Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zimno w mieszkaniu  (Przeczytany 9130 razy)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Września 24, 2013, 22:07:00 »
I co chemik odkręcił kurki i znów okna nie będzie można odtworzyć bo będzie ciągłą ... zaczyna się .
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Września 25, 2013, 06:48:40 »
rbk, a ja się dziwie dlaczego w mieszkaniu tak ciepło.... Zakręcamy termostaty Panie i Panowie :D

Offline Kontakt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Września 25, 2013, 10:06:04 »
Informuje że na Wróblewskiego już grzeją, kaloryfery już są ciepłe :)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Września 25, 2013, 11:32:30 »
W SM Nauczyciel od wczoraj także grzejniki ciepłe.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Września 25, 2013, 14:09:03 »
Cytat: "Nataleczka"
I co chemik odkręcił kurki i znów okna nie będzie można odtworzyć bo będzie ciągłą ... zaczyna się .

No to niech ludzie w końcu ruszą szturmem na SM Chemik aby oddali to co nam zabrali. Mianowicie jak już kiedyś wspominałam podczas montażu nowych zaworów ( czy jak to tam się nazywa) nie dano nam całego, zakupionego przez nas kompletu. W komplecie były takie pomarańczowe czy tez brązowe nakrętki. Zakładasz taką w miejsce zaworu i masz okno otwarte do woli. Ja takie posiadam i nie mam stresu. Udało mi się zdobyć tzw. kanałami. W SM jak dzwoniłam i byłam i pytałam o moją rzecz, za którą zapłaciłam to oczywiście głupa palą. Jak zawsze i jak ze wszystkim.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #20 dnia: Września 26, 2013, 11:45:14 »
Cytat: "NIKA"
Cytat: "Nataleczka"
I co chemik odkręcił kurki i znów okna nie będzie można odtworzyć bo będzie ciągłą ... zaczyna się .

No to niech ludzie w końcu ruszą szturmem na SM Chemik aby oddali to co nam zabrali. Mianowicie jak już kiedyś wspominałam podczas montażu nowych zaworów ( czy jak to tam się nazywa) nie dano nam całego, zakupionego przez nas kompletu. W komplecie były takie pomarańczowe czy tez brązowe nakrętki. Zakładasz taką w miejsce zaworu i masz okno otwarte do woli. Ja takie posiadam i nie mam stresu. Udało mi się zdobyć tzw. kanałami. W SM jak dzwoniłam i byłam i pytałam o moją rzecz, za którą zapłaciłam to oczywiście głupa palą. Jak zawsze i jak ze wszystkim.



Koreczki (zakrętki) były w komplecie z zaworem i nie zakłada je się zamiast zaworu, a zamiast termostatu (który otwiera nam automatycznie zawór gdy spada temperatura).
Podczas montażu nowych zaworów w zeszłym roku, Pan monter sam zapytał mnie czy chcę  zachować nakrętki czy ma może je wyrzucić. Wytłumaczył mi również dlaczego nie powinienem ich się pozbywać. Pokazał również na czym polega ustawianie pierścienia na samym zaworze, jak zdejmować i zakładać termostat.
Może trafiłaś na innego montera, a może nie byłaś ciekawa tym co się zmienia u ciebie w grzejnikach podczas montażu.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #21 dnia: Września 26, 2013, 11:48:37 »
U mnie były dwie Panie i nie były ciekawe czegokolwiek, nic nie tłumaczyły, burczały na zadane pytania, oczywiście na słowo 'dziękuję, miłego dnia, do widzenia" chyba, bo tak mi się wydaje usłyszałem 'nooo, koniec pracy' :D

Tak więc.. fakt, miałeś lepszego montera u siebie :P

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Zimno w mieszkaniu
« Odpowiedź #22 dnia: Września 26, 2013, 12:24:46 »
Cytat: "Qba99"
Podczas montażu nowych zaworów w zeszłym roku, Pan monter sam zapytał mnie czy chcę zachować nakrętki czy ma może je wyrzucić. Wytłumaczył mi również dlaczego nie powinienem ich się pozbywać. Pokazał również na czym polega ustawianie pierścienia na samym zaworze, jak zdejmować i zakładać termostat.


Wygrałeś los na loterii po prostu.
Tylko jak to rozumieć, że jedni to dawali i tłumaczyli a inni nie. Skąd przeciętny człowiek miał wiedzieć o co pytać. Każdy myślał, ze to sprawa podobna do poprzednich.
Kłamstwo, zdzierstwo a tak naprawdę zwykła kradzież. Uważam, że zwyczajnie nas okradziono z tych koreczków w wiadomym celu. Większość, która tego nie ma żyje w XXI wieku jak w bunkrze. Nie otwiera okien w październiku i listopadzie z obawy, że zapłaci za coś czego nie robi czyli z zużycie energii cieplnej bez jej , że tak powiem odkręcania.

Dodam jeszcze tylko, że ów panowie montażyści i inni mający dostęp do koreczków najzwyklej sprzedają to prawowitym właścicielom raz jeszcze. Tym razem za flaszeczkę.

Do mnie zaś bezpośrednio dotarła informacja od jednego z takich panów, że dostali odgórny zakaz dawania ludziom ich własności.

Wszystko więc jasne. Czegóż się nie robi żeby dobić człowieka. Kpina i każdy powinien to mieć więc każdy powinien zwrócić się do Spółdzielni po swoja rzecz. powinno to tez być więcej osób bo jak się idzie w pojedynkę to tak jak już też wspominałam. Pan kierownik jak zawsze nie wie o co chodzi i cała reszta pracowników tez. I mówią to z takim wspaniałym uśmieszkiem...

Nie dobrze mi się robi kiedy muszę coś tam załatwiać.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt