Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1628229 razy)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2685 dnia: Października 19, 2016, 15:00:03 »
Poddaje pod głosowanie projekty, które niosą pozytywne rozwiązania dla spółdzielców. Przykład: w poniedziałek przygotowałem pod głosowanie uchwałę o unieważnieniu plomb na głowicach. Czeka na nią sporo spółdzielców! Została odrzucona! - przez Twoich ulubieńców...
No proszę, Pan przewodniczący wybiera sobie które uchwały niosą pozytywne rozwiązania dla spółdzielców a które nie. Toż to jest samowola. O uchwałach powinna decydować cała Rada Nadzorcza w głosowaniach a nie Pan dyktator przewodniczący. Okazuje się że danie możliwości wyboru innego sposobu rozliczania kosztów CO niż podzielniki zdaniem Pana Dudka nie jest pozytywnym rozwiązaniem dla spółdzielców, podobnie uchwała o odwołaniu Szostaka. Przypomnę że obie te uchwały zyskały akceptację większości Walnego Zgromadzenia. A więc uprawia Pan samowolę i powinno się Pana odwołać z funkcji przewodniczącego bo działa pan przeciwko członkom spółdzielni a nie w ich interesie. Dodam jeszcze że nie mam żadnych ulubieńców wśród członków Rady Nadzorczej, nie podoba mi się tylko postępowanie przewodniczącego.

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2686 dnia: Października 19, 2016, 15:00:46 »
Nie mam na myśli tylko pana odpowiedzi na moje wpisy ,ale ogólnie pana odpowiedzi też na inne wpisy.Panie Wojtku tylko wspólna praca może w końcu doprowadzić do dobrych zmian w spółdzielni.To też pana słowa przedwyborcze.Może warto odpuścić i pójść na kompromis .

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2687 dnia: Października 19, 2016, 15:02:02 »
Przykład: w poniedziałek przygotowałem pod głosowanie uchwałę o unieważnieniu plomb na głowicach. Czeka na nią sporo spółdzielców! Została odrzucona! - przez Twoich ulubieńców... 
Wojtek Dudek jeżeli jakaś uchwała została odrzucona, to tylko za twoją przemyślaną zgodą, wyszyscy wiedzą że ty ze swoimi 4 przydupasami w radzie robisz co chcesz, zamiast się użalać nad tym lepiej byś napisał ile uchwał nie poddałeś głosowaniu bo nie były w interesie twoim i Szostaka

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2688 dnia: Października 19, 2016, 15:33:20 »
Bo z tego co widzę tak pan gadał na poprzedników, a jest pan jeszcze gorszy od nich
No chyba przesadziłeś trochę gorszej RN od poprzedniej chyba nie będzie już w historii tej spółdzielni. Zaraz będą komentarze ze bronie obecna RN i zwłaszcza p. Wojtka, nie bronie tylko weźcie jedno pod uwagę poprzednia miał nas i nasze zdanie w d...e, ta rada nas jeszcze słucha. Mam pytanie,  a kto z was rozmawiał z kimś z rady w realu nie tylko tu na forum ?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2689 dnia: Października 19, 2016, 15:53:44 »
No właśnie pokazują, biorą pod uwagę to co jest słuszne dla nich a nie dla mieszkańców. Będziecie płacić za ogrzewanie 120% czy grzales czy nie. Faktycznie działają w interesie.

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2690 dnia: Października 19, 2016, 15:56:14 »
Rozmawiamy w realu to widać też po wpisach.Skąd wiemy że przez przewodniczącego i jego zastępczynię nie zostały przyjęte uchwały dot.rozliczenia z metra kwadratowego i np.o odwołanie p.Szostaka.Wiemy to z rozmów nie z forum.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2016, 15:58:35 wysłana przez NESKA »

