Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 255261 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwca 22, 2014, 19:26:10 »
Za PO oddaliby życie. Wszystko co powie/zrobi prezes jest święte.
chyba jesteś nie poważny. małego palca bym za nich nie oddał. powtarzam jeszcze raz - jest to mój wybór, wybór czysto rozsądkowy, mniejsze zło, zimna kalkulacja. a teraz do was wszystkich, którzy tak się pastwicie nad tymi taśmami i tych którzy macie tak ogromną satysfakcję z tego że rządzący dali się przyłapać na tak prymitywnym języku - przyzwyczaicie się do tego rodzaju afer, bo jak zacznie rządzić pis to nawet bąka bez podsłuchu nie puścicie. wtedy zobaczycie, co to jest państwo policyjne i co znaczy pilnować się na każdym kroku. a teraz oplujcie mnie pisowskie ......... bo myślę inaczej niż wy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 19:41:31 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwca 22, 2014, 19:57:07 »
wybór czysto rozsądkowy, mniejsze zło, zimna kalkulacja.

Dokładnie, myślałem, że złodziei z SLD i oszołomów z PiSu już nic nie przebije, a tutaj takie szambo wypływa, dziś tak naprawdę nie ma już na kogo głosować, jedyne co można wybrać, to właśnie mniejsze zło.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:37:58 »
chyba jesteś nie poważny. małego palca bym za nich nie oddał
wczoraj pisałeś, że jesteś za nimi "całym sercem" (kiedy kłamałeś?)




jak zacznie rządzić pis to nawet bąka bez podsłuchu nie puścicie. wtedy zobaczycie, co to jest państwo policyjne i co znaczy pilnować się na każdym kroku
możesz sprawdzić gdziekolwiek chcesz - za rządów PIS było wielokrotnie mniej podsłuchów mniej niż za rządów PO

a teraz oplujcie mnie pisowskie ......... bo myślę inaczej niż wy.

leżącego się nie dobija

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:43:31 »
    chyba jesteś nie poważny. małego palca bym za nich nie oddał

wczoraj pisałeś, że jesteś za nimi "całym sercem" (kiedy kłamałeś?)
pisałem - nie łap mnie za słówka. selektywne cytowanie to wasza specjalność
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:48:35 »
możesz sprawdzić gdziekolwiek chcesz - za rządów PIS było wielokrotnie mniej podsłuchów mniej niż za rządów PO
chcesz powiedzieć że po podsłuchiwało samo siebie? dobre. nie zdziwiłbym się jak za tym wszystkim stałby jarosław. tylko proszę, wytłumacz mi, skoro pis tak bardzo chce obalić rządy tuska, to dlaczego nie chcą wziąć odpowiedzialności w swoje ręce i proponują jakiś rząd techniczny? po co to komu? albo się rządzi, albo się krzyczy gdzieś z tyłu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 20:51:12 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwca 22, 2014, 20:57:18 »
Nie mogę zrozumieć takich ludzi jak dapol... Za PO oddaliby życie. Wszystko co powie/zrobi prezes jest święte. A uzasadnienie afery taśmowej, tym że na świecie też są afery jest żałosne. Już nawet TVN odwraca się od partii rządzącej. To o czymś już znaczy.
Jak zada pan dobie pytanie kto ma interes w przejęciu władzy bez wyborów i poszuka  odpowiedzi  w szafie z której od czasu do czasu wyskakuje sweterek będzie Pan ze 100% pewnością mógł głośno powiedzieć TEN.
Prowokacja się udała.Naiwni zajmują się jadłospisem,cenami posiłków,słownictwem a nie tym co najważniejsze czyli przestępczym procederem polegającym na publikowaniu treści nagrań zdobytych drogą nielegalną.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwca 22, 2014, 21:09:11 »
całym sercem za platformą
to Twój wpis

