Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlaczego usunięto info o kancelarii?  (Przeczytany 13192 razy)

cukierka

  • Gość
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« dnia: Września 11, 2012, 09:54:44 »
Czy mogę otrzymać wyjaśnienie dlaczego usunięto informację o nowej kancelarii? Jeśli jest na to jakiś punkt w regulaminie to poproszę. Nie widzę nic złego w tym, żeby poinformować chociażby moderatorów tego forum, że nie muszą być skazani na dotychczasowego monopolistę na rynku :)

Jeśli nie można tego napisać tutaj, to może ktoś zna inną drogę poinformowania rzeszy Policzan o konkurencji? :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 11, 2012, 10:02:04 »
Cytat: "Regulamin"
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

cukierka

  • Gość
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 11, 2012, 10:29:48 »
Ale nie podałam dokładnego adresu ani nazwy więc tak jakby nie reklamowałam :)

a tak swoją drogą to coś mi się kojarzyło, że wystarczy mieć tylko 10 postów.

Eh człowiek chce dobrze, a wychodzi jak zwykle... :P

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 11, 2012, 11:15:00 »
Kiedyś tak było, ale nagminne były sytuacje, gdy ktoś w ciągu 10 minut nabijał spamem 10 postów. 30 postów w ten sposób znacznie trudniej jest nabić bez oberwania ostrzeżenia ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 12, 2012, 11:20:48 »
po za tym kancelarie notarialne nie mogą się reklamować
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

cukierka

  • Gość
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 12, 2012, 11:43:59 »
Ale kancelaria się nie reklamowała. Ja -mieszkanka gminy Police - chciałam tylko poinformować innych, że jest druga nie podając ani nazwy notariusza, ani dokładnego adresu. To miała być zwykła informacja. A skoro jedyną przesłanką usunięcia tematu była ilość moich postów to poczekam do 30 i napiszę temat jeszcze raz :)

pozdrawiam

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 12, 2012, 12:06:13 »
no cóż konkurencja może być innego zdania, tym bardziej, że w Policach był już jeden reklamujący się notariusz i długo nie podziałał. To zamknięta klika i czasem można zaszkodzić taką informacją
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 12, 2012, 14:02:19 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Regulamin"
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.


Admin sam sobie zaprzecza
to była tylko informacja a nie opinia (pozytywna bądź negatywna) patrz §4.18

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 12, 2012, 14:16:19 »
§4. Na forum zabronione jest:

§4.13 publikowanie postów i innych treści mających charakter reklamy (zakaz dotyczy także podpisów pod postami).

Post z wymieniona konkretna nazwa firmy/kancelarii/serwisu ma rowniez charakter reklamy, za ktora zazwyczyaj trzeba placic, czy tak ciezko to zrozumiec?

cukierka

  • Gość
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 12, 2012, 14:27:22 »
A czy ktoś może mi wskazać miejsce, w którym napisałam konkretną nazwę firmy czy kancelarii?

A jakbym napisała, że w pewnym miejscu w Policach powstało miejsce, w którym pewna wykształcona odpowiednio osoba świadczy "usługi notarialne" ?

Albo jeszcze inaczej.

W Policach powstała konkurencja dla dotychczasowego jedynego notariusza?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 12, 2012, 14:31:20 »
Nie rozumiem, czemu ma sluzyc ta dyskusja? Zasady regulaminu sa jasne. Wystarczy postawic ogolne pytanie z prosba o odpowiedz na PW. Czy to takie trudne?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 13, 2012, 10:25:41 »
Forum to nie śmietnik. W internecie jest pełno wszelkich baz z informacjami kto, co i gdzie prowadzi. Tyle, że zazwyczaj dorzucać się chce, aktualizować już nie. Ostatnio szukałem info o pewnej firmie, która kiedyś świadczyła mi pewne usługi. I trafiłem, zależnie od bazy firm na 3 albo 4 lokalizacje, wszystkie nieaktualne... Najlepszym przykładem jest nasza rodzima gmina, która na swej stornie prezentuje "kalejdoskop firm" według którego na Grunwaldzkiej można nabyć artykuły biurowe, choć od jakiegoś czasu już nie można. A to tylko jeden przykład.
Popieram administrację, a za takie coś
Cytat: "cukierka"
A skoro jedyną przesłanką usunięcia tematu była ilość moich postów to poczekam do 30 i napiszę temat jeszcze raz

proponuję dorzucić tam jeszcze z jedno zero. A usera mieć na oku, bo nabije te posty, wrzuci reklamę i zapewne zniknie zajmując niepotrzebnie miejsce w bazie forum. Ostrzegawczy warn też nie zaszkodzi :P

cukierka

  • Gość
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 13, 2012, 11:59:23 »
ulalalala normalnie teraz to się bać powinnam ;)

z uwagi na fakt, iż cel został osiągnięty można osunąć temat :)

pozdro dla cookera :)

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 13, 2012, 12:03:14 »
Cytat: "cooker"
Forum to nie śmietnik. W internecie jest pełno wszelkich baz z informacjami kto, co i gdzie prowadzi. Tyle, że zazwyczaj dorzucać się chce, aktualizować już nie. Ostatnio szukałem info o pewnej firmie, która kiedyś świadczyła mi pewne usługi. I trafiłem, zależnie od bazy firm na 3 albo 4 lokalizacje, wszystkie nieaktualne... Najlepszym przykładem jest nasza rodzima gmina, która na swej stornie prezentuje "kalejdoskop firm" według którego na Grunwaldzkiej można nabyć artykuły biurowe, choć od jakiegoś czasu już nie można. A to tylko jeden przykład.
Popieram administrację, a za takie coś
Cytat: "cukierka"
A skoro jedyną przesłanką usunięcia tematu była ilość moich postów to poczekam do 30 i napiszę temat jeszcze raz

proponuję dorzucić tam jeszcze z jedno zero. A usera mieć na oku, bo nabije te posty, wrzuci reklamę i zapewne zniknie zajmując niepotrzebnie miejsce w bazie forum. Ostrzegawczy warn też nie zaszkodzi :P


cooker tobie chyba czasy sie pomyliły, już mamy po 89
a forum powinno być w jak najmnijszym stopniu ograniczane
forum powinno być dla ludzi i powinno sie pisać o wszystkim
nachalne reklamy wg mnie powinno się ograniczać, ale zwykłe info już nie
a w tym przypadku to była tylko informacja

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Dlaczego usunięto info o kancelarii?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 13, 2012, 12:44:48 »
Cytat: "andrexx"
a forum powinno być w jak najmnijszym stopniu ograniczane
Jak będziesz na forum dłużej i przejrzysz kilka tematów, to zmienisz zdanie ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.