Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 723302 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 22, 2013, 21:34:56 »
quote]Mam teraz pytanie do buńczucznych obrońców PO z tego forum... Nie wstyd Wam? Tak po ludzku, moralnie, nie wstyd Wam za to co wprawia Wasza władza?[/quote]
Jestem jednym z tych obrońców PO...
Ale chętnie przyłączę się do wszelkich inicjatyw czy akcji, które pozwolą rozgonić to towarzystwo z powiatu, które podejmuje tak durne decyzje, że ludzie z naszego regionu tracą pracę na rzecz spadochroniarzy.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 22, 2013, 21:37:29 »
Ja mam lepszy pomysł niż odwoływanie tej sitwy.Po prostu uczniowie zbojkotujcie rozpoczęcie Roku Szkolnego i zamiast w szkole zróbcie pikietę przed szkoła z transparentami i hasłami poparcia dla Pani Beaty.
To hańba i wstyd jak ta sitwa olewa społeczeństwo Polic.
Pani Beato jesteśmy za Panią!!!!!!
 Nie odpowiadam na żadne oceny mojej wypowiedzi
SZWINDEL JAK PISAŁEM się zaczął
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 22, 2013, 21:51:23 »
uczniowie, rodzice i nauczyciele powinni znow wyjsc na ulice!!!! prasa, tv ogolnopolska i jazda!!!!!!!!!
sz

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 22, 2013, 21:53:13 »
Dobry pomysł z tymi transparentami olałabym nie przyszłabym na rozpoczęcie roku. Skąd ta nowa dyrektor jest w ogóle ?? skąd się wzięła??
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 22, 2013, 21:59:12 »
Cytat: "Grzegorz.ufniarz"
Proponuje nie przesądzać wyników konkursu.
 Jeżeli informacje o tym, że do konkursu stanęły te dwie Panie, są prawdziwe i wiarygodne, to sądzę, że szanse Pani Golisowicz są, mimo wszystko, spore.
 Rozstrzygnięcie niebawem, a ja trzymam kciuki za Panią Beatę.


Przywołuję swój wpis aby przyznać się do swojej wielkiej naiwności.

Liczyłem na to, że ta Pani z Goleniowa jest tylko królikiem z kapelusza, tak dla postraszenia, a wybór padnie na Panią Golisowicz.
Wydawało mi się to dość prawdopodobne, bo zarząd powiatu mógł w ten sposób pokazać klasę. Udowodnić, że pomimo różnic zdań celem jest dobro szkoły i otwartość na współpracę. A skoro rada pedagogiczna, uczniowie i ich rodzice, związki zawodowe stały murem za Panią Beatą, skoro tchu brakło by wymienić sukcesy szkoły, to wybór Pani Beaty dawał starostwu prawo do powiedzenia "my jesteśmy współautorami tego sukcesu". Wybór Pani Beaty mógł być nowym otwarciem, sygnałem, że jest możliwość i chęć porozumienia i współpracy ze świetnym dyrektorem placówki.

Stało się inaczej.
Moja naiwność jest tym większa, że ja na prawdę wierzę w to, że w tzw. polityce jest miejsce na to by być przyzwoitym. A moją wiarę umacnia chociażby związany ze środowiskiem PO Profesor Bartoszewski.

Dzisiejszy wybór to triumf małostkowości, niegodziwości i partyjniactwa. Nie wątpię w to, że nowa Pani dyrektor jest osoba fachową i zna się na rzeczy. Ale aby szkoła dobrze działała potrzebuje napędu, a Białej napędu dodawała Pani Beata i miała w tym pełne zaufanie nauczycieli i uczniów.

Dziś wyleczyłem się trochę z naiwności, trudno, jakoś to przeżyję.
Ale też utwierdziłem się w przekonaniu, że ludzie kierujący polickim powiatem są słabi.

młody20

  • Gość
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:06:57 »
nic więcej jak strzał w kolano.. przykre..

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:09:13 »
Panie Grzegorzu ,niech pan teraz pilnuje tej nowej HALI .Bo aż śmierdzi wielkim szwindlem ze strony powiatu.Nie wymienię kto ma na nią chrapkę.
Nie będę komentował wypowiedzi na mój Post.

Pozdrawiam panie Grzegorzu
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline strzelec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:11:42 »
Cytat:
Ale też utwierdziłem się w przekonaniu, że ludzie kierujący polickim powiatem są słabi.[/quote



Jedynie referendum, odwolanie tej sitwy i normalizacja pewnych dzialan, zachowan i uzmyslowienie radnym, zarzadowi, staroscie ze to oni sa dla wyborcow/ludnosci, moze przywrocic choc odrobine wiary w ludzi u wladzy.

