Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46771 razy)

tad19601963

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 15, 2013, 22:13:40 »
nie jest

tad19601963

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 15, 2013, 22:37:04 »
Owsiak ...to jest granda ....czy TY nie uczony ...wiesz co to granda ???

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 15, 2013, 22:40:54 »
Brak słów i ręce opadają normalnie. Kończe rozmowę z zaślepionym i zgorzkniałym, wiecznie krytykującym. TYLKO co kościół robi jest dobre. TYLKO co kościól robi jest na miejscu. TYLKO co PiS powie jest mądre. Żyj sobie zaślepieńcu dalej w swoim świecie urojeń. uczony? Ty? Dobry dowcip. Taki uczony ,a nie potrafi odpowiedzieć co kościół zrobił z wyłudzonymi miliardami od wrednej PO... TYLKO kościół cierpiał za komuny.. TYLKO On.. Nie masz żadnych argumentów i dobrze o tym wiesz. Klepiesz wkoło Macieju jedno i to samo...  Wasza uczoność zamilcz najlepiej, z pożytkiem dla wszystkich... Ty ostojo dobroczynności.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

tad19601963

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 15, 2013, 23:11:57 »
i kocham wszystkich Polaków :)))

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 16, 2013, 15:02:54 »
Cytat: "tad19601963"
Kaskada nie przejmuj się Niką , bywały gorsze rzeczy w świecie ale TY nie masz czego się wstydzić, jesteś 100% moralna , Nika -100%



Owsiak ...to jest granda ....czy TY nie uczony ...wiesz co to granda ???


Kimże jesteś nikczemniku i kto dał Ci prawo osądzać czyjąś moralność i to czy ktoś uczony czy nie.


Właśnie. Ręce opadają.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 16, 2013, 15:06:51 »
Cytat: "NIKA"
Cytat: "tad19601963"
Kaskada nie przejmuj się Niką , bywały gorsze rzeczy w świecie ale TY nie masz czego się wstydzić, jesteś 100% moralna , Nika -100%



Kimże jesteś nikczemniku i kto dał Ci prawo osądzać czyjąś moralność i czyjś zasób wiedzy.
Wyznawcy kaczyńskiego mają prawo do osądzania w takich sprawach, a przynajmniej tak im się wydaje.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 16, 2013, 16:34:21 »
Niektórzy nie chcą, nie potrafią włączyć się merytorycznie do dyskusji lub robią sobie jaja podkręcając licznik postów.

Cytat: "tad19601963"
... , zawsze wkładałem 5 zeta do skarbonek WOŚP, ...

No proszę...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 16, 2013, 17:06:03 »
Cytat: "Magazyn_Policki"
Naszym zdaniem: masz rację i nie masz. (...) I tyle komentarza, bez wątpienia zrozumiesz.

Oczywiście, że rozumiem, Janku! Jednak gospodarność jest u mnie jedną z cech dominujących. W  dzieciństwie dziadek często przypominał mi o tym, że zanim wydam złotówkę, to najpierw powinienem się trzy razy zastanowić, czy osiągnięta korzyść będzie równoważna temu wydatkowi. Dlatego zabierając głos w sprawie, kierowałem się tylko i wyłącznie gospodarnością a nie zawiścią wobec kogokolwiek. To był tylko sygnał do racjonalnych przemyśleń nad prostym zagadnieniem: czy warto jest kupować 700 łóżek geriatrycznych za np. 200 mln zł, czy może lepiej jest kupić ich 2000 za 150 mln zł? Bogatych takie rozważania nie dotyczą, ale biednych? To trochę taka łamigłówka, ale Ty wiesz o co chodzi.
Zaś sama spontaniczność i życzliwość międzyludzka (o której wspominasz) towarzysząca temu przedsięwzięciu, to wg mnie produkt zbyt krótkotrwały, aby wart był takich kosztów. Tak ja uważam.
Pozdrawiam

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:01:56 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Gdzie są efekty tych tac i kopert? Pokaż mi, bo jakoś niedowidzę

Zapraszam do kościoła św. Kazimierza :).

I na parking.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 16, 2013, 18:14:44 »
Cytat: "aleksander"
Kaskada - 100% poparcia. Po ostatnim wygłupie Owsiaka przestaję wspierać WOŚP. Zbiera na seniorów i popiera eutanazję, przecież te dwie sprawy się wykluczają. Jeszcze ma czas do niedzieli aby publicznie przeprosić i wycofać się z tych słów.
co ma piernik do wiatraka o  eutanazji decydujesz ty sam lebiego nikt na siłę nie chce cię uśmiercać

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 16, 2013, 19:03:57 »
Najwięcej do powiedzienia i do umoralniania innych maja śmierdzące lenie, wiecznie narzekające na wszystko i wszystkich i nie widzący nigdy pozytywnych aspektów. Nie chodzi tylko o wrzucanie pieniędzy do puszek itp. Chodzi o zwykłą życzliwośc i pomoc innym ludziom. Co ma w głowie człowiek oceniający innych po aucie? :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 16, 2013, 22:30:38 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
To był tylko sygnał do racjonalnych przemyśleń nad prostym zagadnieniem: czy warto jest kupować 700 łóżek geriatrycznych za np. 200 mln zł, czy może lepiej jest kupić ich 2000 za 150 mln zł? Bogatych takie rozważania nie dotyczą, ale biednych?

