Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobry dentysta w Policach?  (Przeczytany 39204 razy)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« dnia: Września 13, 2012, 21:35:48 »
Jako, że u dentysty bywam raz na parę lat to nie orientuję się w temacie.

Możecie polecić mi jakiegoś dobrego dentystę w Policach na NFZ?

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 13, 2012, 21:37:40 »
Na NFZ to jedynki górne i dolne.
SPZP "Skarb"

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 14, 2012, 00:50:35 »
Cytat: "m8z"
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego dentystę w Policach na NFZ?


Nie ma dobrego dentysty w Policach na NFZ.Tylko prywaciarz cię uratuje.Ja chodzę z całą rodzinką na bankową do Stomax,dr.Minkiewicz jest rewelacyjna.Ja robię sobie zęby bez znieczulenia,a dzieci chodzą bez strachu :)

ps.tel.91-3122-300 jak byś chciał
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 14, 2012, 16:00:01 »
tak sie sklada, ze to akurat jedynki :p


serio nie ma zadnego dobrego dentysty na NFZ? ;]


nie po to place skladki zeby chodzic i leczyc sie prywatnie :D

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 14, 2012, 21:55:35 »
To albo się leczysz prywatnie,albo byle jak-wybór należy do ciebie,ale z jedynkami bym nie ryzykowała  :ble:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 15, 2012, 00:04:18 »
ja korzystam z usług ddent (za farmerem na grzybowej) i jestem zadowolona tak jak i cała rodzina. W Stomax byliśmy raz i tak pani córkę potraktowała, że więcej się tam nie pojawiliśmy i kolejne pół roku trzeba było przekonywać dziecko do dentysty. Znieczulenie podała gorzej niżby świnię zarzynała. Skończyło się leczeniem powikłań po zapodanym znieczuleniu, a dokładniej po sposobie podania. Nie twierdzę, że wszyscy lekarze w Stomax są tacy, ale trzeba uważać.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 16, 2012, 21:00:29 »
Również nie polecam Stomaxa. Lubej zostawili w dziąśle kawałek wiertła bo, ojej, się złamało się, ale przecież nic się nie powinno stać. I ch.uj, nawet żadnej zniżki nic, tylko podpisać papier, że się zostało poinformowanym. I mieć nadzieję, że w przyszłości nic się nie stanie bo "nie da się wyjąć".

Poza tym robienie jednego zęba na raty to normalka - przychodzi, 5min coś tam i 100zł, kolejna wizyta dokończenie, 120zł, no ale jeszcze na koniec dopieszczenie i znów 100zł.

[ciach!] tak się tak raz nacięliśmy, że nigdy więcej.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2012, 10:04:03 »
Chodziłam do Stomaxa kiedyś i byłam baaaardzo zadowolona. Tylko dr Bartnicka już tam nie leczy. A na NFZ chodzę teraz do gabinetu Magnolia w szkole podstawowej nr 8. Póki co to jestem zadowolona.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2012, 10:18:46 »
A wiesz moze gdzie teraz leczy  dr.Bartnicka?

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 17, 2012, 22:47:52 »
http://www.bartnicka-lilianna.med24.pl/  
Znalazłam tyle o dr Bartnickiej. Podobno przyjmuje na Czcibora w Szczecinie...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Amanda

  • Gość
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 02, 2012, 11:10:11 »
Hej,Ja natomiast jestem straszną panikarą i drogę do dentysty mam zawsze bardzo długą kiedyś chodziłam pod kingą ale niestety pani dr z tamtąd przeniosła się gdziś do szczecina ale gdy już postanowiłam iść do dentysty to mogę polecić dr Nowicką ze Stomaxu,bardzo miła i kompetentna,powiedziała otwarcie co jest do zrobienia,za ile i jeszcze do tej pory się nie zawiodłam.Tyle,że fakt faktem bez 100zł nie ma po co się tam wybierać.Pozrawiam

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 02, 2012, 23:45:58 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "palana"
Chodziłam do Stomaxa kiedyś i byłam baaaardzo zadowolona. Tylko dr Bartnicka już tam nie leczy. A na NFZ chodzę teraz do gabinetu Magnolia w szkole podstawowej nr 8. Póki co to jestem zadowolona.



szczerze zapłaciłam, ful kasy i nie jestem z Bartnickiej  zadowolona , chodzi o jedynkę i dwójkę.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 03, 2012, 09:31:03 »
Cytat: "KrP"
...

Poza tym robienie jednego zęba na raty to normalka - przychodzi, 5min coś tam i 100zł, kolejna wizyta dokończenie, 120zł, no ale jeszcze na koniec dopieszczenie i znów 100zł.

[ciach!] tak się tak raz nacięliśmy, że nigdy więcej.

Tak naprawdę to wszędzie dentyści i protetycy są  drodzy - różnice w cenach niewielkie, jak na stacjach benzynowych ceny paliw :devil:  Tyle, że często taniej wychodzi "byle jak". Płacisz mniej, ale częściej odwiedzasz dentystę. Sam zrezygnowałem z dentystów w Policach i jeżdżę do Szczecina. Różnica w cenach to ok. 20 zł, lub takie same, a obsługa i wykonanie o niebo lepsze.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 04, 2012, 10:40:22 »
Cytat: "Power"
Tak naprawdę to wszędzie dentyści i protetycy są drodzy - różnice w cenach niewielkie, jak na stacjach benzynowych ceny paliw :devil: Tyle, że często taniej wychodzi "byle jak". Płacisz mniej, ale częściej odwiedzasz dentystę. Sam zrezygnowałem z dentystów w Policach i jeżdżę do Szczecina. Różnica w cenach to ok. 20 zł, lub takie same, a obsługa i wykonanie o niebo lepsze.


a gdzie dokladnie sie wybrales?

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dobry dentysta w Policach?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 04, 2012, 17:18:14 »
Jak dla mnie i całej mojej rodziny poprzez męża, siostrę aż do kuzynek Bartnicka była rewelacyjna. Nigdy nie odczułam tam naciągania i przesady jeśli chodzi o płatności.
Niestety nie ma jej tam tzn. w Stomaxie.

Namiar na p. Bartnicka podaję dla zainteresowanych 506 040 410

Nie wiem czy to nadal Czcibora bo jakieś 4 tyg temu szwagier był chyba na Okulickiego w szczecinie. No ale co by nie mówić to Gumieńce czyli kawał drogi z Polic.
Jestem właśnie na etapie szukania sobie jakiegoś dobrego stomatologa. Jedyneczka do naprawy.
Co sądzicie o Pani Fuchs?
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt