Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 255321 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 16, 2014, 21:50:40 »
Może ich pokolenie wychowa sobie normalną klasę polityczną.
Mi się wydaje, że taka klasa polityczna już istnieje. Tylko za wszelką cenę nie chcą dopuścić jej do władzy. Nie będę pisał kto to bo uznacie to jako reklamę. Pójdźmy drogą dedukcji. Jak wiadomo media kłamią i są opłacane. Jeżeli tak jest to trzeba głosować na tych których TV krytykuje, a wypieprzyć tych którzy mają wsparcie w TV. Teraz niech każdy sobie odpowie na pytanie kogo krytykują, a kogo wizerunek ocieplają?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 16, 2014, 22:03:12 »
a ten wkoło macieju to samo. całe szczęście że takie poglądy ma tylko 8% społeczeństwa (wspomagane w ogromnej mierze przez młodzież). chłopie, na co ty liczysz. te 8% to paradoks, wypadek przy pracy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 16, 2014, 22:10:50 »
http://niezalezna.pl/56432-jak-negocjuje-minister-sienkiewicz-moze-mu-powiedziec-jak-mozna-go-okrasc

Grupa trzymająca władzę potrafi powiedzieć obywatelowi ,,niepodległej" RP jak można go bardziej okraść. Jeżeli to nie jest powód do dymisji Sienkiewicza, to w twierdzenie, że Polska jest wolnym i sprawiedliwym krajem mogą uwierzyć już jedynie skrajni idioci albo beneficjenci skorumpowanego Bantustanu.
millena

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 16, 2014, 22:20:44 »
Po 25 latach wolności polska demokracja bardzo pięknie się rozwinęła, aż do dna...

http://demotywatory.pl/1510330/Dajcie-Polakom-rzadzic-a-sami-sie-wykoncza

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 17, 2014, 21:59:33 »
moim zdaniem naiwny jest ten kto uważa inaczej niż tym światem rządzą banki i żydzi (oczywiście bez urazy dla żydów).
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 18, 2014, 07:39:15 »
Cos w tym jest, jednak sa kraje, gdzie rzadzacy bardziej szanuja swoja ojczyzne, nie mowiac juz o obywatelach.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 18, 2014, 12:31:31 »
"Belka na taśmach: "Piep... RPP". A Rada Polityki Pieniężnej na to: "Z Belką współpracuje nam się bardzo dobrze"

 A Rada Polityki Pienieznej na to, niczym Jarzabek trener drugiej klasy- Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam.


Dziecko z resortu Zakowski i jego bzdziny

http://wpolityce.pl/polityka/201174-rzadowy-prymus-zakowski-nagranie-sienkiewicz-belka-to-fantastyczna-rozmowa-bardzo-wysokie-standardy

PO,tylko dla idiotów.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 18, 2014, 16:33:23 »
Uwaga!
Dziennikarze siedźcie cicho!
ABW weszła do redakcji  „Wprost”

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 18, 2014, 16:38:38 »
jeżeli nie mają nic do ukrycia nie mają się czego obawiać
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 18, 2014, 17:20:37 »
jeżeli nie mają nic do ukrycia nie mają się czego obawiać
Mają się czego obawiać. Gdy sam minister spraw wewnętrznych (koordynator służb specjalnych!) z prezesem NBP mówią o okradaniu i wpływaniu na obywateli/przedsiębiorstwa to takie redakcje to przy tym małe piwko.
Chyba że Ty inaczej rozumiesz słowa: "powiedzieć mu jak można go bardziej okraść". Mowa o Panie Jakubasie -

Mnie najbardziej martwi fakt, że w kraju jest jeszcze dużo którzy głosują na takich ludzi.

całe szczęście że takie poglądy ma tylko 8% społeczeństwa (wspomagane w ogromnej mierze przez młodzież). chłopie, na co ty liczysz. te 8% to paradoks, wypadek przy pracy.
A skąd taka wiedze, że w większości młodzież? Pewnie z TV, który przez cały czas pakuje w Ciebie informacje wyssane z palca. Wśród moich znajomych większość głosowała na Nową Prawicę. Wiek ~30 lat. Ogromna rzesza ludzi jest taka która bała się zagłosować na NP bo myśleli że stracą głos gdyby się nie dostał. Gwarantuję Ci że teraz będzie już tylko lepiej. Ludzi obudzą się i zagłosują w końcu na kogoś kto chce ten cały system rozwalić i wprowadzić normalne - wolnorynkowe zasady.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 18, 2014, 17:39:27 »
obudź się polsko, ze złego snu.... marzenia. a co do wiedzy, że na NP głosują młodzież - z własnych obserwacji. żyj dalej swoją utopią, a za rok zderzysz się z rzeczywistością
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 18, 2014, 17:45:27 »
To oświeć mnie i powiedz na kogo głosować. Podaj też jaki plan na uzdrowienie Polski ma zaprezentowana przez Ciebie partia. Proszę o konkrety bez linków.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 18, 2014, 17:48:31 »
Siostry i Bracia! Czy Wy nie widzicie, że jesteście manipulowani przez środki masowego przekazu? W niniejszym wątku nie ma ani jednej oryginalnej myśli. Wszystkie są zależne od jakichś "pre"-autorów. Jesteście sterowani, na zasadzie: jak się naciśnie ten guziczek, to się otrzyma to i to. Prawda, ale radość tylko dla frajerów. Liczę, że kiedyś zobaczę Samodzielnie Myślących Policzan! (SMP), gdyby ktoś chciał cokolwiek utworzyć!   

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 18, 2014, 18:05:47 »
ja nikogo nie zamierzam oświecać. niech każdy robi to, co uważa za najlepsze.ja, od samego początku jestem wierny platformie. nie twierdzę, że jest to partia idealna, ale jest najbardziej zbliżona do moich poglądów. i nie twierdzę, że są w niej sami kryształowi ludzie. wręcz przeciwnie - za taki numer jaki wywinął nowak należy się porządne śledztwo prokuratorskie. takie kolesiostwo zasługuje na najwyższą naganę. a co do pozostałych najnowszych afer - czy ty naprawdę myślisz, że na całym świecie odbywa się to inaczej? że nie ma układów, koneksji i powiązań? byłoby cudownie. ale tak nie jest. od zawsze byliśmy sterowani możnymi tego świata i to się nie zmieni. i powiem ci szczerze, że niektóre rozwiązania NP wydają się logiczne i rozsądne, to dla mnie ta partia jest przegrana za swoje antyeuropejskie podejście, za brak, sam nie wiem - miłosierdzia, za typowo zwierzęce podejście do życia.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 18, 2014, 18:08:59 »
Jednak ten Tusk to jest twardziel ;D
Pokazal jak potrafi ostro i zdecydowanie zadzialac w aferze tasmowej.
Tuskowe ABW zaatakowalo  tych, ktorzy ujawnili tych oszustow z PO.
Jutro pewnie gniot z ul.Czerskiej ,na pierwszej stronie napisze "Panstwo zdalo  egzamin" ;D
PO,tylko dla idiotów.