Offline strzelec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:18:56 »
Dlatego na dobranoc Panstwu z tego miejsca  gwarantuje, ze poczatek nowego roku szkolnego to bedzie okres glosnej kampanii i zbierania poparcia dla referendum dwolujacego rade powiatu polickiego. Liczymy na pomoc, zangazowanie, wsparcie wszystkich, ktorym nie jest obojetny los lokalnego kawalka ziemii i ludzi tu mieszkajacych, pracujacych. Liczymy na wsparcie Panskie, Panie Grzegorzu oraz m.in. Pana Andrzeja Bednarka i wielu innych, ktorym na sercu lezy dobro lokalnej spolecznosci. Nie zawsze pieniadze, przywileje, wladza sa najwazniejsze. Wazne zeby moc sobie spojrzec w twarz w lustrze, wazne zeby ludzie na ulicy nie wytykali negatywnie palcem, wazne zeby byc CZLOWIEKIEM, a nie sprzedajna POlityczna szuja!!!

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:31:20 »
chyba cie juz lubie Strzelec:) ja na prawde sluze pomoca i mam nadzieje ze Twoja inicjatywa nabierze tempa:)
sz

Offline Rzeźnik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:50:56 »
Banda!!! To wszystko tylko po to, żeby udowodnić kto tu ma władzę!! Boże, co za chory kraj... Właśnie dlatego NIGDY w wyborach samorządowych nie ma co głosować na duże partie istniejące na arenie ogólnopolskiej. Bo oni w dupie mają dobro regionu, bo kolesie w razie co załatwią coś innego.. Ugrupowania istniejące tylko w regionie doskonale wiedzą, że gdy zaczną działać przeciwko lokalnej społeczności, kończą tym samym swój byt na lokalnej arenie politycznej, a na arenie ogólnopolskiej wcale ich nie ma..

Jak można odrzucić kandydaturę osoby z tak ogromnym doświadczeniem, osoby, która zna doskonale problemy placówki którą zarządza, osoby, która poświęciła tyle czasu i serca w swoją pracę? Poparcie ogromniej większości lokalnego społeczeństwa to mało?? Trzeba ogarnąć ten burdel.. Strzelec, również służę pomocą.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:55:08 »
to my wyborcy bedziemy decydowac!!!!!!!!! oczekujemy pomocy Panie Grzegorzu, Andrzeju!!! pomożnie nam obalic to POwiatowe dno!!!
sz

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 22, 2013, 22:58:50 »
Panie Ryszardzie, całe Police będą teraz patrzeć na ręce starostwu w sprawie hali, gimnazjum w Loeckitz, SMS.

Przy okazji, bardzo jestem ciekaw, czy powiat upubliczni prezentacje obu Pań kandydujących na stanowisko dyrektora Białej?
Bo jeżeli to prawda, o czym tu, na forum, wspomniano, że w programie nowej Pani dyrektor są plany likwidacji DPG i SMS i uzyskała ona poparcie wicestarosty i członka zarządu starostwa, to znaczy, że te postulaty są zbieżne z polityką powiatu.
Sprawdzałem przed chwilą na stronie powiatu czy nie ma o tym wzmianki - nie ma. Jest za to śliczne zdjęcie z ministrem.

PS - wezmę sobie na wieczór do poczytania do poduszki ustawę o referendum lokalnym ;)

PS2 - poprawiam się, w komisji konkursowej była Pani wicestarosta, członek zarządu  i szefowa wydziału oświaty starostwa

Offline meres

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 22, 2013, 23:04:25 »
To upadek demokracji i społecznego zaufania. Przyznaję, że głosowałem na PO, nastepnie w ramach żółtej kartki na Palikota. Nie dlatego, że w niego wierzyłem. Ale teraz jestem kompletnie zdegustowany. To już nie jest demokracja lecz jej zaprzeczenie. Narzekaliśmy na komunizm i słusznie, puste sklepy itd. Walczyli ludzie o coś więcej, o ludzi, którym dobro innych leży na sercu,, o możliwość kontroli nad władzą. Mamy ją? Nie. Oj zawiodłem się. To nie o to chodziło. Nie o walkę partii o stołki dyrektorskie, kierownicze itd., nie o nepotyzm. Nie faworyzowanie swoich i obsadzanie nimi wszelkich urzędów dla większej kontroli. Oj nie. To ludzie powinni decydować co dla nich lepsze a politycy powinni z ludżmi rozmawiać. Kto czuje jakąkolwiek bliskość z p. Rybakiewicz lub p. Guździołem?. Sto razy wolę takich ludzi jak Grzegorz, którzy pojawiają sie na forach, wyjaśniają, prowadzą własny blog, tłumaczą. I nie zawsze sie zgadzam z opiniami takich polityków jak Grzegorz, no ale na rany boskie on tu gdzies jest. Pytam gdzie są ci, którzy podejmują idiotyczne decyzje? Są? Nie ma ich. Mają monopol na prawdę i zakładam, że teraz tak jak skipper w avatarze Wykidajły szczerzą zęby. Przestałem wierzyc w demokrację kilka lat temu i nie ma żadnych powodów, dzięki którym miałbym ponownie jej zaufać. No bo jak tu wierzyć? No jak?

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 22, 2013, 23:05:34 »
liczymy na Pana i nie tylko Pana pomoc....... spokojnej nocy. do juta!
sz