Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 253212 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #525 dnia: Września 11, 2015, 22:10:26 »
a jak tam duda pomoc??? tu dopiero z ludzi kpią. pokaż mi chociaż jednego uratowanego przez #dudapomoc. pokaż mi chociaż jednego, do którego doszła jakakolwiek informacja zwrotna z dudapomocy. pokaż mi siedzibie dudapocy. kto tu z kogo robi głupka?? nie widzisz tego - jesteś głupcem
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #526 dnia: Września 11, 2015, 22:18:09 »
pokaż mi chociaż jednego uratowanego przez #dudapomoc.

Bredzisz chłopcze. Rany, trzeba przyznać, że reprezentujesz stan zamotania zuPOłnego. Co ma do tego "Dudapomoc"??? Toż to przecież popierdółka w porównianiu do pustych, przedwyborczych obietnic PO. :) :) :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #527 dnia: Września 11, 2015, 22:22:40 »
nie bredzę -  przytaczam fakty "chłopcze". proponuję razem z dudą udać się do kościoła i pomodlić o wygraną. to że po przespało swoje 8 lat nie czyni z pis i dudy wszechmogącymi. wręcz przeciwnie - te ich herezje można między bajki włożyć - chłopcze.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #528 dnia: Września 11, 2015, 22:24:41 »
proponuję razem z dudą udać się do kościoła i pomodlić o wygraną.

Pewnie, że pójdę i się pomodlę!!! Chłopcze.



piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #529 dnia: Września 12, 2015, 15:04:44 »
Bardzo slusznie  PiS chce  zemsty politycznej.Nieukarani  zlodzieje i bandyci  z PO i ZSL musza miec teraz stracha ;D

A co ma znaczyć zemsta polityczna ??? zemsta za to ze przegrywali kolejne wybory, przegrywali na własna prośbę,,, to ze pis wygra jest pewne i dobrze ze wygra, dlaczego czas żeby ludzie zrozumieli co znaczy pis,,, dlaczego ??? wystarczy posłuchać, i chwile się zastanowić, a wnioski sami się nasuwają,,, wiec panowie czekaj nas ciekawe czasy dokładnie 4 lata, no chyba ze znowu zrezygnują z rządzenie wcześniej,,, pis to partia opozycyjna, nie rządząca,,, a to co obiecuje p. szydło nic nie będzie spełnione, tak jak nic nie spełni p. duda ,,, na marginesie pis wygra bo Polacy musza dostać kopa żeby zrozumieć i co jest złe a co może nie dobre ale możliwe do zaakceptowania,,, na koniec wszyscy na wiejskiej to jedna banda złodziei i cwaniaków,,,

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #530 dnia: Października 01, 2015, 19:25:10 »
Bardzo slusznie  PiS chce  zemsty politycznej.Nieukarani  zlodzieje i bandyci  z PO i ZSL musza miec teraz stracha ;D

A co ma znaczyć zemsta polityczna ??? zemsta za to ze przegrywali kolejne wybory, przegrywali na własna prośbę,,, to ze pis wygra jest pewne i dobrze ze wygra, dlaczego czas żeby ludzie zrozumieli co znaczy pis,,, dlaczego ??? wystarczy posłuchać, i chwile się zastanowić, a wnioski sami się nasuwają,,, wiec panowie czekaj nas ciekawe czasy dokładnie 4 lata, no chyba ze znowu zrezygnują z rządzenie wcześniej,,, pis to partia opozycyjna, nie rządząca,,, a to co obiecuje p. szydło nic nie będzie spełnione, tak jak nic nie spełni p. duda ,,, na marginesie pis wygra bo Polacy musza dostać kopa żeby zrozumieć i co jest złe a co może nie dobre ale możliwe do zaakceptowania,,, na koniec wszyscy na wiejskiej to jedna banda złodziei i cwaniaków,,,
Gdyby tą jak to nazywasz"bandę złodziei i cwaniaków" zlikwidować to i tak niewiele się zyska,bowiem taka rewolucja zawsze drogo kosztuje.Dzisiaj zagrożeniem dla Polski nie jest ta "banda złodziei i cwaniaków" ani muzułmańscy uchodzcy tylko pislamiści.Właśnie dzisiaj ich naczelny wyszedł z szafy i zagroził Polsce wybuchowym rozwojem.Trzeba będzie zacząć budować schrony przeciwwybuchowe.Nie tylko zresztą w obronie przed wynalazkami prezesapolskęzbaw ale także przed rajem BeatystraSzydło ze swoją pogrzebową miną tudzież głosem.Nasze nieszczęście polega na tym ,że nie dadzą sobie wmówić ,że białe jest białe w tym znaczna część naiwnych wyborców.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #531 dnia: Października 01, 2015, 20:19:08 »
nie bój się jezat ;D

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #532 dnia: Października 04, 2015, 10:22:55 »
zgadzam się z KOOWALSKI największym zagrożeniem dla polski są Pis owcy, na czele z Kaczyńskim i Macierewiczem, ale aby ludzie się przekonali i odsunęli ich znowu na kilka lat od władzy musza teraz wygrać, i wygrają,,, to co nam grozi zaczyna pozakazywać już obecny prezydent,,, wielu ludzi się da nabrać na obiecanki szydło tak jak dała się nabrać na obiecanki Dudy, który jak widać zaczyna się wycofywać z obietnic, a to zwalając je na rząd, a to przedstawiając ustawę (emerytalną)  która się nie opłaca dla emerytów,,,

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #533 dnia: Października 04, 2015, 17:28:25 »
Marzą mi się zmiany, wygrana PISu i samodzielne ich rządy.
Marzy mi się, żeby w Z.CH pozmieniali ludzi na stołkach po znajomościach partyjnych.
Marzy mi się, żeby Polska była podobnie nastawiona do imigrantów jak Węgry.
Marzy mi się, żeby złodzieje wkoncu odpowiedzieli za to wszystko co ukradli.

Dzięki PISowi to myślę się spełni, dla mnie akurat to wystarczy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #534 dnia: Października 04, 2015, 17:50:09 »
Marzą mi się zmiany, wygrana PISu i samodzielne ich rządy.

no według sondaży no to może im się to udać,,, ale sondaże sobie a wyborcy sobie, przykład wybory prezydenckie :)

Marzy mi się, żeby w Z.CH pozmieniali ludzi na stołkach po znajomościach partyjnych.
no wiesz tu to może być z nadania ważne żeby tylko zakład dobrze prosperował a ludzie mieli prace godną płace, jak to spełnione to obojętnie z ka on jest :)

Marzy mi się, żeby Polska była podobnie nastawiona do imigrantów jak Węgry.
nie tylko polska cała unia, przyjęcie tej fali emigrantów jeszcze odbije się unii i Polsce a zwłaszcza Niemcom czkawką :)

Marzy mi się, żeby złodzieje w końcu odpowiedzieli za to wszystko co ukradli.
powiem ci tak w tym temacie to ukarani będą tylko złodzieje tego małego kalibry pospolici, ci na górze obojętnie która partia by nie była u władzy nie zrobi im krzywdy, oni spadają na 4 łapy jak kot, i oni sobie krzywdy nie zrobią 


« Ostatnia zmiana: Października 04, 2015, 18:00:33 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #535 dnia: Października 04, 2015, 20:11:22 »
Dzięki PISowi to myślę się spełni,
już dawno tak się nie uśmiałem
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #536 dnia: Października 05, 2015, 10:36:32 »
Marzą mi się zmiany, wygrana PISu i samodzielne ich rządy.
Marzy mi się, żeby w Z.CH pozmieniali ludzi na stołkach po znajomościach partyjnych.
Marzy mi się, żeby Polska była podobnie nastawiona do imigrantów jak Węgry.
Marzy mi się, żeby złodzieje wkoncu odpowiedzieli za to wszystko co ukradli.

Dzięki PISowi to myślę się spełni, dla mnie akurat to wystarczy.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nie ma to jak lektura Forum w poniedziałkowy poranek.
Zmienią, zmienią. Ludzi z nadania PO zastąpią ludzie z nadania PiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #537 dnia: Października 05, 2015, 10:49:52 »


Zmienią, zmienią. Ludzi z nadania PO zastąpią ludzie z nadania PiS.

Czyli potwierdzasz, że przez 8 lat opanowali wszystko gdzie tylko można ciągnąć kasę. Podostawiali stołki gdzie tylko możliwe było je utknąć by żyło się lepiej?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #538 dnia: Października 05, 2015, 12:26:37 »
Nie. Część opanowały lub podostawiały lokalne sitwy typu Gryf, część inne partie i im podobne twory.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #539 dnia: Października 05, 2015, 13:11:21 »
Niektórych lokalnych, chociaż zawzięcie próbowali nie udało się przejąć. Ludzie mieli już dość.
Najgorzej trzęsą się teraz kolesie „z zawodu dyrektorzy”. Co teraz będzie? Jak żyć?