Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1629117 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2490 dnia: Września 29, 2016, 10:47:59 »
No i jak nie wiesz to się nie odzywaj bo nie mam grzejnika w łazience w ogóle. To skoro płacisz za to grzanie w łazience to stoi Ci na przeszkodzie żeby założyć podzielnik? Tak samo będziesz za to płacił.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2491 dnia: Września 29, 2016, 10:50:32 »
to i ja się wtrącę, też dogrzewam mieszkanie ciepłem z łazienki i co z tego przecież płacę za grzejnik w łazience. Nie potrzebuję mieć w mieszkaniu 30 stopni, wystarczy mi 22 i ciepło z łazienki w zupełności wystarczy. A na klatce w zimę jest tak gorąco że zawsze jakiś sąsiad okno otworzy, tylko menele się schodzą. Może trzeba pomyśleć o zmniejszeniu liczby żeberek grzejników na klatkach schodowych.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2492 dnia: Września 29, 2016, 10:52:39 »
To skoro płacisz za to grzanie w łazience to stoi Ci na przeszkodzie żeby założyć podzielnik?
AA i tu Cie boli, nie masz grzejnika w łazience, wszystko jasne.

Nic nie stoi na przeszkodzie, to nawet lepiej bo będę miał większe zwroty. Przyjdź i mi załóż podzielnik w łazience.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2493 dnia: Września 29, 2016, 11:15:45 »
Nic mnie nie boli bo sam się go pozbylem. Widzę ostry chojrak jesteś :-) tak sobie można gadać przyjdź i mi załóż bo jest to nie realne. Tylko zwolennicy podzielnikow był płakali jak by przyszło pismo ze będą Wam zakładać. Na tym koniec moich postów na temat podzielnikow w łazience bo nie ma co się z koniem kopać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2494 dnia: Września 29, 2016, 14:05:59 »
no i przyszło by pismo że będą nam zakładać i co ? to nam by założyli nie Tobie więc o co Ci chodzi ?
Nie masz grzejnika w łazience to czemu jesteś złośliwy i chcesz by innym zakładali nań podzielniki? Taka ludzka zazdrość czy kierujesz się innymi powodami ? Zresztą skoro nie należysz do SM Chemik to temat Cię nie dotyczy, zatem po co siejesz zamęt? bawi Cię to czy co?
Nie jestem żadnym chojrakiem tylko zastanawia mnie twoja złośliwość. Czemu nie jesteś zwolennikiem założenia podzielników na grzejnikach w klatce schodowej?, przecież one też ogrzewają mi mieszkanie.


jak najbardziej realne, przyjdź i mi załóż, zapraszam, bardzo chętnie opomiaruję sobie ciepło w łazience, a najlepiej to stwórz firmę, która będzie zakładać podzielniki w całej SM Chemik.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2495 dnia: Września 29, 2016, 16:49:28 »
To nie jest żadna złośliwość tylko stwiedzenie faktu. Skoro jesteście za podzielnikami to bądźcie fair wobec ludzi którzy chcą ryczałt i opomiarujcie wszystkie grzejniki w MIESZKANIU. Klatka jest wspólna dla wszystkich mieszkańców danego bloku a kaloryfer w Twojej łazience nie jest sąsiada tylko Twój.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2496 dnia: Września 29, 2016, 17:17:36 »
RN może się do tego, powyższego posta ustosunkować?

Wybacz Power! Na tego typu pytania musisz szukać odpowiedzi pod tymi telefonami... http://www.sm-chemik.pl/kontakt.html  RN ma inne zadania i tymi sprawami na bieżąco się nie zajmuje... te sprawy leżą w kompetencji Zarządu.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2497 dnia: Września 29, 2016, 17:45:43 »
Nie rozumiesz że płacimy za te grzejniki tak samo jak za te na klatce ?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2498 dnia: Września 29, 2016, 18:21:58 »
No i dlatego uważam że to nie jest uczciwe i powinno się to zmienić, żeby każdy płacił za ciepło które użył.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2499 dnia: Września 29, 2016, 18:28:28 »
Ale przecież za to płacimy. Czemu nie możesz tego zrozumieć ?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2500 dnia: Września 29, 2016, 18:43:01 »
A czemu za wszelką cenę chcesz mi udowodnić, że Twoja racja jest lepsza? Uważam że każdy powinien zapłacić za ciepło, które użył w swoim mieszkaniu również za to w łazience. A jeżeli uważasz, że jeżeli w obecnej chwili nie mam mieszkania w zasobach chemika to nie oznacza, że nigdy nie będę miał. Dlatego ta sprawa mnie interesuje.  Jakby mnie to nie dotyczyło to miałbym głęboko w du..e czy grzeje się zapałkami czy grzejnikami.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2501 dnia: Września 29, 2016, 19:10:06 »
Nie uważam że moja racja jest lepsza tylko że jest tak od zawsze. A czemu Ty chcesz udowodnić że to Ty masz rację. Skoro jest tak jak jest od kilkunastu lat i nikomu to nie przeszkadza tylko Tobie, zatem to chyba z Tobą jest coś nie tak i z Twoim myśleniem. Z całego serca Ci nie życzę mieszkania w SM Chemik.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2502 dnia: Września 29, 2016, 19:54:26 »
Ja nie próbuje na siłę narzucić swoich rację,  wyrażam swoją opinię na temat grzania. Chemik wcale nie jest taki zły jak się wydaje. W Odrze też nie jest ciekawie. Mam środkowe mieszkanie na 1 piętrze a wieczorami w mieszkaniu jest zimno. Ocieplenie budynku wynosi ok 3cm. Była propozycja ocieplenia budynku ale lokatorzy się nie zgodzili. Czemu nie wiem. Z tego co wiem w chemiku nie pytają o zdanie tylko ocieplaja. Tez wymagane jest 50% +1 więc mało realne żeby szybko u nas ocieplili.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2503 dnia: Września 29, 2016, 20:01:18 »
Z tego co wiem w chemiku nie pytają o zdanie tylko ocieplaja.
Nie pytają bo wiedzą że podniosą tym samym opłatę za fundusz remontowy i spłacasz to ocieplenie przez kilkanaście lat.
Chętnie zamienię się na mieszkania jeśli chcesz. U mnie bez grzania jest 21 stopni więc całkiem ciepło.

Post Merge: Września 29, 2016, 20:03:15
Ocieplenie budynku wynosi ok 3cm
Dziwne, takiego ocieplenia się nawet nie opłaca montować. szkoda pieniędzy i robocizny.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2016, 20:03:15 wysłana przez bosman »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2504 dnia: Września 29, 2016, 20:22:48 »
Kwestia kiedy to robiłem. Wbilem wkrętak i na oko jest ok 3cm. Zamienić się nie mogę bo kredyt a poza tym nie zapewnisz mi takiej lokalizacji w Policach w chemiku :-)