Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "inteligentne" trzeźwe poranki  (Przeczytany 38717 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 14, 2013, 12:18:15 »
Cytat: "pol"
W tamtym roku na Hożej w Szczecinie, gdy jeden Golf wyjechał z kolejki do dmuchania i zawrócił, to trzeba przyznać, że szybko wskoczyli do radiowozu i na sygnale za nim pognali.


Nie dogonili :D

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 14, 2013, 13:02:42 »
:rotfl:
Cytat: "vwpolice"
Tanoskieja Piłsuckiego
może tak ze słownikiem w takich ulicach, takie błędy
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 14, 2013, 19:03:18 »
El Guitaro.
Nie przejmuj się jak by cię zwalili z łóżka o 4 nad ranem to też byś spał na stojąco.
A tak poważnie to czego się spodziewałeś po naszej drogówce???

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 14, 2013, 21:02:35 »
Cytat: "El Guitaro"
Witam ! Tak sobie czytam te posty o akcji trzeźwy poranek i śmiać mi się chce. Jak kilka postów wcześniej ktoś pisał, że widział jak ludzie przesiadają się z miejsca na miejsce aby tylko uniknąć badania. Po tym co dzisiaj zobaczyłem stwierdzam stanowczo! że wcale nie trzeba tego robić. Police 7.15 akcja "trzeźwy poranek" u zbiegu ulic Piłsudskiego-Tanowska
w widocznym miejscu stoi radiowóz oraz 2 nie wiem jak ich teraz nazwać ? bo po tym co zaprezentowali to chyba nie policjantów. Podjeżdżam od strony Piłsudskiego na badanie, w tym samym czasie jedzie samochód od strony Starostwa Powiatowego. Kierowca musiał już z daleko widzieć sygnał do zatrzymania i nagle co widzę :) Samochód zwiększając delikatnie prędkość sprytnie ominął kontrole nie zatrzymując się, udając się spokojnie w kierunku Szczecina. Teraz mina pana w stroju policjanta? tak tak - coś z kategorii bezcenne :) Popatrzył tylko na swojego kompana który, właśnie przeprowadzał u mnie badanie i stanowczym głosem usłyszałem dmuchamy a nie chuchamy. Nie wiem dla mnie to po to są takie akcje aby w takich przypadkach nie odpuszczać, ruszyć te tyłki z tego skrzyżowania i zrobić wszystko aby skontrolować pojazd.Tym bardziej, że ruch był znikomy a całość zajęłaby im 10-15 sekund. Ale nie zauważyłem aby ktoś za autem ruszył, tylko popatrzyli na siebie z politowaniem. Żenada tak więc pytanie dla kogo są te trzeźwe poranki - dla statystyk czy naprawdę o walkę z pijanymi rowerzystami bo chyba po tym co dziś zobaczyłem nie kierowcami aut.


A jesteś pewny, że nie poinformowali innego patrolu na mieście?

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 14, 2013, 21:23:23 »
Pewnie nie bo spali jeszcze.

Offline El Guitaro

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 15, 2013, 18:02:05 »
Przy mnie nie zadali sobie tyle trudu :), więc pewnie później tym bardziej. Skąd mieli wiedzieć w którą stronę ci delikwenci się udali, musieliby zorganizować prawdziwą obławę :). A skoro im się nawet nie chciało kawałek podjechać ...

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 17, 2013, 14:35:58 »
Jadę sobie dziś do Przychodni i stojąc na światłach ,a z przeciwnej strony jadą autka 3 mrugają?? Mysle sobie chyba stają. A tu z kolejki 2 auta zawróciły,Cos nie tak musiało być z nimi.
A swoja drogą życzę aby takim co mrugają powinien jakiś nawalony kierowca walnąć w jego cacko. Może następnym razem nie zamruga.
Co dziwne dwoje kierowców to panowie w podeszłym wieku.(Ci mrugający)
Jaki wniosek z tego?
Sami sobie stwarzamy sytuacje abu jakiś nawalony palmus waliła nam w auta..
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 17, 2013, 20:21:02 »
Mickd, ale oni nie musieli być wcale pijani. Może nie mieli dokumentów ze sobą albo coś? Więcej wiary w ludzi :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 17, 2013, 20:34:09 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Może nie mieli dokumentów ze sobą albo coś?
Albo coś  :snipe:

Masz zbyt dużo wiary w ludzi  :devil:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 17, 2013, 20:36:49 »
Ważniak, wiele osób mi to mówi. Mi się zdarzyło do Niemiec pojechać bez dokumentów o czym dowiedziałem się w połowie liczącej 170km trasy. Po prostu nie miałem ich tam gdzie zawsze w związku z czym ich nie zabrałem. I żeby od razu robić ze mnie pijaka kryminalistę? :rotfl:

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 01, 2013, 02:33:44 »
Śliczna akcja policji miała miejsce dzisiaj o 2 w nocy. Na krzyżówce Okulickiego i Piaskowej stał niebieski radiowóz i sprawdzano na trzeźwość wszystkich wracających ze Szczecina od strony Pilchowa. Kto był kompletnym kretynem i po wypiciu wsiadł za kółko będzie miał spory problem. Pierwszy raz widzę taką aukcję w takim miejscu. Bardzo dobry pomysł i oby częściej.

