Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!  (Przeczytany 44725 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Lutego 08, 2014, 13:10:03 »
własnie wróciłem z rodzinnego spaceru i jestem w szoku. gówno na gównie. masakra. pani w szpileczkach i jej srający jorczek na środku chodnika. próba zwrócenia uwagi kończy się głupim uśmieszkiem. gdzie jest straż miejska?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2014, 13:40:23 »
no wlasnie gdzie jest straz miejska ? .A moze jej juz nie ma ? Najbardziej lubie jak pada snieg wszystko przykryje jest tak czysto  ,lecz gdy stopnieje masakra po wiosennym spacerze lepiej nie siadac do obiadu

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2014, 15:52:50 »
Jak to gdzie jest. Zbiera kasę od handlujących koło DOMLUx -u. i nie tylko tam.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2014, 16:17:03 »
Ale wy jestescie nawiedzeni z ta straza miejska. Gdzie oni sa ? A gdzie jest mozg wlasciciela psa?!!!!!!  Malo kto ma odwage zwrocic uwage wlascicielowi psa zeby sprzatal po swoim kundlu, albo zeby nie sral na chodniku.

JohnnyB3

  • Gość
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2014, 17:18:28 »
Ja po moim psie zawsze sprzątałem, i na Okulickiego gdzie mieszkam widzę że to tak pół na pół -> czyli tendencja zwyżkowa. Ale dziś koło Kingi też widziałem ten obrazek: piesek się załatwia, a Pani nie posprząta i to widać, że nawet nie widzi w tym problemu! Sprawiała wrażenie, że taka jest po prostu kolej rzeczy... Nie wiem, może nie każdy jest świadomy że jest taki obowiązek? Bo z tego co pamiętam, to mandat w wysokości 50 zł można dostać?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2014, 17:32:10 »
dapol, pytasz o straż miejską. A wezwałeś ją chociaż? Sądzisz, że strażnicy muszą stać i pilnować każdego srającego pieska i jego głupiego właściciela?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2014, 18:05:57 »
ani razu nie zadzwoniłem - fakt. ale za każdym razem zwracam uwagę. i co - nico. właściciele  mają to głęboko gdzieś. odpowiedzi typu - co mam mu korek pod ogon wsadzić, albo że przecież gmina miała rozdawać darmowe torebki itp. masakra. jestem zdania, że niestety jesteśmy narodem w którym nie działa inna metoda jak tylko kija i marchewki. dostałby jeden z drugim mandat, rozeszło by się to po ludziach i dopiero wtedy byłyby widoczne efekty.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2014, 18:18:17 »
Zgadzam się z Tobą. Akcja mandatowa dobrze zrobiłaby wielu właścicielom psów. Spory mandat nauczyłby ich rozumu. Nikt nie każe, by właściciel wsadzał psu korek, ale prawo nakazuje sprzątać po psie. Pies nie rozumie, co robi, ale jego pan powinien myśleć za niego i za siebie.
Jednak to, że zgadzam się z Tobą w sprawie mandatów, nie znaczy, że mam podobne zdanie w sprawie straży miejskiej. Jeśli chcesz zobaczyć, jak straż reaguje, najpierw ją wezwij.
Aha, nie jestem strażniczką miejską :)

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2014, 18:50:30 »
Cytat: "mieszkaniec"
Malo kto ma odwage zwrocic uwage wlascicielowi psa zeby sprzatal po swoim kundlu

I własnie to jest największy błąd wszystkich narzekających. Uważam, że należy zwracać uwagę, a nawet zaproponować poratowanie woreczkiem lub torebką, aby ułatwić posprzątanie. Moi sąsiedzi udają, że mnie nie widzą od czasu wręczenia torebki ich synowi i odczekaniu aż posprząta po swoim psiaku. Być może równie skuteczne byłoby opisywanie na forum: gdzie, kto (jak ubrany), kiedy i po jakim psie nie posprzątał. Byłoby wstyd, gdy znajomi przeczytają i może zapytają, czy to o jej/jego piesku pisano. Problem tkwi we właścicelach psów i nawet mandaty nic nie zmienią, dopóki ludzie nie zmienią podejścia do sprawy sprzątania. Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że coraz więcej ludzi sprząta.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2014, 19:01:44 »
tyle się o tym mówi, że nie chce mi się wierzyć w to iż należy sprzątać po swoich pupilkach nie dotarło jeszcze do ich właścicieli i trzeba im na tym punkcie  zwracać uwagę. jak ktoś ma, sam nie wiem - wrodzone poczucie estetyki, jak ma na względzie dobre stosunki między sąsiedzkie i ludzkie - to posprząta. a jak nie, to chociażbyś nie wiadomo ile razy zwracał uwagę to cię oleje. i zgadza się - widać coraz częściej tych sprzątających. niestety jest to znikomy procent. z moich obserwacji wynika, że są to w ogromnej większości ludzie młodzi. i moim zdaniem żeby cokolwiek zmieniło się w tym temacie na lepsze potrzebna jest zmiana pokoleniowa :'(
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 08, 2014, 20:17:51 »
Cytat: "ella"
no wlasnie gdzie jest straz miejska ? .A moze jej juz nie ma ? Najbardziej lubie jak pada snieg wszystko przykryje jest tak czysto  ,lecz gdy stopnieje masakra po wiosennym spacerze lepiej nie siadac do obiadu


Codziennie oglądasz swoje fekalia i jednak siadasz do obiadu.

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2014, 21:03:35 »
Cytat: "dapol"
widać coraz częściej tych sprzątających. niestety jest to znikomy procent. z moich obserwacji wynika, że są to w ogromnej większości ludzie młodzi

W mojej okolicy akurat widzę wiele osób sprzątających w wieku powyżej 50 lat i starszych, a trafiają się młodzieńcy z dużymi psami (po których naprawdę jest co sprzątać), ktorzy udają, że sprzątanie ich nie dotyczy. I niestety czasem starch nawet zwrócić im uwagę.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2014, 21:07:08 »
tak to już jest....jesteśmy  narodem, który uwielbia tapalć się w g....nie...

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 08, 2014, 21:24:27 »
Kurcze, gdzie wy mieszkacie, że tyle sprzątających? Ja jeśli mam być szczera daawno nie widziałam psiarza co sprząta po swoim psie, ostatnio chyba w okresie letnim. Były to dwie osoby, kobiety koło pięćdziesiątki.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 08, 2014, 21:29:55 »
Szybko można temat "psich odchodów" rozwiązać. Stworzyć bank psiego DNA http://dc.izoo.krakow.pl/u_pochodzenie_p.html  Administratorzy terenów w prosty i łatwy sposób pobieraliby "materiał" do badań a następnie po uzyskaniu wyniku,stosując procedurę okazywania w SM foto z fotoradaru, okazuje właścicielowi.Pierwsze przewinienie np.tylko upomnienie,każde następne kara-w skrajnych przypadkach zabranie psiaka.Jestem przekonany,że nasze chodniki,skwery po pewnym czasie wyglądałyby zupełnie inaczej.Można zarabiać na g...-? można ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-