Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 255327 razy)

Giorgi

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 19, 2014, 23:27:47 »
jakie media? konkretnie.
"Amerykański dziennik "Washington Post" pisze o próbie zamknięcia ust polskim mediom przez przejęcie dokumentów chronionych tajemnicą. Media z USA porównują Polskę do Rosji, w której ograniczana jest swoboda dziennikarzy. O sprawie pisze także Reuters...."
onet.pl
ponoć artykuł właśnie z washington post był walniety na stronie głównej i był jednym z najbardziej popularnych,bynajmniej tak mi się obilo cos o uszy.gdzieś w tv o tym ktoś coś mówił dziś,a co do samej sprawy to Donald mnie już niczym nie zadziwi ten gość jest niesamowity on i jego ziomki nic sobie nie robią z tego co ma miejsce, a najlepsze będzie jak dojdzie do przedwczesnych wyborow i oni znowu wygraja :-) to dopiero będzie śmieszne... a jak wszyscy dobrze wiemy to u nas wszystko jest możliwe,przykład z panią prezydent warszawy :-D

Wysłane z mojego PAP5044DUO przy użyciu Tapatalka


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 20, 2014, 07:37:15 »
śmieszne to będzie jak wygra pis a ministrem będzie fotyga. to dopiero będziemy na pierwszych stronach gazet.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Giorgi

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 20, 2014, 08:38:51 »
śmieszne to będzie jak wygra pis a ministrem będzie fotyga. to dopiero będziemy na pierwszych stronach gazet.
ja sobie jakoś nie przypominam by za rzadow Prawa i Sprawiedliwości żyło mi się gorzej jak żyje teraz,to za rzadów PO na zakladach chemicznych police nie było dobrych kilka lat podwyżki to za rzadow PO zwalniali ludzi z zakladow to za ich rzadow upadła stocznia to oni podniesli wiek emerytalny to oni pdniesli podatek do 23% po czym miał wrócić do 22 ale jak zwykle premier nas oszukał, to za ich rządow co chwile jakaś afera wychodzi...

Wysłane z mojego PAP5044DUO przy użyciu Tapatalka


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 20, 2014, 09:04:58 »
a przypominasz sobie może jak wyglądała gospodarka światowa za czasów pis? czy ktokolwiek mówił o kryzysie światowym? a przypominasz może sobie o tysiącach mieszkań dla młodych obiecanych przez jarka? pokaż mi chociaż jedno. może tobie w zakładach było lepiej, za to ja z utęsknieniem czekałem na to jedno mieszkanie. stocznia padła bo była nie rentowna. pis ładowało pieniądze i w stocznie i w górników, ale te pieniądze musiały się kiedyś skończyć. jeżeli dojdzie do tragedii i pis wygra, przekonasz się jak w obecnych czasach będą rządzić. owszem, może przez dwa lata rozdadzą pieniądze wszystkim, ale co później - następna grecja?


Ort. Pozdrawiam - Kuba
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 09:11:23 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Giorgi

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 20, 2014, 10:00:06 »
a przypominasz sobie może jak wyglądała gospodarka światowa za czasów pis? czy ktokolwiek mówił o kryzysie światowym? a przypominasz może sobie o tysiącach mieszkań dla młodych obiecanych przez jarka? pokaż mi chociaż jedno. może tobie w zakładach było lepiej, za to ja z utęsknieniem czekałem na to jedno mieszkanie. stocznia padła bo była nie rentowna. pis ładowało pieniądze i w stocznie i w górników, ale te pieniądze musiały się kiedyś skończyć. jeżeli dojdzie do tragedii i pis wygra, przekonasz się jak w obecnych czasach będą rządzić. owszem, może przez dwa lata rozdadzą pieniądze wszystkim, ale co później - następna grecja?


Ort. Pozdrawiam - Kuba
gdyby dobrze rządzilo się firma to by do tego zapewne nie doszło, zaklady też były w mega kryzysie i jakoś się pozbieralaly chociaż nie chętnie nasz wspaniały premier chciał nas wspomagać gdy prosiliśmy ARP o ile dobrze pamiętam o pożyczkę. pół roku to trwało bo coś tam niby nie tak bylo...stocznia gdanska to jakoś dala rade co? pewnie że dala w końcu to trojmiasto a premier jest skąd? z Gdańska  o ile się nie myle :] i głupio by było gdyby owa stocznia upadła...z mieszkaniem za donalda jest lepiej? MDM niech on sobie w majtki wsadzi bo mi jakoś nie widzi się kupowanie nowego  mieszkania 20km od miejsca pracy i to w zawyzonej cenie, w policach trzy pokoje bym miał za to co dają w szczecinie z dwoma pokojami,tylko oczywiście w policach nie ma nowych mieszkań bo nikt nie buduje...Kolega ma takie zdanie ja mam takie zdanie i zdania nie zmienię :-P a co będzie dalej to się okażę... gorzej już chyba być nie może?

Wysłane z mojego PAP5044DUO przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 10:01:48 wysłana przez SadisticPleasure »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 20, 2014, 10:52:03 »
w policach buduje się sporo - patrz chociażby 5 budynkuw na ul. piaskowa - pułaskiego. następne budynki na terenie starych hoteli. nie wspomnę o miejscowościach wokoło polic - co prawda budownictwo jednorodzinne, ale rosną jak grzyby po deszczu. wiem co mówię - mam działalnośc w branży budowlanej. ja również swojego zdania nie zmienię. i obyś miał rację, że gorzej nie będzie - ja widzę to inaczej (oczywiście jak pis wygra).
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 20, 2014, 12:23:34 »
jeżeli dojdzie do tragedii i pis wygra, przekonasz się jak w obecnych czasach będą rządzić.
w policach buduje się sporo - patrz chociażby 5 budynkuw na ul. piaskowa - pułaskiego. następne budynki na terenie starych hoteli.

