Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Play, podpisanie umowy z internetem - abonament  (Przeczytany 8913 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« dnia: Września 22, 2012, 21:18:18 »
Cześć

Czy ktoś orientuje się jak wygląda podpisanie nowej umowy z Play (przechodząc z innej sieci).
Lepiej podpisać umowę w salonie, czy przez stronę WWW Playa?

Czy są jakieś różnice w bonusach itp?

Z góry dziękuję za informację.

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2012, 21:30:14 »
Witam:
Lepiej podpisać przez www lub tel ponieważ dostaniesz dodatkowe GB transferu, których nie będzie przy finalizowaniu umowy w salonie.
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #2 dnia: Września 22, 2012, 22:16:15 »
1GB wystarczy, może dadzą więcej minut.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #3 dnia: Września 22, 2012, 23:19:45 »
Więcej niż 1GB nie dostaniesz, nawet przez neta. Jedyne co to możesz dostać jakieś tam minuty, ale to też tylko przez pół roku, w salonie to samo jest do załatwienia.

Nie zdziwiłbym się natomiast gdyby przysłali zupełnie inną ofertę niż byś sobie wybrał. ;D Standard jeśli chodzi o eshop.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #4 dnia: Września 23, 2012, 09:43:10 »
Witam, polecam Ci salon... Nie zostaniesz oszukany! Przez telefon ustalasz jedno, a drugie przysyłają, w umowie nie masz napisane co konkretnie a tylko np. ulga: 1572zł. I skąd masz wiedzieć na co ta ulga? Nas już play tak oszukał i teraz umowy podpisujemy tylko w salonach...

Pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #5 dnia: Września 23, 2012, 10:50:56 »
Grześ, jak mnie oszukają, to odstąpię od umowy, a kurier poczeka zanim ją przeczytam :)

WWW chat: my nie mamy umów na 12 miesięcy jak salon oferuje, mamy umowy na czas nieokreślony <-- jak dla mnie rewelacja

Sprawdziłem kilka abonamentów i nawet przy najmniejszym jest 150min + 50min (na 6 miesięcy za podpisanie umowy przez internet) + 30min (na 6 miesięcy za efakturę). W salonie mam 120min + 30min (na 6 miesięcy). Spora różnica.

Do tego dowiedziałem się, że nie dostanę 50% obniżki na abo, bo przechodzi się z karty, a w salonie dostałem, pytanie czy dostałem? czy nie dostałem? :]

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #6 dnia: Września 23, 2012, 11:03:21 »
Cytat: "rbk"
Grześ, jak mnie oszukają, to odstąpię od umowy, a kurier poczeka zanim ją przeczytam :)

Owszem przeczytasz, ale w tych umowach jak jest tak napisane, że nie wiadomo na co jest ulga... Podana jest tylko kwota i taryfa... Justyna 6 miesięcy z nimi walczyła zanim uznali reklamację! No chyba, że masz umowę na czas nieokreślony to zawsze możesz zrezygnować;)
Pozdrawiam!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #7 dnia: Września 23, 2012, 11:42:12 »
Pisałem przez chat i mailem, więc mam ich na piśmie. Nie sądzę, że przegram reklamację z takimi 'dowodami' :]

Różnica jest naprawdę spora nawet przy najmniejszym pakiecie.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #8 dnia: Września 23, 2012, 12:07:30 »
Wstrzymaj się jeszcze, zobaczę co się da załatwić.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #9 dnia: Września 23, 2012, 12:38:29 »
Lipa, nie załatwię dodatkowych minut jednak. ;/

Co możesz dostać w salonie to za 29zł/miesiąc, umowa bez telefonu (+aktywacja 49zł): 150min do wszystkich, 30 min/6 miesięcy za efakturę, 50% rabatu na abo przez 3 miesiące i 1GB internetu. No i pewność, że dostaniesz to co wybrałeś. ;P Od siebie mogę dorzucić jeszcze jakąś ładowarkę samochodową np. ;p

Umowa na 12 miesięcy, na czas nieokreślony w eshop nie dostaniesz za przejście.

Co do samej umowy: wartość ulgi to wartość kary jaką trzeba zapłacić za zerwanie umowy. Na samej umowie też jest napisana zawsze taryfa, ale podstawowa czyli możesz mieć abo za 65zł, a na umowie będzie LongPlay II 49. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #10 dnia: Września 23, 2012, 13:01:57 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #11 dnia: Września 23, 2012, 14:20:01 »
Nie wiem czy to jest robienie w jajo czy niekompetencja pracowników, ale eshop i telesales to najgorsze możliwe kanały dystrybucji. Przedłużasz umowę, oni przysyłają nową, jak się nie zorientujesz to zostajesz z dwiema umowami. Przy nowych też potrafią przysłać nie to co trzeba.