Jest takie stare powiedzenie: biedaków nie stać na oszczędzanie. Owsiak zawsze kupuje sprzęt z najwyższej półki, moim zdaniem słuszna taktyka. Lepiej kupić jedno wiadro za 100 PLN na 50 lat, niż 50 po 10.
@TrzebieżCITY
Podziwiam twój upór, ale chyba karmisz trolli.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 17, 2013, 06:51:08 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Co do wspomnianych wcześniej kradzieży - wolontariuszem byłem w podstawówce i bodajże w pierwszych 2 klasach gimnazjum, czyli dobre ponad 10 lat temu - wtedy krążyły przechwałki ile to się z puszek nie wyjęło...

Ja byłem ministrantem. Po kolędzie też krążyły opowieści, ile to się z puszek nie wyjęło, ile wzięło na lewo. Na pewno przynajmniej częściowo prawdziwe. Jakieś wnioski na temat uczciwości Kościoła?

Cytat: "Wojtek Dudek"
To był tylko sygnał do racjonalnych przemyśleń nad prostym zagadnieniem: czy warto jest kupować 700 łóżek geriatrycznych za np. 200 mln zł, czy może lepiej jest kupić ich 2000 za 150 mln zł?

Tylko że to nie jest aż takie proste. Śmiem twierdzić, że zamiast 2000 i 150 mln jest 0 i 0. Tzn. pieniądze wydane na WOŚP przez podmioty biorące udział w fecie nie byłyby wydane na łóżka - tylko np. na zrobienie programu tv o seryjnych mordercach.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 17, 2013, 11:37:20 »
Cytat: "Q100sz"
Jest takie stare powiedzenie: biedaków nie stać na oszczędzanie. Owsiak zawsze kupuje sprzęt z najwyższej półki, moim zdaniem słuszna taktyka. Lepiej kupić jedno wiadro za 100 PLN na 50 lat, niż 50 po 10.

Błędnie zrozumiałeś moją sugestie - szanowny Kustoszu! Cena i jakość sprzętu nie jest w niej  brana pod uwagę. Pod tym względem sprzęt mógłby pozostać na dotychczasowym poziomie jakościowo-cenowym lub nawet na wyższym.

Cytat: "Wykidajło"
Tylko że to nie jest aż takie proste. Śmiem twierdzić, że zamiast 2000 i 150 mln jest 0 i 0. Tzn. pieniądze wydane na WOŚP przez podmioty biorące udział w fecie nie byłyby wydane na łóżka - tylko np. na...

To jest proste! Drogi Kolego. Tylko u nas już tak się przyjęło, że najprostsze rzeczy są zazwyczaj najtrudniejsze do wykonania. Ale to nie tyle jest zasługą stopnia skomplikowania samych zadań, co ludzi wyznaczonych do ich realizacji. Dlatego podzielam Twoje obawy co do ewentualnego efektu końcowego. Wystarczy jednak znaleźć odpowiednie rozwiązanie z problemem doboru czynnika ludzkiego i efekty wielu słusznych przedsięwzięć mogłyby się zwielokrotnić pod względem pożyteczności. Wiem, że to głupie marzenie, ale dla kogoś takiego jak ja jest ono ziszczalne. ;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 17, 2013, 11:56:31 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "Wykidajło"
Jakieś wnioski na temat uczciwości Kościoła?
Ależ ja nic na orkiestrę złego nie piszę. Tylko mówię, że nie daje, bo kradną wolontariusze.

Kradną złodzieje, nie wolontariusze.
Można dawać albo nie, tłumaczyć się nie trzeba. To nie jest obowiązek, nawet jeśli czasami gdzieś tak wygląda.

Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Tylko że to nie jest aż takie proste. Śmiem twierdzić, że zamiast 2000 i 150 mln jest 0 i 0. Tzn. pieniądze wydane na WOŚP przez podmioty biorące udział w fecie nie byłyby wydane na łóżka - tylko np. na...

To jest proste! Drogi Kolego. Tylko u nas już tak się przyjęło, że najprostsze rzeczy są zazwyczaj najtrudniejsze do wykonania. Ale to nie tyle jest zasługą stopnia skomplikowania samych zadań, co ludzi wyznaczonych do ich realizacji. Dlatego podzielam Twoje obawy co do ewentualnego efektu końcowego. Wystarczy jednak znaleźć odpowiednie rozwiązanie z problemem doboru czynnika ludzkiego i efekty wielu słusznych przedsięwzięć mogłyby się zwielokrotnić pod względem pożyteczności. Wiem, że to głupie marzenie, ale dla kogoś takiego jak ja jest ono ziszczalne. ;)

Nie rozumiemy się. Ale akurat w tym przypadku nie ma przeszkód, abyś się zabrał za ziszczanie marzenia. Powodzenia :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.