Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Impreza w Doboszu  (Przeczytany 3619 razy)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
Impreza w Doboszu
« dnia: Maja 21, 2014, 16:56:37 »
Żeby kogoś pochwalić. Robiliśmy imprezę rodzinną, od 17 do 2, z DJ, na 30 osób. Część gości z głębi kraju, i to naprawdę z głębi. Rozważaliśmi kilka wariantów, również szczecińskie, w końcu zdecydowaliśmy się na Dobosza. Cena przyzwoita, hotel na miejscu. Alkohole nasze. Zaliczka niska, wszystko sprawnie załatwione, obsługa kelnerska (trzy dziewczyny) to żartowaliśmy że za sprawne. Rano spakowane, w opakowania jednorazowe, pozostałości dań i ciast załadowaliśmy do samochodu. Tak jak alkohole. Sala klimatyzowana, a ponieważ jest zakaz palenia nie ma charakterystycznego zapaszku.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Impreza w Doboszu
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 21, 2014, 17:42:28 »
Miałem również przyjemność być tam na 2 imprezach i również tylko w dobrych słowach mogę się wypowiadać. :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Impreza w Doboszu
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2014, 18:56:33 »
Co mają imprezy w hotelu do kultury pseudo kierowców?
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2014, 19:40:08 wysłana przez TrzebieżCITY »
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Impreza w Doboszu
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2014, 05:38:41 »
pajaczek jest chyba z tego typu ludzi którym wszystko przeszkadza. Ja też byłem na imprezie rodzinnej i mogę pochwalić restauracje za przygotowanie było super:)
dziwny jest ten świat...