Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pogorszony zasieg orange  (Przeczytany 3472 razy)

Offline Bieniu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« dnia: Września 11, 2013, 23:28:12 »
Od jakiegos czasu jest problem z zasiegiem w sieci Orange. Ciagle gubienie zasiegu i tym podobne rzeczy w pasmie miejscowosci w strone Trzebiezy.
Z tego co udalo mi sie ustalic miała miejsce przebudowa sieci (czytaj został sprzedany nadajnik) i miejscowosci znalazły sie w obszarze o pogorszonym zasiegu.
Zachecam do skladania reklamacji na pogorszony zasieg. Wystarczy zadzwonic pod *500 klienci indywidualni oraz *600 biznesowi. Dotyczy to takze kozystajacych z oferty mix oraz tel na karte. Im wiecej osób zglosi reklamacje tym szybciej cos z tym zrobia...

A jesli nic nie zrobia to:
Zbieram osoby chetne do przylaczenia sie do reklamacji zbiorowej. W przypadku braku reakcji ze strony orange reklamacja skutkowac bedzie wypowiedzeniem umowy z winy operatora(zmiana warunkow umowy bez powiadomienia), zachowaniem numeru telefonu, zwrotem aparatu(jesli jest czescia umowy)

Puki co prosze przestawic w ustawieniach telefonu zasieg 3G na 2G. Działa duzo lepiej.
W razie pytan prosze o e-mail karol.bieniu@wp.pl lub na forum

Pozdrawiam serdecznie
:)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2013, 18:32:26 »
Dziś przez cały dzień internet mobilny w Orange działa tragicznie, co chwilę rozłącza połączenie. Mam modem Huawei E1820 samo Centrum Polic. Co chwila zrywa transfer. Czy macie to samo ?

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2013, 18:37:25 »
Marek ja dziś cały dzień śmigam na starych policach na mobilnym orange i śmiga aż miło

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2013, 18:45:56 »
To nie wiem dlaczego u mnie co chwilę przerywało, a obejrzenie filmiku na You Tube było nie wykonalne, co chwila modem rozłączał neta.
Teraz stabilnie chodzi od pół godziny. Ciekaw byłem, czy problem nie tylko u mnie był, ale dzięki mieszkaniec za info ;)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 01, 2013, 18:46:57 »
Składałem reklamację całą rodziną, niestety odmowa, przysłali po odmowie sms, że łączą się teraz z T-Mobile i do końca grudnia zasięg ma się poprawić.
Robak

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Pogorszony zasieg orange
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2013, 19:03:00 »
To widać, że odpowiadają na zasadzie kopiuj- wklej, bo fuzja nadajników w naszym regionie już dawno zakończona i faktycznie poprawa widoczna, myślę że dziś to incydent, bo po wdrożeniu wspólnego nadajnika net polepszył się moim zdaniem, a korzystam wyłącznie z mobilnego orange, więc mam doświadczenie.