Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 253249 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #510 dnia: Lipca 22, 2015, 19:10:02 »
pani BEATA straSZYDŁO

Poziom rozwinął się aż do dna. Jezat, i bardzo dobrze, że PiS się tak rozbrykał, powoli wychodzi Szydło z worka. :) Mam nadzieję, że wybory wygra ktoś zupełnie inny i pogoni to całe rozpasane i oderwane od rzeczywistości  towarzystwo. PiS już raz pokazał, jak potrafi rządzić i wystarczy. Czas na Polskę dla obywateli. 

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #511 dnia: Lipca 22, 2015, 20:05:28 »
Biedny Sikorski nie dorznal watahy,Eva Peron dorznela jego.Mial byc szefem NATO a nie zostal nawet jedynka PO w "Bydgoszczu".Moze zalapie sie na wojta w Chobielinie i bedzie  rzadzic na emigracji:)
PO,tylko dla idiotów.

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #512 dnia: Lipca 22, 2015, 22:31:58 »
Teraz nadejdzie era stawiania pomników ,,najbardziej'' zasłużonego w historii Polski prezydenta.Ciekawy jestem gdzie w Policach stanie taki posąg.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #513 dnia: Lipca 23, 2015, 07:46:24 »
A pan Duda niby prezydent,niby obrońca biednych i ubogich, niby patriota funduje sobie wakacje w Toskani za 3,4 tys. euro za tydzień ,tak właśnie wyglądają obietnice wyborcze pis , ale ciemny lud to kupi .Za te pieniądze można kupić 1400 obiadów dla najbiedniejszych
Mariusz

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #514 dnia: Lipca 24, 2015, 07:55:05 »
A pan Duda niby prezydent,niby obrońca biednych i ubogich, niby patriota funduje sobie wakacje w Toskani za 3,4 tys. euro za tydzień ,tak właśnie wyglądają obietnice wyborcze pis , ale ciemny lud to kupi .Za te pieniądze można kupić 1400 obiadów dla najbiedniejszych
Ty tak poważnie, czy nie wyczułem ironii?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #515 dnia: Lipca 24, 2015, 11:28:02 »
Całkiem poważnie,teraz wychodzi ich pseudo moralność ledwo wybory prezydenckie zakończone a to dopiero początek nadchodzą mroczne czasy dla Polski ale Polacy to nie ciemny lud i nie kupią tych kłamstw. A tu całkiem świeży przykład poseł PIS zatrzymany po pościgu policyjnym koło Piaseczna ,i co wyjął legitymację poselską i pojechał dalej bez kary,z posłem tym jechało jeszcze dwóch posłów PIS. Żenujące.
Mariusz

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #516 dnia: Lipca 25, 2015, 20:45:02 »
A pan Duda niby prezydent,niby obrońca biednych i ubogich, niby patriota funduje sobie wakacje w Toskani za 3,4 tys. euro za tydzień ,tak właśnie wyglądają obietnice wyborcze pis , ale ciemny lud to kupi .Za te pieniądze można kupić 1400 obiadów dla najbiedniejszych
Pan elekt przebywał z rodziną na wczasach w Toskani w willi multimilionera Marka Kobiałki.Firma Kobiałki była zamieszana w jeden z wątków afery informatycznej.Wydaje mi się,że Pan elekt nie płacił za pobyt u "biednego"Polaka.Prawdopodobnie pojechał  nabrać sił do patriotycznej prokreacji - wszak jedno dziecko jak na prawdziwego patriotę katolika przystało to dużo za mało.Może będzie potrzebne in vitro?
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #517 dnia: Lipca 26, 2015, 00:09:13 »
A pan Duda niby prezydent,niby obrońca biednych i ubogich, niby patriota funduje sobie wakacje w Toskani za 3,4 tys. euro za tydzień ,tak właśnie wyglądają obietnice wyborcze pis , ale ciemny lud to kupi .Za te pieniądze można kupić 1400 obiadów dla najbiedniejszych
Pan elekt przebywał z rodziną na wczasach w Toskani w willi multimilionera Marka Kobiałki.Firma Kobiałki była zamieszana w jeden z wątków afery informatycznej.Wydaje mi się,że Pan elekt nie płacił za pobyt u "biednego"Polaka.Prawdopodobnie pojechał  nabrać sił do patriotycznej prokreacji - wszak jedno dziecko jak na prawdziwego patriotę katolika przystało to dużo za mało.Może będzie potrzebne in vitro?