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 01, 2013, 03:30:44 »
Piłsudskiego, przejście dla pieszych na wysokości pomnika papieża, również kontrole trzeźwości, tak trzymać!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 01, 2013, 10:22:17 »
Cytat: "C80"
Śliczna akcja policji miała miejsce dzisiaj o 2 w nocy. Na krzyżówce Okulickiego i Piaskowej stał niebieski radiowóz i sprawdzano na trzeźwość wszystkich wracających ze Szczecina od strony Pilchowa. Kto był kompletnym kretynem i po wypiciu wsiadł za kółko będzie miał spory problem. Pierwszy raz widzę taką aukcję w takim miejscu. Bardzo dobry pomysł i oby częściej.


Też się na to załapałem i ciut zdziwiłem, bo tego tam się nie spodziewałem ;). Ale lampka oczywiście była zielona :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline champions

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 01, 2013, 11:08:19 »
Cytat: "C80"
Śliczna akcja policji miała miejsce dzisiaj o 2 w nocy. Na krzyżówce Okulickiego i Piaskowej stał niebieski radiowóz i sprawdzano na trzeźwość wszystkich wracających ze Szczecina od strony Pilchowa. Kto był kompletnym kretynem i po wypiciu wsiadł za kółko będzie miał spory problem. Pierwszy raz widzę taką aukcję w takim miejscu. Bardzo dobry pomysł i oby częściej.


znajomy wracał nocnym ze Szczecina i drajwer w balonik dmuchał, dobry pomysł i oby częściej na tym wyjściu do Siedlic , policjant w białej czapce ten chodzący z kolegą zatrzymywali co leciało .

Offline champions

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
"inteligentne" trzeźwe poranki
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 01, 2013, 20:02:23 »
Cytat: "beerman"
Cytat: "El Guitaro"
Witam ! Tak sobie czytam te posty o akcji trzeźwy poranek i śmiać mi się chce. Jak kilka postów wcześniej ktoś pisał, że widział jak ludzie przesiadają się z miejsca na miejsce aby tylko uniknąć badania. Po tym co dzisiaj zobaczyłem stwierdzam stanowczo! że wcale nie trzeba tego robić. Police 7.15 akcja "trzeźwy poranek" u zbiegu ulic Piłsudskiego-Tanowska
w widocznym miejscu stoi radiowóz oraz 2 nie wiem jak ich teraz nazwać ? bo po tym co zaprezentowali to chyba nie policjantów. Podjeżdżam od strony Piłsudskiego na badanie, w tym samym czasie jedzie samochód od strony Starostwa Powiatowego. Kierowca musiał już z daleko widzieć sygnał do zatrzymania i nagle co widzę :) Samochód zwiększając delikatnie prędkość sprytnie ominął kontrole nie zatrzymując się, udając się spokojnie w kierunku Szczecina. Teraz mina pana w stroju policjanta? tak tak - coś z kategorii bezcenne :) Popatrzył tylko na swojego kompana który, właśnie przeprowadzał u mnie badanie i stanowczym głosem usłyszałem dmuchamy a nie chuchamy. Nie wiem dla mnie to po to są takie akcje aby w takich przypadkach nie odpuszczać, ruszyć te tyłki z tego skrzyżowania i zrobić wszystko aby skontrolować pojazd.Tym bardziej, że ruch był znikomy a całość








zajęłaby im 10-15 sekund. Ale nie zauważyłem aby ktoś za autem ruszył, tylko popatrzyli na siebie z politowaniem. Żenada tak więc pytanie dla kogo są te trzeźwe poranki - dla statystyk czy naprawdę o walkę z pijanymi rowerzystami bo chyba po tym co dziś zobaczyłem nie kierowcami aut.


A jesteś pewny, że nie poinformowali innego patrolu na mieście?


drogówka Polic to nowy nabytek tzw kiler z Polic   ten nowy i otoczka ,nie lubiłem go ale to mój ziomal z osiedla i szacu , trzeźwe poranki musza byc straciłem kiedyś brata w wypadku i coś wiem