Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1627930 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3000 dnia: Listopada 16, 2016, 22:57:13 »
A skąd p. Wojtek uznaje, ze jestem członkiem RN ?

Intuicja, droga Pani!

Najpierw należy siebie zrewidować aby drugiego pomawiać o kłamstwa.

Wobec tego pierwsze z brzegu...:

Te wnioski, projekty uchwał składane do Prezydium nie były przez Prezydium kierowane do Radcy.

... rzeczywistość: wnioski były konsultowane i po stwierdzeniu ich sprzeczności z przepisami, wnioskodawcy byli o tym informowani. Natomiast projekty uchwał albo były jedynie przez wnioskodawców zapowiadane we wnioskach a następnie nie wniesione do prezydium, albo były złożone i nie mogły być procedowane z uwagi na sprzeczność z prawem - o czym wnioskodawcy tez byli informowani. Przecież Pani o tym wie i wie, że stosowne dokumenty potwierdzające powyższe są dostępne a wczoraj nawet przedstawione zostały publicznie. W dalsze wywody mijające się z prawdą nie będę wnikał.

Fragment statutu:

Kryspin! Oprócz umiejętności cytowania trzeba jeszcze umieć rozumieć to, co się cytuje! W twoim cytacie pisze jak wół o oddelegowaniu do pełnienia funkcji członka zarządu a nie funkcji prezesa lub wiceprezesa!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3001 dnia: Listopada 16, 2016, 23:04:12 »
Kryspin! Oprócz umiejętności cytowania trzeba jeszcze umieć rozumieć to, co się cytuje! W twoim cytacie pisze jak wół o oddelegowaniu do pełnienia funkcji członka zarządu a nie funkcji prezesa lub wiceprezesa!
To Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Według tego zapisu statutu można oddelegować kilku członków z Rady do zarządu, a prezes i wiceprezes to także członkowie zarządu. Chyba że ty uważasz że prezes nie jest członkiem zarządu? Owszem, prezesa i wiceprezesa wyłania się w konkursie ale do czasu ich wyłonienia można oddelegować na ich stanowisko członków Rady. Widzę że dobrze cię przeszkolił obecny prawnik spółdzielni jak mataczyć i kłamać.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 23:07:49 wysłana przez kryspin »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3002 dnia: Listopada 16, 2016, 23:10:37 »
To Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Jeśli Ci to sprawi dziką przyjemność, to niech już tak będzie, że to ja nie umiem czytać ze zrozumieniem a Ty jesteś wykładowcą prawa na UMK w Poznaniu! Lepiej Ci? Życzę miłych snów.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3003 dnia: Listopada 16, 2016, 23:19:22 »
Jeśli Ci to sprawi dziką przyjemność, to niech już tak będzie, że to ja nie umiem czytać ze zrozumieniem a Ty jesteś wykładowcą prawa na UMK w Poznaniu! Lepiej Ci? Życzę miłych snów.
Widzę że jeśli nie masz argumentów zaczynasz ironizować i próbujesz ośmieszać innych ale tak na prawdę ośmieszasz się sam, do tego jesteś bezczelny i arogancki. Rób tak dalej a ludzie wkrótce pokażą ci gdzie twoje miejsce. Widać wyraźnie kto w tej radzie mataczy a kto chce zmian które obiecaliście ludziom. Tymi którzy chcą zmian na pewno nie jest Pan Dudek i jego kilku adoratorów którzy próbują bezprawnymi działaniami odsunąć niewygodne osoby z Rady. Jestem przekonany że Sąd unieważni te wasze grubymi nićmi szyte bezprawne uchwały o zawieszeniu niewygodnych członków RN.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 23:23:23 wysłana przez kryspin »

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3004 dnia: Listopada 16, 2016, 23:20:49 »
Ty Wojtek Dudek zrób w końcu coś aby odwołać Szostaka, bo ludzie ci tego nie odpuszczą

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3005 dnia: Listopada 16, 2016, 23:43:01 »
Kryspin twój cytat ze statutu mówi jasno, że oddelegowujemy członków zarządu.Jeśli chodzi o pana Kosme, to był on oddelegowany ale na członka zarządu, dokładnie za pana Siedleckiego który borykał się z chorobą. Jest to zasadnicza różnica czy jest to członek zarządu czy prezes zarządu. Jeśli państwo połączą odwołanych członków zarządu z panującą władzą samorządową w Policach oraz panującymi powiązaniami osobowymi, dostrzegą państwo jaki mógłby być powód do przejęcia stanowisk przewodniczącego RN i oddelegowania dwóch członków RN do zarządu. Następnym wątkiem który się pojawia jest zakup i dystrybucja cieoła przez PEC. Czy wiedzą państo że PEC w większości bazuje na sprzedaży ciepła zakupionego od ZCH POLICE, na którym zarabia na czysto, bez ponoszenia żadnych kosztów ok 200%. Utrzymanie kadr w PEC kosztuje, a przypomnę że pan Ryl pracę w PEC dostał dzięki żonie, radnej GRYFA. Może posady dla osób związanych z gryfem brakuje już stanowisk w gminie i spółkach gminnych jaką jest chodziażby PEC. 