Jezat wez pigulke na uspokojenie[lub to czym szprycuja Niesiolowskiego] juz na jesien twoja SB-ka emerytura straci waznosc:)Obudzisz sie w realu 25 wolnej Polski.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2015, 00:12:46 wysłana przez Afgan2402 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #518 dnia: Lipca 26, 2015, 10:52:14 »
A pan Duda niby prezydent,niby obrońca biednych i ubogich, niby patriota funduje sobie wakacje w Toskani za 3,4 tys. euro za tydzień ,tak właśnie wyglądają obietnice wyborcze pis , ale ciemny lud to kupi .Za te pieniądze można kupić 1400 obiadów dla najbiedniejszych
Pan elekt przebywał z rodziną na wczasach w Toskani w willi multimilionera Marka Kobiałki.Firma Kobiałki była zamieszana w jeden z wątków afery informatycznej.Wydaje mi się,że Pan elekt nie płacił za pobyt u "biednego"Polaka.Prawdopodobnie pojechał  nabrać sił do patriotycznej prokreacji - wszak jedno dziecko jak na prawdziwego patriotę katolika przystało to dużo za mało.Może będzie potrzebne in vitro?





Jezat wez pigulke na uspokojenie[lub to czym szprycuja Niesiolowskiego] juz na jesien twoja SB-ka emerytura straci waznosc:)Obudzisz sie w realu 25 wolnej Polski.
Proponuję zaczerpnąć świeżego powietrza ponieważ przebywanie w otoczeniu szamba żle wpływa na szare komórki.Ludzie ,którzy mieli kontakty z dawnymi służbami dla odwrócenia uwagi przypisują swoją brudną przeszłość innym.To stara taktyka PiSu a wyżej wyartykułowane grozby tylko potwierdzają,że pisowi nie chodzi o los Polaków tylko o zemstę.Większość ekonomicznych wynalazków nazywamsiębeatastraszydło uderzy w ludzi niezamożnychDodatkowe opodatkowanie banków to przerzucenie kosztów na kredytobiorców,opodatkowanie sieci handlowych to przerzucenie kosztów na konsumentów.Obniżenie VATu to spadek dochodów budżetu - afgan pewnie potrafi to policzyć,zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 8000zł dla wszystkich podatników to spadek dochodów budżetu o około 20mld rocznie,rozwijanie państwowego nierentownego górnictwa to kolejne straty budżetu..Gdyby ci ekonomiczni geniusze nie zacżęli wycofywać się rakiem z 500zł na każde dziecko to kosztowałoby budżet w pierwotnej wersji
ponad 60 mld rocznie(ponad 10mln dzieci X 6000 rocznie = 60mld).Na temat opodatkowania elektoratu PiSu czyli wiejskiego ciemnego luda ze strony nazywamsiębeata............ nic nie słychać a kosztuje nas podatników sporo kasy.Sumować tych wszystkich rewelacji ekonomicznych nie warto bo zejdziemy na manowce czyli tam gdzie wg J.Kurskiego żyje ciemny lud,któremu nikt nie wmówi,że białe jest białe.   
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #519 dnia: Lipca 26, 2015, 17:09:46 »
Bardzo slusznie  PiS chce  zemsty politycznej.Nieukarani  zlodzieje i bandyci  z PO i ZSL musza miec teraz stracha ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #520 dnia: Lipca 27, 2015, 13:20:46 »
Bardzo slusznie  PiS chce  zemsty politycznej.Nieukarani  zlodzieje i bandyci  z PO i ZSL musza miec teraz stracha ;D

Szczerzących kły nienawiści powinno sie trzymać w klatkach dla dzikich zwierząt.Niestety demokracja to taki dziwny system polityczny który bestie w ludzkiej skórze nakazuje chronić a nawet dopuszcza ich do rzadzenie.Skutki dojścia w wyniku"demokratycznych" procedur, pewnego austriackiego kaprala do władzy są widoczne na cmentarzach całego świata.Dlatego warto dyszących zemstą nie dopuścić do władzy.Niech sobie szczerzą kły nienawiści w opozycji. 
jestem gorszego sortu

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #521 dnia: Lipca 27, 2015, 21:19:54 »
Panowie, zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu, a zapewne jesteście więcej niż dwa razy starsi ode mnie. Mam zamknąć temat?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #522 dnia: Lipca 28, 2015, 15:54:52 »

Panowie, zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu, a zapewne jesteście więcej niż dwa razy starsi ode mnie. Mam zamknąć temat?
Jeśli nadal wielbiciel narodowego socjalizmu z elementami zamordyzmu  ma nazywać członków rządzącej koalicji bandytami i złodziejami a nie ma nic merytorycznego do napisania to może warto rozważyć  zamknięcie tematu.Niech sobie wykrzykują od bandytów i złodziei w swoim towarzystwie. 
jestem gorszego sortu

Offline julekoks

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 07, 2015, 18:28:52 »
Wracając do tytułu tematu, raczej mało kto chciał PO, tak samo jak i PiS, ale nie było wyboru :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #524 dnia: Września 11, 2015, 21:56:54 »
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/tvn24-nieoficjalnie-po-chce-zlikwidowac-skladki-zus-i-nfz,576601.html

Obawiam się, że tą kiełbasą wyborczą PO się sama zachłyśnie. Normalnie mają ludzi za durni.