Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1627053 razy)

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2640 dnia: Października 13, 2016, 12:11:18 »
...i nie był rozmowny
Znaczy się mruk ;D . Chociaż - to milczenie jest złotem, a podzielniki kosztów to złoto/ówki ;D 
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2641 dnia: Października 13, 2016, 12:23:19 »
brak chociaż jednego czynnika nie uruchomi naliczania.

Nie do końca. Podzielnik rozpoczyna rejestrowanie jednostek dopiero wtedy, gdy temperatura lokalu jest co najmniej 4 stopnie niższa niż temperatura grzejnika. Temperatura 22 st. to progowa temperatura grzejnika powodująca uaktywnienie się podzielnika. Osobiście mam pewne wątpliwości co do niektórych zaprogramowanych w nim parametrów. Ale czy te obawy są uzasadnione czy nie, będę wiedział po osobistym wykonaniu pewnych testów.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 12:27:50 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2642 dnia: Października 13, 2016, 12:40:45 »
No wie pan panie Wojtku moja wiedza kończyła eis na ogólnikach pan ma dostęp do szczegółów. Takie informacje są potrzeba i trzeba informować ludzi co jak, a nie jak w przypadku danfosów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2643 dnia: Października 13, 2016, 12:41:44 »
Nie do końca. Podzielnik rozpoczyna rejestrowanie jednostek dopiero wtedy, gdy temperatura lokalu jest co najmniej 4 stopnie niższa niż temperatura grzejnika. Temperatura 22 st. to progowa temperatura grzejnika powodująca uaktywnienie się podzielnika. Osobiście mam pewne wątpliwości co do niektórych zaprogramowanych w nim parametrów. Ale czy te obawy są uzasadnione czy nie będę wiedział po osobistym wykonaniu pewnych testów.

O! Wojtek nam się pojawił ;D ;) ;)  Witamy  ;D
Jakie to testy, Wojtku zamierzasz przeprowadzać? Przecież, firma montująca/producent w opisie daje taką gwarancję, graniczącą z pewnością. Może lepiej nie testuj[...], bo jak się okaże, iż tak nie jest, to - nie chciałbym być w skórze tego, co zdecydował, o montażu właśnie takich i - nie daj Boże - pojawić się mogą... Lepiej nie dokończę myśli :-X , bo SM (czyli my) nie nadąży z odszkodowaniami 8) :o ;D ;D

Post Merge: [time]Październik 13, 2016, 14:17:44 [/time]
Sytuacja z przed chwili!  Godz. 14:45 w drzwiach kartka z Informacje, że; "ponieważ nikogo nie było w domu, proszę się umówić na montaż podzielników 24.10.2016r., lub w godz. wieczornych, lub w Sobotę".
Teraz informacja ode mnie; 10.10.2016r. godz. 8:26 rozmowa tel. z panem Maciejem Szymańskim (tel. 696-827-960) oficjalna - bezpośrednio odpowiedzialna osoba podana na str. SM od montażu podzielników kosztów wg harmonogramu w dniu 13.10.2016r. Informuję w rozmowie tel. ww., że o tej porze nie mogę - mogę nieco później. Odpowiada, że nie ma sprawy i prosi, o SMS-a z podaną godziną i adresem. Wysyłam adres oraz godz.- po 16:00. SMS dotarł.
Pytanie; co ma oznaczać ww. kartka wetknięta w drzwi?

Post Merge: Października 13, 2016, 14:27:04
Zapomniałem dodać, że nikt nie odbiera telefonu i włącza się poczta głosowa T-mobile, więc po co podawać nr tel.?????
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 14:27:04 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2644 dnia: Października 13, 2016, 14:28:24 »
Power w czym nasz problem.Gościu w rozmowie umówił się z Tobą kiedy chciałeś a Ty robisz z igły widły.A kartka w drzwiach? Jeżeli to Ty byś był pracownikiem i miał do wykonania zadanie zostawiasz komuś wiadomość a szef zmienia tą Twoją decyzję to co byś zrobił.Nie bij piany gdzie jej nie potrzeba.

Post Merge: Października 13, 2016, 14:35:18
Zadzwoniłam przed chwilą pod numer który podałeś .Na początku muzyczka a po dwóch sygnałach odebrał pan telefon.Może jak Ty dzwoniłeś był w toalecie i nie mógł odebrać. ;D
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 14:35:18 wysłana przez NESKA »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2645 dnia: Października 13, 2016, 14:43:28 »
Gościu w rozmowie umówił się z Tobą kiedy chciałeś a Ty robisz z igły widły.A kartka w drzwiach? Jeżeli to Ty byś był pracownikiem i miał do wykonania zadanie zostawiasz komuś wiadomość a szef zmienia tą Twoją decyzję to co byś zrobił.Nie bij piany gdzie jej nie potrzeba.