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2691 dnia: Października 19, 2016, 16:20:10 »
Ja nadal czegoś nie rozumiem.  Każda Rada Nadzorcza może odwołać Prezesa z powodu utraty lub braku zaufania to raz. Dwa: co ile spotyka sie Rada Nadzorcza? Spółdzielcy od dwóch miesięcy nie maja odpowiedzi na pisma kierowane właśnie do nich.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2692 dnia: Października 19, 2016, 16:34:22 »
No właśnie pokazują, biorą pod uwagę to co jest słuszne dla nich a nie dla mieszkańców. Będziecie płacić za ogrzewanie 120% czy grzales czy nie. Faktycznie działają w interesie.
Działają tak jak mówili na zebraniach, kto chodził ten wie co mieli w planach i co chcą zmienić. Słuszne dla nich czyli dla nas spółdzielców, tym bardziej że oni tzn obecna RN mieszka w zasobach SM Chemik więc wiedzą co trzeba zmienić. A Polski naród to taki jest że zawsze będzie psioczył bez względu kto będzie nad nim. Więcej empatii. Poza tym należysz do SM odra więc po co znowu siejesz ferment ?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2693 dnia: Października 19, 2016, 16:51:03 »
Nie chce się powtarzać dlaczego jak Ty to napisałeś "sieje ferment".

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2694 dnia: Października 19, 2016, 17:01:06 »
będziecie płacić za ogrzewanie 120% czy grzales czy nie
No wiesz nie wiem po co ten zamęt przecież ty mieszkasz w idealnej spółdzielni my staramy sie dążyc do takiej doskonałości jak wy. No i chyba będzie najlepiej jak nie będziesz się wypowiadał w tematach które nie dotyczą ciebie.
 
Każda Rada Nadzorcza może odwołać Prezesa z powodu utraty lub braku zaufania to raz
Już wcześniej pisałem dlaczego nie odwołano jeszcze Szostaka proponuje cofnąć się kilkanaście postów (podstawy prawne),[size=78%] jest nowy zastępca to i będzie można odwołać Szostaka[/size]

co ile spotyka sie Rada Nadzorcza?
Średnio chyba 2/3 razy miesięcznie tak przypuszczam, wiesz cześć z nich jeszcze normalnie pracuje.
 
Spółdzielcy od dwóch miesięcy nie maja odpowiedzi na pisma kierowane właśnie do nich.
Proponuje spotkać się z którymś z członków rady,  mają dyżury albo udać się do p. Wojtka na deptaku

Działają tak jak mówili na zebraniach, kto chodził ten wie co mieli w planach i co chcą zmienić.
No racja nowa rada dział nie całe 3 miesiące poprzednicy nie robili nic dla nas wręcz odwrotnie przez kilkanaście lat i nikt nie psioczył.

A Polski naród to taki jest że zawsze będzie psioczył bez względu kto będzie nad nim.
Tu muszę się z tobą zgodzić taki już my Polacy mamy zawsze nam coś nie pasuje.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2016, 17:04:32 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2695 dnia: Października 19, 2016, 17:23:07 »
No i się mylisz, że temat mnie nie dotyczy. Więc będzie dobrze jak nie będziesz snul swoich domysłów. A co do idealnej spółdzielni to nie wiem o jakiej mowa, bo jeżeli chodzi Ci o Odrę to znów się grubo mylisz.

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2696 dnia: Października 19, 2016, 17:29:35 »
Jeżeli Spółdzielcy wysyłają oficjalne pisma do Zarządu czy Rady to z całym szacunkiem, ale nie po to, aby chodzić i szukać ich w jakiś budkach.

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2697 dnia: Października 19, 2016, 17:32:09 »
Albo na tym forum są osoby żeby siać zamęt, albo nie umią umią czytać ze zrozumieniem.
1. Szostak zostanie odwołany jak będzie powołany jego zastępca.
2. Pan Wojtek przewodniczący Rady chciał pozwolić mieszkańcom żeby mogli zdjąć głowice dlatego złożył wniosek o możliwość zerwania plomby na głowicach i jak widać nie został przeglosowany ten projekt!

Widać niektórym osobom z RN odpowiada jak jesteśmy dy....ni!
Jak nie ma kasy na wymianę to i takie rozwiązanie było by korzystne.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2698 dnia: Października 19, 2016, 17:46:00 »
Nie mieszajcie funkcji członka RN z prywatnym biznesem Pana Wojtka - osobiście nie chciałbym, by mi ludzie do sklepu wchodzili tylko po to by pogadać o uchwałach.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2699 dnia: Października 19, 2016, 18:19:54 »
Absolutnie zgadzam sie z powyższym