Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…  (Przeczytany 42145 razy)

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 05, 2013, 20:59:05 »
Daria skąd wiesz jakie jest zdanie większości wyborców ?

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 05, 2013, 21:57:32 »
Cytat: "andzeloputi"
Daria skąd wiesz jakie jest zdanie większości wyborców ?


Statystycznie rzecz ujmując jak się prześledzi za lub przeciw przykładowo w tym wątku to mozna sobie to wyliczyć.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 05, 2013, 22:17:04 »
To żart , czy ironia ?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 06, 2013, 10:49:07 »
Cytat: "andzeloputi"
Daria skąd wiesz jakie jest zdanie większości wyborców ?

Nie zauważyłem w wypowiedzi Darii, aby przysądzała za jakim rozwiązaniem opowiada się większość. Wyraziła jedynie wątpliwość co do tego, kogo tak naprawdę reprezentuje radny i o to właśnie zapytała. Moim zdaniem, zadała racjonalne pytanie.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 06, 2013, 11:11:24 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Nie zauważyłem w wypowiedzi Darii, aby przysądzała za jakim rozwiązaniem opowiada się większość.



No właśnie


Cytat: "Daria"
Jeśli tak, to pytanie do radnych; panie i panowie kogo reprezentujecie? Siebie czy wyborców?


A to bardzo dobre pytanie.
Chociaż w moim odczuciu to tak jak pisałam wcześniej. Reprezentują siebie by mieć korzyści dla siebie (byc może  do cv, do kolejnych wyborów i takich tam), które poniekąd mają być korzystne dla nas.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

j.7

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 06, 2013, 11:27:45 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Cóz bym uzyskał głosując przeciw nazwie ronda, skoro wiedziałem, że wszyscy będą "za"? Stałbym się jednorazowym, chwilowym bohaterem internetu, takim co się "nie bał księdza"?


Co byś Pan zyskał?
WIARYGODNOŚĆ!!!

P.S.
NIKA - BRAWO!!!

demon

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 06, 2013, 11:52:38 »
Wiarygodność w tym wszystkim jest najważniejsza.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 06, 2013, 12:04:23 »
Pamiętam jak pani radna (sołtys Przesącina)dzwoniła kiedyś do urzędniczki bo świetlne dekoracje zamiast pod jej domem powieszono obok u jej sąsiada. Gdy pani radna ją beształa, urzędniczka wstała i resztę rozmowy odbyła na stojąco, co chwilę kłaniając się w stronę telefonu. To jak później urzędniczka beształa  tych monterów nie nadaje się do powtórzenia na tym forum.
Nie bądźmy przedszkolakami, wiadomo głosowania za są ceną za prywatne interesy radnych.

wiech57

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 06, 2013, 12:15:24 »
Proponuję następne ronda nazwać:

1. KRÓLA WITOLDA POBOŻNEGO

2. DIAKONA WŁADYSŁAWA SPOLEGLIWEGO

3.GRZEGORZA BOJAŹLIWEGO

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 06, 2013, 12:49:12 »
OoOoOo... :) ubiegliście mnie.

Cytat: "andzeloputi"
Daria skąd wiesz jakie jest zdanie większości wyborców ?

Więc tylko; Andzelputi, skąd to twierdzenie? Wyjaśnisz?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 07, 2013, 10:06:53 »
Kolejny raz potwierdza się reguła, że kler ma władzę. Widać to na niższych szczeblach takich wiosek jak Police więc co dopiero dzieje się w sejmie? Masakra.

Tłumaczenie Grzegorza jest nieco zabawne, kłóci się to z sensem bycia człowiekiem wybranym przez ludzi. Nie wiem, jesli ja jestem przeciwko czemuś to glosuję zgodnie ze swoimi poglądami, a nie z myśleniem "a dobra, zaglosuję na tak to mi dadzą spokoj i w przyszłości może coś ugram".

Wypacza to sens istnienia demokracji, no ale tej w sumie i tak w naszym kraju nie ma, a sama demokracja to i tak nie jest rządzenie ludu (bo gdyby to miałoby coś zmieniać to by demokracji nie wprowadzali).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 07, 2013, 13:37:55 »
Cytat: "konDonek"


Statystycznie rzecz ujmując jak się prześledzi za lub przeciw przykładowo w tym wątku to mozna sobie to wyliczyć.


Statystyka w oparciu o forum to fikcja. Fakty buduje się w realnym świecie i w realnym działaniu. Wy możecie co najwyżej sobie bezsilnie pomarudzić do jednego odważnego radnego, który ma jeszcze siły traktować pisane tu bzdety jako głos ludu. Za co oczywiście go jeszcze krytykujecie. Panie Grzegorzu, wielki szacunek dla Pana, że ma Pan jeszcze siły się tutaj udzielać.  Ale lepiej chyba traktować elektorat tak, jak koleżanki i koledzy z RM. Przynajmniej ich nikt nie krytykuje :rotfl:

j.7

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 07, 2013, 17:57:19 »
Cytat: "bazyl"
Statystyka w oparciu o forum to fikcja. Fakty buduje się w realnym świecie i w realnym działaniu. Wy możecie co najwyżej sobie bezsilnie pomarudzić do jednego odważnego radnego, który ma jeszcze siły traktować pisane tu bzdety jako głos ludu. Za co oczywiście go jeszcze krytykujecie. Panie Grzegorzu, wielki szacunek dla Pana, że ma Pan jeszcze siły się tutaj udzielać.  Ale lepiej chyba traktować elektorat tak, jak koleżanki i koledzy z RM. Przynajmniej ich nikt nie krytykuje :rotfl:


Co Ty chłopie wypisujesz?  :crazy:  Od czego niby, ten biedny Radny ma być taki zmęczony, że podziwiać go należy, że ma jeszcze siły się tu udzielać?  :rotfl:
Udziela się, bo lubi, chce i tak buduje swój wizerunek, tak się kreuje i to jest lepsze niż bycie niemym jak reszta Radnych. A że w sprawie ronda mu nie poszło…
Nie poszło, bo wypisuje jedno a robi drugie. ZERO WIARYGODNOŚCI!!!
Natomiast, co do tego wsłuchiwania się w tzw. „głos ludu”. To forum, mimo, że wirtualne, to jest realny świat, bo są tu prawdziwi ludzie i to nie z drugiego końca świata, tylko stąd, z Police.

j.7

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 23, 2013, 11:57:06 »
Tylko lewicowi Radni mieli odwagę wstrzymać się od głosu.

Ciekawy jestem, czy będzie akcja z drugim rondem i jak wtedy zachowają się wszyscy Radni?

Offline bamse58

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 23, 2013, 13:06:27 »
Czas na referendum i wymiana radnych.