Gościu, jak się coś zmienia w umowie, to warto zapytać osobę zainteresowaną.
Ps. Może był w kiblu - nie obchodzi mnie to! Dzwoniłem wielokrotnie i nie oddzwaniał, a wróżką nie jestem i dla mnie to On jest szefem! Tak napisano w info SM!
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 14:45:24 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2646 dnia: Października 13, 2016, 15:19:08 »
Życzę Ci żebyś Ty w pracy wykonywał tak doskonale swoje obowiązki bez żadnych pomyłek ,potknięć wprost idealnie jak tego wymagasz od innych.Ale pewnie Ty tak wykonujesz swoje obowiązki .Pewnie jesteś PREZESEM że masz czas na wpisy o różnych porach dnia.To cudowne że jeszcze do tej pory są przodownicy pracy aż miło.Miłego popołudnia.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2647 dnia: Października 13, 2016, 16:32:13 »
Życzę Ci żebyś Ty w pracy wykonywał tak doskonale swoje obowiązki bez żadnych pomyłek ,potknięć wprost idealnie jak tego wymagasz od innych.Ale pewnie Ty tak wykonujesz swoje obowiązki .Pewnie jesteś PREZESEM że masz czas na wpisy o różnych porach dnia.To cudowne że jeszcze do tej pory są przodownicy pracy aż miło.Miłego popołudnia.

Neska nie ciskaj się bo to szkodzi na urodę, kimkolwiek jesteś ;) . Obowiązki są obowiązkami, a informacja dla klienta z, którym się umawiało - rzecz święta! Na prawdę myslisz, że między prezesem (celowo piszę z małej lietery), a kloszardem jest jakś różnica??? Współczuję i bez obazy, ale gdy coś stwożysz na piśmie, to się zastanów...., czy to opublikować!
Po kilku milczących telefonach, szef się odezwał, przeprosił (nie wymuszałem tylko przypomniałem, o umowie między nami) i... jestem po zamontowaniu, przez miłego montażystę. Czas montażu wraz z opisem itp. max. 15min.  Teraz mogę wracać do swoich obowiązków. Ten temat z Tobą EOS. na następne Ok! Pozdrawiam.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2648 dnia: Października 13, 2016, 17:18:58 »
Power ja się nie ciskam  :D tylko z dobroci serca Ci życzyłam/a czego do przeczytania powyżej/.  To ty biłeś pianę a tu niespodzianka ,przeprosili zamontowali i po bólu. A o urodę to akurat nie muszę się martwić ,nieskromnie powiem brzydka i przeciętnej urody nie jestem.Pozdrawiam  ;D ;D ;D

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2649 dnia: Października 13, 2016, 17:25:48 »
A o urodę to akurat nie muszę się martwić ,nieskromnie powiem brzydka i przeciętnej urody nie jestem.Pozdrawiam   

No miło czytać. "ostatnie Twoje zdanie" - ja byłem, o tym przekonany :D  Wiem, i wiedziałem, że chciałaś  pomóc - serdecznie pozdrawiam.

Post Merge: Października 14, 2016, 08:47:58
A propos podzielników i oszczędzania ciepła - czy u was w klatkach schodowych także, sąsiedzi (lub ktoś inny?) otwiera okna na noc? Kaloryfery (te w klatkach) grzeją wówczas na full, a gdy rano się wychodzi to jest wyziębione w budynku tak, jak by w ogóle nie grzały, a są gorące! W ten sposób to my nigdy nie zaoszczędzimy. I co by nie robić du..a z tyłu :o
Moim zdaniem, jak komuś jest gorąco to niech otworzy sobie okna w domu, zakręci kaloryfery i tak mieszka cały rok ::)  Natomiast "naszych", wspólnych pieniędzy (części wspólne) niech nie marnuje!
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 08:47:58 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2650 dnia: Października 14, 2016, 09:00:54 »
Też tak postępują tzn. otwierają okna na klatce. Ten problem też trzeba jakoś rozwiązać. Może nawet zdemontować grzejniki jeśli jest za gorąco.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2651 dnia: Października 14, 2016, 10:05:32 »
A tak z ciekawości zamknęliście te okna, u mnie sąsiad otwierał a ja zamykałem po trzecim podejściu dowiedziałem się który to wytłumaczyłem i nie otwiera. Co do grzania na klatkach to tu powinny być zamontowane te danffosy co mamy w mieszkaniu, nie musza kaloryfery grzać  mimo ze jest ciepło.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2652 dnia: Października 14, 2016, 11:20:55 »
Też tak postępują tzn. otwierają okna na klatce. Ten problem też trzeba jakoś rozwiązać. Może nawet zdemontować grzejniki jeśli jest za gorąco.

Domontować nie powinno się, raczej uświadomić.

Post Merge: Października 14, 2016, 11:23:13
A tak z ciekawości zamknęliście te okna

Non stop zamykam - taki jestem upierdliwy ;D ;D ;D 
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 11:23:13 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2653 dnia: Października 15, 2016, 13:36:57 »
Zamontowali mi radiowe podzielniki ciepła zaś stare zostały zdemontowane. Czy ktoś mi powie od kiedy one będą działać?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2654 dnia: Października 15, 2016, 13:57:07 »
1 listopad zdaje się.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...