Pamiętam jak były kolejki w Anglii by głosować na Twoje PO, bo Tusk obiecał im, że będą wracać do Polski. Wracają, ale po rodzinę i psa. Przyznaję, że wtedy też się nabrałem i za to przepraszam. W następnych wyborach nie było już kolejek. Jeszcze w następnych jeszcze mniej. Niedługo będą głosować tylko ci co mają z tego zysk. (stołki, pracę czy np. tata jest radnym z tej partii itd.) Nie wiem co Ty z tego masz, ale pamiętaj - jeżeli nic to głosujesz by im kolesiom żyło się lepiej.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwca 22, 2014, 21:18:20 »
Prowokacja się udała.Naiwni zajmują się jadłospisem,cenami posiłków,słownictwem a nie tym co najważniejsze czyli przestępczym procederem polegającym na publikowaniu treści nagrań zdobytych drogą nielegalną.
koowalski - szacun
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwca 23, 2014, 19:26:46 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #414 dnia: Czerwca 23, 2014, 19:58:33 »
http://wpolityce.pl/polityka/201877-sikorski-powtarza-jak-mantre-rzad-zostal-zaatakowany-przez-zorganizowana-grupe-przestepcza-jeszcze-nie-wiemy-kto-za-nia-stoi

Czyli zorganizowana grupa przestepcza, zostala zaatakowana ,przez zorganizowana grupe przestepcza.

i konsekwencje zlodziejstwa ludzi z PO w Szczecinie.

http://radioszczecin.pl/1,113086,region-moze-stracic-unijne-miliony-prokuratura-i

A twój idol już stał na progu już witał się z gąska a tu kicha.Tylko folklor chce sweterka poprzeć w obaleniu demokratycznie wybranej władzy.Dzisiaj się wychylił i używając literackiego języka stwierdził,że Polską rządzi lumpenproletariat.Zapomniał dodać,że się pomylił,miał na myśli własny elektorat [size=78%](50 % to ludzie z wykształceniem podstawowym),który dopiero chce rządzić.Niestety musi poczekać do jesieni 2015.Na razie psy szczekają a karawana idzie dalej.[/size]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2014, 20:00:44 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #415 dnia: Czerwca 23, 2014, 20:45:35 »
Masz rację Jurek, to jedzie karawana. A nawet cały kondukt pogrzebowy, który odprowadza na wieczny spoczynek twoją  ukochaną formację polityczną PO i jej skompromitowanego lidera.
millena

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #416 dnia: Czerwca 23, 2014, 20:59:32 »
Masz rację Jurek, to jedzie karawana. A nawet cały kondukt pogrzebowy, który odprowadza na wieczny spoczynek twoją  ukochaną formację polityczną PO i jej skompromitowanego lidera.
Rzekła urzędniczka samorządowa,ta sama która Police nazwywa diakunowem.
jestem gorszego sortu

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #417 dnia: Czerwca 23, 2014, 21:13:52 »
Właśnie dlatego, że nie jestem urzędniczką mogę sobie pisać Jureczku co mi się podoba. A tobie kotuś tylko pisanie donosów pozostało, ale podobno nawet w tym jesteś kiepski. Całe Police mają z ciebie niezły ubaw. Jak to dobrze, że to właśnie ty popierasz partę miłości. Pasujecie do siebie idealnie. Czego się nie dotkniecie, to spieprzycie.
millena

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwca 23, 2014, 21:32:23 »
http://wpolityce.pl/media/201902-bylo-ich-trzech-w-kazdym-z-nich-inna-krew-ale-jeden-przyswiecal-im-cel-wronski-zakowski-lis-obrona-skompromitowanego-rzadu-do-samego-konca-jego-i-ich


Czytanie  dzis Wronskiego,Zakowskiego ,Lisa czy takiego "Jurka" z Polic, jest prawdziwa przyjemnoscia ;D
Ich propagandowy  belkot,idealnie wyraza strach tej kliki.






PO,tylko dla idiotów.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil