Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Czarnocin] Ośrodek "Frajda"  (Przeczytany 5041 razy)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« dnia: Kwietnia 03, 2013, 16:13:09 »
Witam. Czy ktoś z forumowiczów był może w Czarnocinie, konkretnie w ośrodku "Frajda"? Chciałabym się dowiedzieć coś o wyposażeniu i standardzie pokojów, łazienek, jakiś atrakcji prócz koni i żeglarstwa. Niestety na ich stronie nie ma tych informacji, a opini w siecie też nie za wiele. Za wszelkie informacje będę wdzięczna ;D

Offline Patryk_Szym

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
[Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2013, 23:19:10 »
Atrakcje które organizują są bardzo fajne. Standard ośrodka czyli pokoje i łazienki.. Dubaj to to nie jest :) Ale jak ktoś nie zwraca uwagi, to nie ma kłopotu :)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 05, 2013, 00:18:08 »
Dubaju nie szukam, zdziwiło mnie, że ani na stronie ani nigdzie w sieci nie ma fotografii pokojów, bo ośrodek z zewnątrz jest piękny i okolica również, nie potrzebuje w pokoju TV, barku i łoża małżeńskiego, ale też nie chciałabym sypiącego się tynku na głowę i materaca na cegłówkach ;D  
Standard wystarczy, ale więcej fot ośrodka z wewnątrz by się przydało :P

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 28, 2013, 15:59:37 »
heheheh ale mi przypomniałaś ;) byłam tam lohohohoho dobre lata temu ze szkołą ;) ale pozytywnie pamiętam ten ośrodek , kajaki , siatkówka , wspinaczka , ognisko ,rowery ,  wiadomo dzieciaki się cieszyły:) pokoje ładne , tyko toaleta i prysznice są na pietrze nie w pokojach , może coś się zmieniło , dawno byłam:)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Czarnocin] Ośrodek "Frajda"
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 28, 2013, 22:55:33 »
Bez zmian, tylko łazienki ładnie wyremontowane, pokoje odmalowane, atrakcje te same, ale zabawa przednia :D będę wspominać z łezką w oku :)