy... młody do sądu też Cię poda za Twój wpis na jego temat. Młody to pracownik, starsi to pełnomocnik i jego żona. Włascicielka to zupełnie kto inny.
Nie Wiesz a...
Rekapitulując... moderator powinien zablokować Ci konto za ten wpis bo Nieprzestrzegasz regulaminu forum...
Pomawiasz, Obrażasz...
Tak właściwie to faktycznie wciąż Narzekasz, ale pisali o tym już wcześniej...

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 26, 2014, 01:25:29 »
Ja tam zazwyczaj kupuje tylko płyty CD/DVD i ceny tych produktów są w miarę normalnym poziomie. Z tego co obserwowałem to ceny niektórych produktów są z kosmosu. Typowy sklep dla babci, która nie umie korzystać z Internetu. Jeżeli się nie dostosują do rynku to nie wróżę im długiego żywotu.

PS. Nowa Prawica czwartą siłą polityczną :)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 26, 2014, 06:33:53 »
Nie podoba Ci się to nie Kupuj. Ja wolę kupić w sklepie stacjonarnym niż przez internet.

Nie podobają mi się w JARze : ceny, podejście do klienta, obsługa - dlatego nie kupuję.  Wolisz być robiony w wała - twoja sprawa.

Rekapitulując... moderator powinien zablokować Ci konto za ten wpis bo Nieprzestrzegasz regulaminu forum...

Już zgłosiłem swój wpis do moderatora :).

Tak właściwie to faktycznie wciąż Narzekasz, ale pisali o tym już wcześniej...

Jak coś mi się nie podoba to mówię to wprost.

Co do sprzedawcy... młody do sądu też Cię poda za Twój wpis na jego temat.

Jak nie odróżnia pomówienia od podstawionego przepuszczenia to pewnie tak ;). Czas zmienić podejście do klienta.

Offline djspooky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 29, 2014, 08:38:44 »
Dajcie spokój. Chłopak tam tylko pracuje i wykonuje czyjeś polecenia.
Nigdy nie pracowaliście ?


Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 29, 2014, 09:55:00 »
jak dla mnie to robicie z "igły - widły" , napisałeś info o nie uczciwości ok , temat został już przeczytany przez większą cześć osób z forum i nie tylko więc po co dalsze "bicie piany" ,jak dla mnie temat do zamknięcia bo zaraz zaczną sie "wycieczki" osobiste . Nie jedna osoba nacieła sie na zawyżoną cene i to nie tylko w tym sklepie. Rozsądek sam podpowiada że zanim coś kupisz idz do paru sklepów i porównaj ceny. To tyle w temacie.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 29, 2014, 13:09:31 »
Ja w tym sklepie okazjonalnie robię zakupy.
Nigdy się nie zawiodłem, a wręcz przeciwnie- dzięki niektórym sugestiom obsługi zakupiłem sprzęt, z którego jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za trafne doradztwo. Czasem nawet mendziłem, a sprzedawcy cierpliwie mi wyjaśnili, że lepsze jest takie rozwiązanie, a nie takie, o którym sam myślałem.
Co do cen... no cóż- jeśli cena mi wydaje się za wysoka lub nieadekwatne- to po prostu rezygnuje z zakupu i szukam gdzie indziej.
Dla jasności- nie jestem w żaden inny, niż konsumencki sposób powiązany z tym sklepem.