Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TV Police  (Przeczytany 23909 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:25:48 »
Nie, żadnych danych procentowych nie mam i nie znam.
kaskada, a jednak ludzie zamieszczają reklamy, a inni z nich korzystają. Czytałaś je chociaż?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 18, 2013, 14:00:47 »
nie bo jak napisałam nie mam czasu na oglądanie telewizji by czytać. Wolę wziąć gazetę, albo odpalić kompa, gdy małe dzieci śpią a starsze czytają książki. TV Polic za prąd mi nie zwróci...
A rachunków nie przedstawią bo się okaże że na utrzymaniu gminy są :), z samych reklam już dawno by się zwinęli...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 18, 2013, 20:14:11 »
kaskada, w tym temacie szkoda z Tobą gadać. Piszesz negatywnie o reklamach, ale ich nie znasz, nie wiesz, ile czasu są emitowane, nie wiesz, kto je zamieszcza, bo przecież ich nawet nie czytasz. Co możesz wiedzieć o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia?
Poza tym na jakiej podstawie firma - w tym przypadku tv - ma Ci przedstawiać rachunki czy inne dokumenty? Bo masz jakąś tezę, której nawet nie jesteś w stanie uzasadnić?

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 18, 2013, 21:56:16 »
Koko,
zdaje się, że to Ty nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Nie wiesz jaki procent dochodów TV Police stanowi dotacja z Urzędu gminy, ale wiesz, że utrzymuje się z reklam. Kiedyś lubiłem bajki na dobranoc. Ta o niezależności polickiej telewizji jest niezła :ble: Miłych snów :*

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 18, 2013, 22:53:57 »
Cytat: "koko"
Poza tym na jakiej podstawie firma - w tym przypadku tv - ma Ci przedstawiać rachunki czy inne dokumenty?

prawo o dostępie do informacji publicznej - wszak chodzi tu o powiązania gmina - lokalne media :)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 19, 2013, 09:20:27 »
Tv Police to prywatna firma, więc żadnych informacji nie musi Ci udzielać. Zwróć się raczej do gminy, myślę, że to jest właściwy adresat.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 19, 2013, 09:50:30 »
BRAWO AYARL!!!

krótko i na temat.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 19, 2013, 09:57:26 »
KOKO,
oczywiście że TV to prywatna firma i ja rozumiem że szuka dochodów, sam prowadzę firmę  i wiem jak to jest.
Ale chodzi o ich wiarygodność i prawdziwość podawanych wiadomości a nie skąd biorą kasę!!!
Skoro tak dużo oglądasz to pewnie widzisz że nie są obiektywni.
chyba że oglądasz tylko reklamy?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 19, 2013, 10:35:45 »
Nie, Robercik32, nie oglądam tylko reklam. Piszesz:  "chodzi o ich wiarygodność i prawdziwość podawanych wiadomości", wiec napisz, co jest nieprawdziwe w podawanych informacjach. We wcześniejszych postach pisałeś też o oczernianiu radnych. Napisz, jakich radnych i o jakie tematy Ci chodzi, bo nijak nie mogę sobie przypomnieć tematów szkalujących radnych.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 19, 2013, 13:34:56 »
no cóż koko doczytaj orzecznictwo prawne a się przekonasz, że TV Police pomimo że prywatna będzie musiała na żądanie ujawnić te informacje...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 19, 2013, 18:30:04 »
Cytat: "kaskada"
prawo o dostępie do informacji publicznej - wszak chodzi tu o powiązania gmina - lokalne media

Ta sama Ustawa na którą się powołujesz wskazuje także na prawo ograniczenia w dostępie do informacji a także chroni tajemnice "ustawowo chronione" np.tajemnice handlowe,tajemnice przedsiębiorcy itd. ;-)
Oczywiście nie rozpatruję tej kwestii w kontekście postępowań przed organami państwa.Te są udostępniane na zasadach i w trybie ustawowym.Każdy "przypadek" wymaga indywidualnej oceny a "czytanie na sucho" ustaw jak Ja to określam nic tu nie da.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Magazyn_Policki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 19, 2013, 19:38:57 »
Cytat: "kaskada"
Burmistrz nie płaci Tv Police za wiadomości, lecz za programy zlecone, czyli za "Z życia gminy" jak zwał tak zwał na jedno wychodzi
Kiedyś jedna z polickich gazet na wkładkę gminną dostawała takie pieniądze, że bez problemu finansowało to jej cały nakład i utrzymanie redakcji.
Więc stwierdzenie:
Cytat: "Robercik32"
Od pewnego czasu to Burmistrz i gmina płaci naszej kablówce za wiadomości j jest jedynym źródłem dochodu tej telewizji

niekoniecznie mija się z prawdą. Piszesz o reklamodawcach, a gdzie są reklamy? w trakcie programów (czasów antenowych) robionych przez TV Police (bo są też sieciówki) reklam nie ma. No chyba że są niewidoczne


Słuchaj wszechwiedząca Kaskado! Tylko my mieliśmy krótko wkładkę (4 kolumny, redakcja, skład) w sezonie 1998/1999. Czy wiesz jednak ile kosztuje miesięczne utrzymanie gazety? Pewnie nie. No to pozwól się uświadomić. W postaci właściwej dla "Magazynu" - +/- 5 tys. miesięcznie. To nie jest łatwy pieniądz. Dlatego - prosimy - nie twierdź, że uczciwa zapłata za wkładkę pokrywała wszystkie potrzeby + utrzymanie redakcji. Była pewnym ułatwieniem, jak wiele innych. Po roku się skończyła. A wydatki pozostały i trwają do tej pory. Czasami "nadludzkim wysiłkiem" "Magazyn" wychodzi. Od 16 lat. Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...
Pozdrawiamy
Redakcja
Magazynu Polickiego

Offline Magazyn_Policki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 19, 2013, 19:51:27 »
Dodany jeszcze: ww. kwoty to koszty surowe. A gdzie zysk i utrzymanie redaktorów?
Pozdrawiamy
Redakcja
Magazynu Polickiego

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 19, 2013, 21:01:21 »
Cytat: "Magazyn_Policki"
Słuchaj wszechwiedząca Kaskado! Tylko my mieliśmy krótko wkładkę (4 kolumny, redakcja, skład) w sezonie 1998/1999. Czy wiesz jednak ile kosztuje miesięczne utrzymanie gazety? Pewnie nie. No to pozwól się uświadomić. W postaci właściwej dla "Magazynu" - +/- 5 tys. miesięcznie.


No ale dalej nie dowiedzieliśmy się jaki stosunek miała owa wkładka do miesięcznych kosztów gazety...

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
TV Police
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 20, 2013, 12:55:06 »
KOKO,
TV pojechała oficjalnie pana Starostę że nie chce likwidować szkoły 2 ponieważ pracuje tam jego żona. Gdy padła decyzja o likwidacji to Starostwo załatwiło WSZYSTKIM zatrudnionym w tej placówce pracę ale o tym nie powiedzieli w TV. Powiedzieli tylko że załatwił prace żonie.
Czemu nie wspomnieli o innych nauczycielach?!
Bo było by to na korzyść Starosty czy całego Starostwa???
Więc lepiej nie mówić wszystkiego i zataić istotne fakty. Tak działa nasza TV.
Nie będę pisał wielu innych rzeczy bo nie jestem stroną tylko widzem, i pewnie ludzie których znieważono w reportażach czy w wiadomościach nie byli by zachwyceni że poruszam ich sprawy na forum.