Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: sm chemik a mafia  (Przeczytany 5837 razy)

Offline zgon663

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
sm chemik a mafia
« dnia: Maja 22, 2014, 14:51:42 »
firma obsługująca spółdzielnie ci tak zwani konserwatorzy są z prywatnej firmy która okrada sm chemik i sm odra dopisując materiały .np wymiana stopnia na klatce schodowej '16kg na jeden stopień  kleju
każdy gwóżdż   czy śrubka razy 8 firma sie bogaci a lokator zapłaci syn sie wybudował tego prywaciarza zaraz drugi będzie za darmo bo cały materiał do budowy domów wypisano na konserwacje . niedługo walne sprawdzcie ilu na walnym będzie pracowników prywaciarza . moje wątki są usuwane bo jest cęzura na forum ja mam więcej dowodów . dziś do prywaciarza przyszedł gość zrady nadzorczej mam zdjęcia żeby pracownicy głosowali za radą czy to nie mafja ?


Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2014, 15:12:12 »
jako wspólnota już dawno zrezygnowaliśmy z tych oszustów, za wymiane żarówki na klatce płacić 80zł??!! mój przedmówca mówi prawde o dopisywaniu materiału

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 22, 2014, 17:17:15 »
Cenzury nie ma, ale proszę pisać, tak by dało się coś z tego zrozumieć.
Używamy kropek, przecinków DUŻYCH i małych literek, będzie czytelniej.

Chętnie dowiem się o takich przekrętach, pytanie tylko czy zgłosił to Pan na policję?

Offline zgon663

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2014, 17:51:15 »
po co domofony w chemiku naprawia policjant

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 23, 2014, 21:18:53 »
po co domofony w chemiku naprawia policjant
Jak to po co? z czegoś trzeba żyć,prawda?Jedni żyją ssąc budżetową kasę inni wykonując usługi.Ja wybieram mniejsze zło czyli wykonującego usługi.Każdego,kto coś potrafi nawet jeżeli jest policjantem. Skupić się należy nie na zawiści wobec usługodawcy tylko na procedurach,bo tylko ich transparentność może ograniczyć korupcję.Bicie piany nic nie zmieni.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 23, 2014, 22:42:35 »
koowalski....... jak wiatr zawije. przykre
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline emeryt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 25, 2014, 16:33:52 »
A inni wolą ssać lokatorów. Spółdzielnia powinna mieć swoich ludzi było by taniej , np malowanie jednej klatki schodowej , u prywaciarza 7000 zł a pracownicy pomalowali by w godzinach .


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2014, 20:10:12 »
koowalski....... jak wiatr zawije. przykre
Jak to po co? z czegoś trzeba żyć,prawda?Jedni żyją ssąc budżetową kasę inni wykonując usługi.Ja wybieram mniejsze zło czyli wykonującego usługi.Każdego,kto coś potrafi nawet jeżeli jest policjantem. Skupić się należy nie na zawiści wobec usługodawcy tylko na procedurach,bo tylko ich transparentność może ograniczyć korupcję.Bicie piany nic nie zmieni.
Panie dapol proponuję przeczytać powoli przedostatnie moje zdanie,najlepiej kilka razy.
jestem gorszego sortu

Offline ramirez72

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 26, 2014, 19:12:39 »
kolega  który pisze o zleceniach dopisywanych materiałach pisze totalne bzdury ,kazde zlecenie jest sprawdzane w spółdzielniach i wiesz nikt nie łyknie ze poszło 16 kg kleju lub 80 zł za żarówkę technicy z działów technicznych liczą każdą złotówkę .Masz wątpliwosci sprwadz u zródla w dziale technicznym albo idz na policję .

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 26, 2014, 21:06:36 »
na policję nikt z tu obecnych nie będzie chodził - lepiej snuć propagandę - jest lepsza, a szara masa łyka ją jak ciepłe bułeczki.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: sm chemik a mafia
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 26, 2014, 21:34:18 »

80 zł za żarówkę to prawda i spółdzielnia na to przytakuje