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3006 dnia: Listopada 16, 2016, 23:50:35 »
Jeśli chodzi o pana Kosme, to był on oddelegowany ale na członka zarządu, dokładnie za pana Siedleckiego
Owszem ale jeszcze wcześniej pełnił obowiązki prezesa przez jakiś czas, zapytaj go o to, to ci powie.

Jeśli państwo połączą odwołanych członków zarządu z panującą władzą samorządową w Policach oraz panującymi powiązaniami osobowymi, dostrzegą państwo jaki mógłby być powód do przejęcia stanowisk przewodniczącego RN i oddelegowania dwóch członków RN do zarządu
Kto ci naopowiadał takich bzdur? Członkowie Rady mieli być oddelegowani do zarządu czasowo, do czasu wyłonienia w konkursie prezesa i wiceprezesa. Nawet nie ma możliwości prawnej aby na stałe ktoś z Rady Nadzorczej został prezesem czy wiceprezesem. Poczytaj sobie dokładnie statut i regulamin Rady Nadzorczej a nie pisz bzdur gdzieś usłyszanych lub zmyślonych celowo. Ale przecież można opluwać innych posługując się pomówieniami i zmyślonymi teoriami spiskowymi.
A tutaj proszę bardzo, fragment regulaminu Zarządu SM Chemik określający z jakich członków składa się zarząd:
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 23:56:58 wysłana przez kryspin »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3007 dnia: Listopada 17, 2016, 08:04:18 »
wykładowcą prawa na UMK w Poznaniu!

Gwoli ścisłości - w Poznaniu jest UAM (Uniwersytet Adama Mickiewicza), UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika) jest w Toruniu.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3008 dnia: Listopada 17, 2016, 08:59:53 »
Szkoda, że Wojtek został wystrychnięty na dudka, sam zaczął walkę ze SM i po tym jak w tą walkę wciągnął kilkoro ludzi "teraz Ci ludzie wbijają mu szpilki, to nie ludzie to wilki".
Wojtek może zostaw to wszystko i niech się dzieje co chce, prawda sama się obroni, a lokatorzy jeszcze przejrzą na oczy who is who.

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3009 dnia: Listopada 17, 2016, 09:15:15 »
Już pisałem za zeszły sezon nie było niedopłat skończyły się wraz z zeszła radą. Jest pewne ze za ten sezon grzewczy tez nie będzie niedopłat, a to dlatego ze rada doprowadziła do tego ze nie może być opłata większa niż wynosi ryczałt, wiec może pani spokojnie grzać nie groza pani tysięczne niedopłaty.

Tylko ile wynosi ten ryczałt. Nikt mi nie chce udzielić takiej informacji. Tyle co zaliczki? Czy plus coś jeszcze np. 1000zł

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3010 dnia: Listopada 17, 2016, 09:23:47 »
Spostrzegawczy ... nie tłumacz pięciu muszkieterom na czym polega różnica miedzy członkiem zarządu a prezesem zarządu , bo jak widać nie są w stanie ogarnąć tematu.☺
Rada może oddelegowac ze swojego grona osobę do pełnienia funkcji członka zarzadu , ale nie moze ze swojego grona wybrac prezesa zarządu . Na stanowisko prezesa rozpisuje sie konkurs. Potem rada nadzorcza ostatecznie zatwierdza  prezesa , ale po roztrzygnieciu konkursu .
Więc te wnioski,  które pięciu muszkieterow składało od sierpnia ( tak stwierdzono na filmie z posiedzenia rady ) były od początku niezgodne z prawem.
Z drugiej strony niezłe parcie na stołek Pani Marto ...ale z calym szacunkiem chyba nie ma Pani odpowiednich kompetencji i wyksztalcenia aby pelnic taka funkcje , skoro nie rozumie Pani podstawowych spraw np. roznicy miedzy funkcja czlonka zarzadu a funkacja prezesa zarzadu .
To byłaby tragedia dopiero dla spółdzielni mieć takiego prezesa...jeszcze gorsza niż prezesa Szostaka

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3011 dnia: Listopada 17, 2016, 09:59:52 »
Więc te wnioski,  które pięciu muszkieterow składało od sierpnia ( tak stwierdzono na filmie z posiedzenia rady ) były od początku niezgodne z prawem.
Z drugiej strony niezłe parcie na stołek Pani Marto ...ale z calym szacunkiem chyba nie ma Pani odpowiednich kompetencji i wyksztalcenia aby pelnic taka funkcje , skoro nie rozumie Pani podstawowych spraw np. roznicy miedzy funkcja czlonka zarzadu a funkacja prezesa zarzadu .

