Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46688 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 17, 2013, 12:25:29 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Kradną wolontariusze którzy są złodziejami.


Kradna raczej zlodzieje podszywajacy sie pod wolontariuszy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 17, 2013, 13:50:36 »
Cytat: "Dr.Kafar"
No, z rzetelnością słabiutko.

Nie oczekiwałem, że się przyznasz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 17, 2013, 14:14:16 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie podszywają się - są nimi, nic nie udają.


Dla mnie taki ktos nie zasluguje na to, by nazywac go wolontariuszem, wiem o co Ci chodzi, kwestia rozumowania.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 17, 2013, 15:34:19 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie rozumiemy się.

Temu nie mogę zaprzeczyć, ale przekonanie o możliwości wystąpienia wersji zerowej podzielam. Podobnie jak możliwość zupełnie innego wykorzystania tych środków, które obecnie przeznaczane są na fetę towarzyszącą zbiórce.

Cytat: "Wykidajło"
Ale akurat w tym przypadku nie ma przeszkód, abyś się zabrał za ziszczanie marzenia. Powodzenia  

Przecież ja to już od dziecka staram się robić! Ale póki co, to ludzi podobnie myślących, podobnie odpowiedzialnych i podobnie konsekwentnych jest zbyt mało, aby stało się to realne. :)

jezat

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 17, 2013, 16:33:19 »
Cytat: "tad19601963"
Trzebież czyli nie będzie grubej kreski Mazowieckiego.... i oki ...bo ta Polskę dzieli na patriotyczną i GW dzieci Stalinowców

 
Cytat: "Trzebież City"
Co to ma wspólnego ze zbiórką pieniędzy na szczytny cel i czemu nie odniosłeś się do moich pytań o rozliczenia kościoła z ich zbiórek. O Caritas nie wspominam, bo to temat rzeka.

Caritas Polska w 2010 przychody - 238.123.603,33
                                    dotacje  - 144.516.508,84
inaczej ujmując ponad 60% przychodów tej "szlachetnej"organizacji to są dotacje,czyli pieniądze podatników bez względu na to czy sobie tego życzą czy nie.Jeśli bliżej przyjrzeć się sprawozdaniom finansowym caritas diece i archidiecezjalnym to ich głównym zródłem przychodów również są dotacje.Ze zbiórek w skali roku średnio wychodzi poniżej 10%.Gdyby tak samo "przychylnie "potraktowano WOŚP jej rezultat finansowy byłby wielokrotnie większy,czyli sprzętu do szpitali trafiałoby również wielokrotnie więcej.Ponieważ wszystkie Caritasy w Polsce szacunkowo otrzymują ponad 250 mln dotacji rocznie sprzętu trafiającego do szpitali byłoby X razy więcej.

tad19601963

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 20, 2013, 20:34:47 »
Najgorsze jest to ... niestety , że wszystkie gminy w Polsce cynicznie z Owsikiem działają:(((

tad19601963

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 20, 2013, 21:00:37 »
Wybierzmy takich Radnych , że  poza podwyżką podatków ( co jest bez myślenia, każdy debil to by wymyślił  ) wymyślą
 dla Polaków ...jak żyć ???

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 20, 2013, 21:07:47 »
tad19601963, widzę, że edytowanie postów, jest ponad twoje możliwości...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 20, 2013, 21:29:24 »
Cytat: "Ważniak"
tad19601963, widzę, że edytowanie postów, jest ponad twoje możliwości...


Logiczna wypowiedź chyba też... :D
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 20, 2013, 22:23:36 »
Cytat: "tad19601963"
Najgorsze jest to ... niestety , że wszystkie gminy w Polsce cynicznie z Owsikiem działają:(((


...nie wina Owsiaka, że wspaniałą iniciatywę, zawłaszczają róznej maści miernoty polityczne w skali krajowej i jak co roku możemy sledzić lokalne...żałosne

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 21, 2013, 11:32:34 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Nie rozumiemy się.

Temu nie mogę zaprzeczyć, ale przekonanie o możliwości wystąpienia wersji zerowej podzielam. Podobnie jak możliwość zupełnie innego wykorzystania tych środków, które obecnie przeznaczane są na fetę towarzyszącą zbiórce.

O te środki chodzi. Pieniędzy wydanych na fetę przez telewizję czy prywatną firmę nie można liczyć jako koszty WOŚP. One nie dałyby ich bezpośrednio na sprzęt. Nic na to nie poradzimy i nawet nie powinniśmy próbować.
Natomiast na pewno należy próbować obciąć finansowe zaangażowanie państwa, samorządów i ich spółek czy innych form pomocniczych. Chce sobie burmistrz, starosta czy inny poseł podziałać dobroczynnie, proszę bardzo. Ale nie za społeczną kasę. Nie może być tak, że w budżecie np. MOK są pieniądze na takie imprezy - niezależnie od tego, czy chodzi o WOŚP, Caritas czy PCK.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:42:42 »
Cytat: "Wykidajło"
Ale nie za społeczną kasę. Nie może być tak, że w budżecie np. MOK są pieniądze na takie imprezy - niezależnie od tego, czy chodzi o WOŚP, Caritas czy PCK.

Uff… Kamień z serca… tzn, że jednak rozumiemy się i to nawet bardzo dobrze.

Cytat: "Wykidajło"
Pieniędzy wydanych na fetę przez telewizję czy prywatną firmę nie można liczyć jako koszty WOŚP.

Takie jest też moje zdanie lecz z małym wyjątkiem odnośnie telewizji. Jeżeli będzie to telewizja prywatna (Polsat, TVN czy inna) to ok., ale gdy jest to telewizja państwowa, dofinansowywana z budżetu, to już mam małe wątpliwości. Natomiast co do środków wyłożonych przez prywatne firmy, to zgadzam się w całości. Sam - jako prywaciarz - dokładam się do tego!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:51:34 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie może być tak, że w budżecie np. MOK są pieniądze na takie imprezy - niezależnie od tego, czy chodzi o WOŚP, Caritas czy PCK.

Moim zdaniem, może być. Nie wiem jak inni, ale ja chciałabym wiedzieć o jakich pieniądzach mówimy w przypadku każdej ,,imprezy".
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 21, 2013, 14:34:20 »
Czy wiadomo gdzie można ,,znaleźć" protokół z licytacji fantów i serduszka?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 21, 2013, 18:49:17 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "Wykidajło"
Nie może być tak, że w budżecie np. MOK są pieniądze na takie imprezy - niezależnie od tego, czy chodzi o WOŚP, Caritas czy PCK.

Moim zdaniem, może być. Nie wiem jak inni, ale ja chciałabym wiedzieć o jakich pieniądzach mówimy w przypadku każdej ,,imprezy".

Nie. Samorządy nie są od organizowania imprez charytatywnych i już. "Daję, bo nie moje" - znasz to?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.