Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Modernizacja wejść do klatek na Piłsudskiego  (Przeczytany 9989 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 01, 2012, 20:13:40 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Tak to było kilka lat temu,ja się pytam po co i komu przeszkadzała ta struktura,teraz mamy lamperię jak za komuny ...Doganiamy zachód tylko chyba jak ten pijak 2 do przodu 3 do tyłu.....

Też nie rozumiałem jak można było zniszczyć tak fajną, nowoczesną elewację, struktura tynku chińskiego była ciekawa. Lamperie faktycznie wróciły do wyglądu komuny. Podejrzewałem wtedy, że na siłę wymuszono przetarg na odmalowanie klatek, bo jak tłumaczyć takie szybkie malowanie jak było dobrze. Są bloki, które czekały 20lat i nie były malowane, a tu tak szybko ...
Ale nie mogę się doczekać aż wszystkie budki zrobią ;)))

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 01, 2012, 20:16:47 »
A co do szczęścia - to są sposoby by mu pomóc których nie będę przytaczał na forum  :devil:[/quote]
Domyślam się, że masz znajomego w ekipie remontowej ;) bo za piwo to nie poszłoby ;) ważne, że już macie zrobione. Odra mogła zaszaleć i wmontować wideodomofony ;)

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Re: S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 01, 2012, 20:22:24 »
Cytat: "Marek4614"
A co do szczęścia - to są sposoby by mu pomóc których nie będę przytaczał na forum  :devil:
Domyślam się, że masz znajomego w ekipie remontowej ;) bo za piwo to nie poszłoby ;) ważne, że już macie zrobione. Odra mogła zaszaleć i wmontować wideodomofony ;)


I tu jesteś w błędzie  :faja: moim zdaniem są inne przyczyny "szczęścia"  :devil:


Cytat: "Marek4614"
to innej przyczyny nie mogę się jakoś domyśleć ...


I niech tak pozostanie ;)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Re: S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 01, 2012, 20:25:58 »
Cytat: "IVAN"
Cytat: "Marek4614"
A co do szczęścia - to są sposoby by mu pomóc których nie będę przytaczał na forum  :devil:
Domyślam się, że masz znajomego w ekipie remontowej ;) bo za piwo to nie poszłoby ;) ważne, że już macie zrobione. Odra mogła zaszaleć i wmontować wideodomofony ;)


I tu jesteś w błędzie  :faja: moim zdaniem są inne przyczyny "szczęścia"  :devil:


to innej przyczyny nie mogę się jakoś domyśleć ...

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 03, 2012, 12:09:29 »
IVAN, a dostaliście do wejścia breloczek? bo ten domofon ma opcję wejścia na dotyk breloka. Macie takie cacko ?

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Modernizacja wejść do klatek na Piłsudskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 03, 2012, 16:47:35 »
Nic takiego nam nie dali :(

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Re: S.M. ODRA na plus ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 04, 2012, 22:40:50 »
Cytat: "Marek4614"
IVAN, a dostaliście do wejścia breloczek? bo ten domofon ma opcję wejścia na dotyk breloka. Macie takie cacko ?


Ja nie na temat. Masz może zdjęcie tego breloka? Ciekawi mnie co to może być za rozwiązanie - pierwsze co mi przyszło do głowy to pastylka ibutton http://pl.wikipedia.org/wiki/IButton

mosana

  • Gość
Modernizacja wejść do klatek na Piłsudskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 15, 2012, 10:36:06 »
Cytuj (zaznaczone)
I tu jesteś w błędzie :faja: moim zdaniem są inne przyczyny "szczęścia" :devil:

Te inne przyczyny szczęścia znają chyba wszyscy mieszkańcy bloku.
Pozostałe wejścia do klatek też są przewidziane do remontu ale już niestety nie w tym roku-brak finansów.Kaski starczyło na wyremontowanie jednej najmniej "zniszczonej"zębem czasu klatki :devil:

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Stanęli w miejscu ...
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 13, 2013, 08:45:30 »
Właśnie zastanawiałem się dlaczego już nie modernizują następnych wejść do klatek. Dziwne, że zabrakło kasy skoro SM rozpisując przetarg podała zakres wszystkich klatek...