Kolego Jupiter nigdy nie miałam parcia na ten stołek i  jak najbardziej zgadzam się z faktem że Prezes musi być wybrany w drodze konkursu i tak powinno być! nie wiem z skąd masz takie informacje domyślam się że od P. Wojtka lub od P. Bożeny .

Powiem tak ja osobiście nie wstydziłam się i nie wstydzę za moje działanie w tej radzie jeśli jesteś kolego taki ciekawy mogę się z Tobą spotkać osobiście i wtedy zadasz mi pytania jakie Cię niepokoją gdyż nie mam nic do ukrycia. Ja nie piszę tutaj pod nickiem tylko posługuję się swoim imieniem i nazwiskiem.

Więc piszę z do Was Wszystkich oraz do każdego z osobna jeśli chcecie mi osobiście w oczy zadać pytanie a nie atakować mnie pod nickami to jestem gotowa odpowiedzieć na każde pytanie,  na każdą moją decyzję oraz podniesioną rękę pod Uchwałami jakie podejmowaliśmy. Ja osobiście nie wstydzę się i tym bardziej jest mi przykro gdyż do tej pory poświęcałam swój wolny czas przez ostanie 4 lata. Pozdrawiam Marta Gręda

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3012 dnia: Listopada 17, 2016, 10:29:06 »
Lepiej żeby Szostak został jak ma być taki burdel w wykonaniu nowej RN która ma w dupie mieszkańców zasobów i tylko dba o swoje DUPSKA!!!
Kto tu dba o swoje d… to już widać, bo kto korzysta na obecnym układzie w radzie nadzorczej spółdzielni?
„Wiecznie żywy” nieodwołalny prezes we własnej osobie – Szostak. I to jest sedno całej sprawy.
 
Rada może oddelegowac ze swojego grona osobę do pełnienia funkcji członka zarzadu , ale nie moze ze swojego grona wybrac prezesa zarządu . Na stanowisko prezesa rozpisuje sie konkurs. Potem rada nadzorcza ostatecznie zatwierdza  prezesa , ale po roztrzygnieciu konkursu .
No i właśnie dokładnie o to chodzi!
Bo tylko jest jedyny sposób, aby uzdrowić spółdzielnię. Usunąć starego prezesa, powołać członka pełniącego obowiązki na okres możliwie najkrótszy, niezbędny do zorganizowania konkursu, wyłonić nowego prezesa. Nowy zarząd być może będzie chciał zrobić audyt, wykazujący nieprawidłowości, które narosły przez ostatnie kilkanaście lat.
Na pewno nie powinno to się odbywać w taki sposób, jak to sobie wymyślił mecenas i jego mocodawca, o czym mówi w filmie, że prezes Szostak będzie przekazywał władzę przez cały następny rok. Wówczas uzdrowienie spółdzielni będzie fikcją, bo stare mechanizmy będą ciągle działać. Ze wszystkimi swoimi patologiami.
millena

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3013 dnia: Listopada 17, 2016, 10:29:41 »
Gwoli ścisłości - w Poznaniu jest UAM (Uniwersytet Adama Mickiewicza), UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika) jest w Toruniu.

Zgadza się, Power! Mój błąd...

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3014 dnia: Listopada 17, 2016, 10:31:22 »
Tak Pani Marto ... a świstak siedzi i zawija ☺
Nie trzeba miec żadny tajnych informacji. Wszystko jest nagrane na filmie.Pani przez cztery lata walczyla o swoje sprawy i o swoje pieniadze ze spółdzielnia , wiec niech Pani nie robi z siebie obroncy narodu .
Poza tym uważam,  że Pan Wojtek powinien wszystko dokładnie opowiedzieć,  a nie tak troche enigmatycznie to wszystko wyglada.
Smialo Panie Wojtku jak oni na Pana plecach sie dostali do rady , a teraz chca Pana z niej usunac to nie ma co się szczypac .. niech Pan sie tak nie kryguje.
Jest to wszystko bardzo przykre ,bo sam na tych wszystkich kandydatow glosowalem na walnym , a tu takie swinstwo sie odbywa .