To co wybrałeś to zwykłe LongPlay II 29 i 69, w salonie dostaniesz to samo prócz dodatkowych minut na pół roku (potem płatne ;p). Tzn. da się też te minuty dorzucić, ale to już od RKSa zależy. ;/

I pamiętaj - nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony przy MNP.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #12 dnia: Września 23, 2012, 15:23:32 »
Na stronie jest info o tym, że umowa jest na czas nieokreślony:

link

Wklejam info z chat'a

Cytuj (zaznaczone)
All Inclusive 29 Standard Tylko SIM

Kwota miesiecznego zobowiazania wynosi jedynie 29zl

1. W ramach abonamentu az 150 min/ 325 sms lub mms do wszystkich sieci.

2. Pakiet 1GB na transfer danych - swobodne przegladanie poczty oraz mozliwosc uruchomienia calkowicie za darmo uslugi Free Zone czyli nielimitowanego dostepu do portali takich jak: Facebook, NK, Linkedin, GoldenLine, Onet.pl, Zumi.pl, Sympatia.pl

3. Darmowe polaczenia do wszystkich w Play przez pierwsze 3 miesiace - standardowy koszt uslugi to 10 zl, wiec daje to 30 zl oszczednosci.

4. Tylko przy zamówieniu przez sklep internetowy pakiet 50 minut do wszystkich przez 6 miesiecy

5. Dodatkowo usluga Nielimitowany sms-y do wszystkich sieci za darmo na okres 3 miesiecy, pozniej mozliwosc zakup za 7zl miesiecznie

6. Mozliwosc aktywowania uslugi Nieograniczone polaczenia na nr stacjonarne za jedyne 10zl miesiecznie

Jednorazowa oplata aktywacyjna to jedyne 49 zl, które zostanie doliczone do pierwszego rachunku.

All Inclusive 39 Standard Tylko SIM

Kwota miesiecznego zobowiazania wynosi jedynie 39zl

1. W ramach abonamentu az 300 min/ 483 sms lub mms do wszystkich sieci.

2. Pakiet 1GB na transfer danych - swobodne przegladanie poczty oraz mozliwosc uruchomienia calkowicie za darmo uslugi Free Zone czyli nielimitowanego dostepu do portali takich jak: Facebook, NK, Linkedin, GoldenLine, Onet.pl, Zumi.pl, Sympatia.pl

3. Darmowe polaczenia do wszystkich w Play przez pierwsze pól roku - standardowy koszt uslugi to 10 zl, wiec 60 zl zostaje w kieszeni.

4. Tylko przy zamówieniu przez sklep internetowy pakiet 50 minut do wszystkich przez 6 miesiecy - nastepny prezent o wartosci blisko 90 zl.

5. Dodatkowo usluga Nielimitowane sms-y do wszystkich sieci za darmo na okres 3 miesiecy, pozniej mozliwosc zakup za 7zl

6. Mozliwosc aktywowania uslugi Nieograniczone polaczenia na nr stacjonarne za jedyne 10zl miesiecznie

Jednorazowa oplata aktywacyjna to jedyne 49 zl, które zostanie doliczone do pierwszego rachunku.

Podsumowujac, w sklepie internetowym otrzymuje Pan/i najlepsze warunki, w prosty sposób oszczedzajac ponad 150 zl!


Zapytałem o 29 i 39, bo 49 się wg mnie nie opłaca :P
Dodatkowo, za efakturę można aktywować dodatkowe 30min na 6 miesięcy.
Czyli 150 na wieki +80min na pół roku
Umowa bezterminowa, dopiero po przedłużeniu na 18 miesięcy (tego mi wcześniej nie mówili)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #13 dnia: Września 23, 2012, 17:44:15 »
Cytat: "rbk"
Na stronie jest info o tym, że umowa jest na czas nieokreślony:

link


Super MNP to przejście z abonamentu. Super Promocja jest też (teoretycznie) dla migrujących z karty Play. Teoretycznie bo w praktyce ponoć są problemy z zawarciem umowy na czas nieokreślony.

Jeśli przenosisz numer od innego opa to no bonus, nie dostaniesz na czas nieokreślony. Chyba, że na firmę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, podpisanie umowy z internetem - abonament
« Odpowiedź #14 dnia: Września 23, 2012, 20:44:07 »
Super = z abonamentu.
Standard = z karty

Umowa na czas nieokreślony potwierdzona przez kolejnego chat'mena :P
Może być na 12 miesięcy, aby nie na 18, bo to tragedia w tych czasach.