Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rejestracja ,,Anglika,,  (Przeczytany 6387 razy)

Offline fafix

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Rejestracja ,,Anglika,,
« dnia: Lipca 30, 2012, 18:41:36 »
Witam. Nie wiem czy był już taki temat w każdym razie nie znalazłem.
Otóż interesuje mnie kwestia rejestracji i ew ubezpieczenia anglika w sieci zdania są bardzo podzielone jak to w sieci sami znawcy ^^. Wiem że w 2012 r miało sie coś pozmieniać , o ubezpieczeniu czytałem że można wykupić w komisie na 30 dni i przedłużać.

,,posiadam dowód v5c potrzebny do ewentualnej rejestracji,,- cytat z ogłoszenia , tylko czy chodzi o rejestracje w Polsce czy w Uk

I jest jeszcze kwestia przeglądu ^^ ale z ten temat chyba można pominąć
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Offline Felixx3

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Rejestracja ,,Anglika,,
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 15, 2013, 13:16:38 »
Witam. Ja zarejestrowałem dwa "angliki". Oba były przerabiane na wersję europejską. Po przerobieniu jechałem na przegląd i jeśli wynik był pozytywny to reszta w wydziale komunikacji. Ostatniego rejestrowałem dwa lata temu. Może od tej pory się coś pozmieniało. Przy pierwszym też się nasłuchałem opowieści o nowych częściach do przekładki, fakturach  i rzeczoznawcach. Poszedłem do wydziału komunikacji i zapytałem jak to jest z anglikami po przekładce. Pani z okienka powiedziała wprost- O tym czy pojazd jest sprawny decyduje diagnosta. Wtedy nie było z tym problemu. Nie wiem jaki jest stan na dzień dzisiejszy. Koniecznie musisz mieć dowód V5C