Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Szlachetny Prezydent  (Przeczytany 9488 razy)

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« dnia: Grudnia 06, 2012, 23:53:48 »
Szlachetny Prezydent

Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką wzięli w tym roku udział w akcji „Szlachetna paczka”. – Para Prezydencka przygotowała własną Paczkę dla rodziny z okolic Biłgoraja. Wśród podarunków znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, przybory i pomoce szkolne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego. Do rodziny trafią też dwa piętrowe łóżka – możemy przeczytać na stronie internetowej Prezydenta.[1]

„Super Express” doniósł, że w 2011 roku kwota przeznaczona w Kancelarii Prezydenta na wypłatę nagród wynosiła 5,3 mln zł. Zatem pracownicy prezydenta otrzymali średnio po 16,5 tys. zł premii. Suma nagród wypłaconych w Kancelarii od początku 2012 roku wynosi 2,4 mln zł, ale do końca roku zapewne jeszcze się zwiększy.[2]

Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę. Czy pieniądze na dary od Pary Prezydenckiej pochodziły bezpośrednio z Kancelarii Prezydenta, czy może Pan Prezydent zapłacił za prezenty pieniędzmi z przyznanej sobie nagrody?

Chwalcie lemingi dar Prezydenta!
Nie zadawajcie przy tym pytania:
Czy z Kancelarii forsa nań wzięta,
Czy też z hojnego nagród rozdania?

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 07, 2012, 08:39:09 »
Cytat: "Benon"
Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę.

Watpliwe, czy ktoś z użytkowników tego forum będzie miał wiarygodne informacje.
_

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2012, 16:58:48 »
Cytat: "solar"
Cytat: "Benon"
Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę.

Watpliwe, czy ktoś z użytkowników tego forum będzie miał wiarygodne informacje.
_

To myśmy wszyscy sfinansowali tę paczkę, bo to my wszyscy utrzymujemy prezydenta, rząd (w tym tablety dla nich).

Akcja sama w sobie jest bardzo szlachetna, lecz Mr President nie jest w żadnym stopniu lepszy w pomaganiu niż zwykły Kowalski.

tad19601963

  • Gość
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2012, 22:07:15 »
To nie jest MÓJ prezydent , wybrany przez GW i TVN

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2012, 22:38:52 »
Wybrany demokratycznie ;)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2012, 22:43:51 »
tad19601963, jesteś polakiem? Jeśli tak, to przykro mi, ale to jest twój prezydent. Tak samo jak prezydentem wszystkich polaków był Kaczyński, Kwaśniewski, czy Wałęsa.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

tad19601963

  • Gość
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2012, 22:57:46 »
Nie jetem polakiem , z takim prezydentem nigdy:(( aprpos szlachetna paczka ,,, rozejrzyjcie si  ę wokoło czy nie trzeba pomocy s ą siad ą a potem deliberujcie

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2012, 23:19:23 »
Skoro nie jesteś polakiem ...to już nie będziesz. Nawet jak zmieni się prezydent. Narodowość to nie obywatelstwo, pretensje możesz mieć tylko do rodziców.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 10, 2012, 06:53:57 »
Cytat: "syberianhusky"
Cytat: "solar"
Cytat: "Benon"
Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę.

Watpliwe, czy ktoś z użytkowników tego forum będzie miał wiarygodne informacje.
_

To myśmy wszyscy sfinansowali tę paczkę, bo to my wszyscy utrzymujemy prezydenta, rząd (w tym tablety dla nich).

Utrzymujemy też pielęgniarki, przedszkolanki, nauczycieli, zamiataczy ulic. A nawet każdego, kto się tu na forum wypowiada.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

tad19601963

  • Gość
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2012, 22:05:51 »
Przepraszam Wszystkich , że pozwoliłem wejść nam na głowę obcym mediom GW czy TVN ale jak bym żył w Norwegi czy w Szwajcarii , na pewno na to bym nie pozwolił ... sork

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 28, 2012, 20:35:52 »
Cytat: "tad19601963"
Przepraszam Wszystkich , że pozwoliłem wejść nam na głowę obcym mediom GW czy TVN ale jak bym żył w Norwegi czy w Szwajcarii , na pewno na to bym nie pozwolił ... sork
Co Ty zrobiłeś dobrego dla innych? Umiesz tylko krytykować? Zrzeknij się obywatestwa pseudo Polaku :crazy: Dla mnie prezydentem był i ś. p. Kaczyński i Komorowski i Kwaśniewski. Jeśli ustrój Ci nie odpowiada to do Korei Płn się wyprowadź :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

tad19601963

  • Gość
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 28, 2012, 22:53:25 »
jak to mówią uderz w stół a norzyce się odezwą , żal mi ciebie nawet Michnik mi o Tobie nie wspomniał, to nie Korea Pł. ma problem ale Polska a krytykować trzeba , jak jest Polska dla koleśiów... to tyle... i tylko mi chodzi o dobro i nic więcej

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 28, 2012, 23:03:41 »
Widać nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie... Co TY zrobiłeś dobrego dla drugiego człowieka? Czy tylko umiesz klepać jedno i to samo?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

tad19601963

  • Gość
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 28, 2012, 23:10:52 »
bardzo dziwne pytanie ... myślę ,że TY z takim samochodem robisz więcej jak ja bez ...bardzo Ci dziękuję że pomogłeś potrzebującym

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Szlachetny Prezydent
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 29, 2012, 10:00:04 »
:rotfl: ubawiłeś mnie do łez hahahahah. 11 letnie dobrze utrzymane auto to według Ciebie luksus? Ciężko człowiek pracował i niestety tylko takie. Ludziom pomagam i nie krytykuję innych. Zawsze trzeba się czepiać, nie ważne , że ktoś coś dostał i cieszył się choć raz w roku. Nie szukaj drugiego dna, czy nie znasz czegoś takiego jak zwykła ludzka życzliwość? Ona nie ma poglądów i barw partyjnych i płynie prosto z serca. Takich ludzi znajdziesz i u siebie i w "znienawidzonych" opcjach. Więcej wiary w drugiego człowieka polecam Tad:) Pozdrawiam szczerze i przepraszam za nazwanie pseudo Polakiem.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...