Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Immobiliser Immobilizer Seat Leon - brak łączności...  (Przeczytany 20926 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Immobiliser Immobilizer Seat Leon - brak łączności...
« Odpowiedź #15 dnia: Października 29, 2013, 15:11:53 »
Cytat: "JedynyTomek"
Tak czy owak mechanik zaproponował mi wyjęcie chyba traspondera czy coś takiego z kluczyka i zamocowanie go na stałe przy stacyjce dzięki czemu taka awaria nie powinna mieć już miejsca, bo immo cały czas będzie tak jakby gotowe do jazdy, niezależnie jaki kluczyk mu zapodam.


To nie jest rozwiazanie problemu, a ulatwienie zlodziejowi kradziezy. Wiele wskazuje na sterownik immobilisera, ktory albo jest w zestawie wskaznikow, albo gdzies jego okolicach, uwazam ze usterka wroci. Kwestia czasu. Widze, ze jaki mechanik, taka cena uslugi.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Immobiliser Immobilizer Seat Leon - brak łączności...
« Odpowiedź #16 dnia: Października 29, 2013, 15:45:06 »
Cytat: "DEtonator"
To nie jest rozwiazanie problemu, a ulatwienie zlodziejowi kradziezy. Wiele wskazuje na sterownik immobilisera, ktory albo jest w zestawie wskaznikow, albo gdzies jego okolicach, uwazam ze usterka wroci. Kwestia czasu. Widze, ze jaki mechanik, taka cena uslugi.
No pewnie, że nie jest to rozwiązanie problemu i z tego co wiem mechanik zaproponował Tomkowi rozwiązanie, ale musiałby zabrać auto do siebie, na co Tomek sie nie zgodził. Czemu? Nie wiem, może Tomek nam opisze.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Immobiliser Immobilizer Seat Leon - brak łączności...
« Odpowiedź #17 dnia: Października 29, 2013, 16:29:23 »
Poza tym nie wiem, jak zareaguje sterownik gdy nagle "zobaczy" dwa transpondery na raz, szczerze powiem, ze nigdy tego nie sprawdzalem.

Cytat: "Ważniak"
No pewnie, że nie jest to rozwiązanie problemu i z tego co wiem mechanik zaproponował Tomkowi rozwiązanie, ale musiałby zabrać auto do siebie, na co Tomek sie nie zgodził. Czemu? Nie wiem, może Tomek nam opisze.


Czemu? Odpowiedz juz znamy. Niestety nie ma nic za darmo i nie wszystko mozna naprawic psim swedem. Usterka usterka, jednak od takich "oszczednych" klientow lepiej trzymac sie z daleka. Moze Tomek bedzie mial szczescie i problem zniknie jak po dotknieciu czarodziejskiej rozczki. ;)