Zatem zdecyduj się konkretnie Dapol! Wieszasz psy na PiS-ie czy go wychwalasz? - ponieważ w Policach rządzi właśnie koalicja Gryf - PiS…!!!  :D

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 20, 2014, 12:50:45 »
Dziękuję Bogu, że w naszym mieście żądzą ci co żądzą. Klęską dla naszego miasta byłoby gdyby było to PO. Widać po POwiecie jak wszystko próbują przejąć, zlikwidować i trzepać kasę dla dla kolesi budowlańców i "prezesów".




Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 20, 2014, 13:15:30 »
To Gryf i PiS policki chciały MODERNIZACJI tych blokoków na szczęście część osób z poza tej koalicji postawiło się i udowodniło, że warto zainwestować i takim sposobem mamy nowe bloki, a nie stare gnioty.

Ps pol, co ma do tego bog?

Tapnięte z MI2S

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 20, 2014, 13:18:05 »
Zatem zdecyduj się konkretnie Dapol! Wieszasz psy na PiS-ie czy go wychwalasz? - ponieważ w Policach rządzi właśnie koalicja Gryf - PiS…!!!  :D
całym sercem za platformą. i masz rację - w powiecie polickim jakoś dają radę (w porównaniu do powiatu), ale jak pomyślę o skali polski gdzie ministrami z pewnością zostaną macierewicz i fotyga, gdzie sprawa smoleńska będzie głównym tematem, a co druga ulica będzie się nazywać lecha i marii kaczyńskich - nie dziękuję. i jeszcze co do budynków piaskowa - pułaskiego - jaką zasługę w ich wybudowaniu ma gryf-pis? zbudoała je chyba sm odra, czyż nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 13:19:59 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 20, 2014, 13:20:50 »
Gdanska  stocznia budowlana zostala tak samo zlikwidowana, jak szczecinska.W Gdansku i Gdyni sa jeszcze, choc ledwo zipia, jak nasza Gryfia stocznie remontowe.
Tusk uznal to ,za swoj sukces ,likwidacje polskich stoczni.
Inny orzel z platformy bredzil ,ze w tym samym czasie zliwidowano niemieckie stocznie budowlane.Niemieckie stocznie  Stralsundzie i Wolgast, ktore mialy taki sam kryzys jak nasze,dzis  maja sie swietnie.
Bo Merkel pogonila w tym czasie, unijna babe w randze komisarza, ktora   domagala sie zwrotu dotacji na niemieckie stocznie.
Merkel sie odwolala, kasa zostala i stocznie maja sie dzis bardzo dobrze.
Tylko Tusk  poslusznie glowke spuscil i przyczynil sie, do likwidacji polskich stoczni.
PO,tylko dla idiotów.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 20, 2014, 14:23:40 »
Ps pol, co ma do tego bog?
No tak masz rację - przecież On w naszym mieście nie głosował.

całym sercem za platformą
współczuję takiej miłości


pułaskiego
Kto to jest ten Twój pułaski. Ktoś z trójmiasta? Jak ma na imię? Miro, Zdzichu czy Rychu czy jak tam ten co naciągnął tysiące ludzi w Amber Gold i był chroniony przez kolesi, a może z nowszych towarzyszy "minister" Nowak ulubieniec zegarków co załatwił skarbówkę by go nie kontrolowała, bo żona płacze i się boi więzienia. Jak ten Twój pułaski ma na imię?

P.S.
.... i poproś kogoś by załatwili z Twoim idolem i panem, że każdy popierający jego POdwładnych z PO otrzyma słownik ortograficzny.
Uwierz - przyda Ci się.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 14:28:00 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 20, 2014, 16:00:15 »
Kto to jest ten Twój pułaski. Ktoś z trójmiasta? Jak ma na imię? Miro, Zdzichu czy Rychu czy jak tam ten co naciągnął tysiące ludzi w Amber Gold
profesorze od polskiej ortografii, strażniku wielkich i małych liter oraz znaków interpunkcyjnych, już ci wyjaśniam - pisząc pułaskiego miałem na myśli ulicę pułaskiego kazimierza, która znajduje się w policach i sąsiaduje z ulicą piaskową. widzę, że dla ciebie bardziej istotna jest poprawność gramatyczna niż znajomość historii swojego kraju. paradoks - przecież to właśnie w pisie są sami prawdziwi patrioci. i nie łap mnie za słówka - platforma to nie moja miłość, to po prostu wybór z rozsądku. twój obraźliwy i pogardliwy ton w sam raz się wpisuje w stereotyp polaczka. i tak na koniec jak, tak bardzo lubisz łapisłówka, przypomnę ci słowa twojego idola i pana
1. Ko­biety udo­wad­niają, że nie ma żad­nych różnic po­między ni­mi, a mężczyz­na­mi. A prze­cież gołym okiem wi­dać, że tak nie jest
2. Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czar­ne jest czarne. 
3. Ro­bimy nap­rawdę dużo... bar­dzo dużo... aż trud­no wymienić. 
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 20, 2014, 16:43:38 »
Rzepa informuje że za nagrywaniem może stać jeden z pracowników Wprost bliski współpracownik Kamińskiego byłego szefa CBA za rządów PIS.
Mariusz

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 20, 2014, 16:59:37 »
A teraz prawdziwe oblicze PIS i dla informacji mieszkańców Polic ,Prezydent Elbląga z PIS Wilk wraz z samorządowcami za plecami Polskiego rządu jedzie do głównego wroga polskiego przemysłu firmy ACRON w Nowogrodzie  Wielkim I zawiera porozumienie na temat budowy kontaktów w sferach gospodarki.
Mariusz