Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći  (Przeczytany 7443 razy)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 05, 2013, 12:25:35 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "pol"
Zamówił i zapłacił za 30 worków ziemniaków.Przywieźli 20 worków, a jak się nie podoba to niech idzie kupić gdzieindziej i to dopiero za miesiąc. Dostawca zatonie razem z partią.


Trochę nie w temacie jesteś, rozumiem, że tak może to wyglądać z boku, ale ustalenia były ciut inne. Ogólnie nie chcę nikogo tłumaczyć, a włączyłem się w to, tylko dlatego, że Virus zahaczył mnie na PW, tak więc z automatu połączono mnie ze sprawą. Obiecałem dowiedzieć się w jego imieniu i przekazać info - co uczyniłem. Reszta ustaleń była na telefonie między Virusem, a właścicielem. :-)


Cytat: "VIRUS"
w rozmowie ampio stwierdziło jak sie nie podoba jest miesiąc wypowiedzenia bardzo ładne traktowanie klienta który jest nie wygodny bo chce mieć to co miał ustalone


Jak się nie da, to się nie da, prawda? ja też napisałem, że jest miesiąc wypowiedzenia PRZED TĄ rozmową i co? też Cię wyrzucam z tej sieci? Nie, tylko informuję, że jak jesteś niezadowolony, to masz możliwość zmiany (to Twoje prawo, a nie nakaz) :]
Zapytam więc, czego nie rozumiesz? Tego, że się ktoś dla Ciebie wygina i stara?

Tyle w temacie, więcej się nie udzielam, żeby nie robić zamieszania, pozdr

rbk kolega jest w temacie bo taka jest rzeczywistosc zaplacilem za 20mb i 30mb w nocy 50zl ty chyba nie rozumiesz ze mam tylko 20mb i dalej place 50zl

----
rbk
bo mnie coś trafi:P
Wg strony 50zł = 20M, więc dobrze płacisz.
Ty po prostu nie dopuszczasz do siebie słowa "jak się da 30M to się odpali, najwidoczniej się nie da" - już rozumiesz?:) Możesz mieć max 20M na tą chwile, roooozumiesz?:)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 05, 2013, 12:36:25 »
nie interesuje mnie strona internetowa czytaj uwazanie 1post
umowe mialem ustal tel. 20/30 wiec nie pisz o zadnej stronie

czekam teraz info. od ampio szukaja przyczyny

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 05, 2013, 12:41:30 »
Poddaję się, moje chęci wytłumaczenia przekraczają ten temat.
pozdro

klaudia.bogucka

  • Gość
Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 05, 2013, 14:39:47 »
Odpowiedź do Virusa na temat usuwania postów:
Post został usunięty, ponieważ kwestia uznania zgodności z regulaminem jest tylko w geście administratora i daje duże pole manewru. Przez usunięcie wyraża się już stosunek bezpośredni do mnie :) To już mało ważne, czy zachwalam, czy obwiniam - ważne, że piszę ja:)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Ampionet w nocy nie podwaja prędkośći
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 05, 2013, 15:22:24 »
Cytat: "klaudia.bogucka"
Odpowiedź do Virusa na temat usuwania postów:
Post został usunięty, ponieważ kwestia uznania zgodności z regulaminem jest tylko w geście administratora i daje duże pole manewru. Przez usunięcie wyraża się już stosunek bezpośredni do mnie :) To już mało ważne, czy zachwalam, czy obwiniam - ważne, że piszę ja:)


Pannę Klaudię zapraszam
TU  :-)  i TU  :)