Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE  (Przeczytany 60253 razy)

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 30, 2012, 13:11:13 »
Cytat: "isia"
Ja też mieszkam w dość bliskim sąsiedzctwie tartaku, ale ta działalność mi nie przeszkadza,nie zgodzę się że ten tartak działa do późna w nocy,prawdą jest że zdażyło to się kilka razy, ale może była taka potrzeba.Ludzie kupujecie działki aby postawić wasz dom marzeń, a dokładnienie rozeznajecie się co się znajduje w okolicy.Tartak działał tylko na mniejszą skalę nim kupiliście  działki i nim postawiliście domy więc o co tu pretensje chyba tylko do samych siebie o swoją niewiedzę ,lub oto że posłuchaliście się pana ,który jak mi wiadomo sprzedawał działki mówiąc że tartak jest w upadłości, a nie mmówił że dopiero się rozwija. A kto wam powiedział że działa on nie legalnie ,nie wydaje mi się że pan x prowadziłby taką działalność nielegalnie w takim miejscu i mając kilku tak "życzliwych sąsiadów".


Jak juz pisałam nie przeszkasza bo nie slyszycie. Stojąc od strony domu S
ołtysa tez nic nie slychac a prosze się przejsc na TYŁY!!!

NIE BĄDZCIE LUDZIE OBOJĘTNI!!!

" nie zgodzę się że ten tartak działa do późna w nocy,prawdą jest że zdażyło to się kilka razy, ale może była taka potrzeba.
"
Sama Isia widzisz ze jednak potrafi robić do NOCY!!! kolejna podstawa do zamknieCia...ZNÓW DZIEKUJE ZE KTÓS "WSYPAŁ" SOŁTYSA za działa do późna!!!

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 30, 2012, 13:15:14 »
ZAWZIĘTA777 proszę skieruj kamerkę za okno i pokaż ten syf i bajzel na jego podwórku oraz jak są usytuowane traki i sterty bali, to jest bardzo ciekawe. Ale widzę że sołtys jest "on line" bo jak tylko ukazał się filmik to zamknął wrota i przestał trzeć drzewo :jupi:
Do ISI, nie kłam kobieto ten tartak powstał i zaczął działać tuż przed Świętami Wielkanocnymi, a nie jak piszesz że "działał wcześniej lecz nie na taką skalę" Kłamstwo, na polu tym rosłą trawka i nic więcej. Poza tym sołtys posiada dużo ziemi w okolicy, niech przeniesie tartak w inne miejsce, aby nikomu nie zatruwał życia. Mam nieodparte wrażenie że isia i didideb to młode sołtysówny (a jest ich trochę)

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 30, 2012, 14:20:28 »
Najlepsze jest to, że wszystkie osoby które się wypowiadają to mają generalnie max 5,10 postów hehe nowicjusze ;). Kolejny raz Wam nasza "góra" zwraca uwagę EDYTUJCIE. Ludziska skoro wam tak mocno przeszkadza ta działalność to weźcie się w garść i ruszajcie do odpowiednich instytucji, bo siedzeniem przed kompem i pisaniem anonimowo i smarowaniem się wzejmnie, sytuacji nie zmienicie.
PS. obejrzałam filmik, jakoś OKROPNIE GŁOŚNO to, to nie jest...ale może mi się wydaje. Pewnie kwestia przyzwyczajenia...

Cytat: "aleksander"

Do ISI, nie kłam kobieto ten tartak powstał i zaczął działać tuż przed Świętami Wielkanocnymi,

Działa od kwietnia i dopiero Wam teraz zaczęło to przeszkadzać ??? Chyba sprawa ma inne podłoże...

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 30, 2012, 14:33:43 »
Cytat: "ZAWZIĘTA777"
Cytat: "didideb"
Alksandrze Sołtys Dębostrowa jest osobą, którą trochę osób zna. A może Ciebie by tez chcieli poznać i zająć się twoją firmą od strony ochrony środowiska. Na złomie w Policach pewnie też coś znajdzie się śmierdzącego i nielegalnego...


Osoby Ci sie myla..ale dobrze ze zaczynasz straszyc bo to kolejny dowod na to ze Soltys dziala nielegalnie i z braku podstaw do obrony zbywa temat na innych.
Tylko didideb w porownaniu ze zlomami w Polichach oni dzialaja na terenach do tego przystosowanych gdyz nikt by im nie zezwolil za tego typu dzialalnosc!!!   Pytanie kto soltysowi dal bezprawnie NIBY pozwolenie?? I jeszcze pan X sobie dziala na terenie soltysa...dobrze tak sie " kombinuje" juz nie tylko soltys w to zanieszany.Dzieki didideb za INFO.Zawsze to krok do przodu zeby udowodnic konszachty!!!


MOI DRODZY ZAPRASZAM NA MIŁY SEANS...



TO CHAŁAS Z POKOJU MOJEGO SYNKA ZARAZ OBOK BIURKA!!! OD GODZ 7:00 DO 24:00 TAKĄ OTO MA MELODIĘ....SPAC NIE MOZE A NIE WSPOMNE O NAUCE!!! Ciekawe ile by rodzina sołtysa wytrzymała w takim pokoju???

Ort. Pozdrawiam - Kuba

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 30, 2012, 14:54:22 »
do IWONAWA, nauka nie poszła w las - edytuję choć nabijanie sobie licznika postów mam gdzieś, nie zależy mi na tym. Naprawdę wzięliśmy się w garść i poruszamy wszystkie znane nam instytucje, uwierz nam, to nie jest tak, że siedzimy tylko przy kompie i marudzimy, swoim  tokiem sprawa nabiera mocy urzędowej, wiesz pewnie że urzędnicy mają swoje terminy a i sezon urlopowy nastał. Sprawa ma miejsce od Świąt Wielkanocnych, i od tego właśnie czasu, od razu działamy - Policja Straż Miejska, Burmistrz, PiP i inne.
      Jeżeli to na filmiku nie jest głośno, to ja dziękuję. Sam hałas pomimo że nie rozrywa  bębenków, to non stop emitowany jest nie do wytrzymania. Zapraszam Cię Dębostrów 42, od podwórka zobaczysz ten "jakoś nie okropnie głośny" hałas.

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 30, 2012, 15:05:21 »
Do moderatora KUBA, widzę że dużą przyjemność sprawia Ci wytykanie innym błędów ortograficznych i interpunkcyjnych i podkreślanie ich na czerwono jak Pani od Polaka. W takim razie chyba nie słyszałeś o dysleksji ICD10 F810, skąd wiesz że osoby te nie są nią dotknięte, zaznaczę tutaj przy okazji że osoby takie w większości posiadają ponadprzeciętną inteligencję. Także drogi Kubo ja bym był ostrożny w tej zabawie w Polonistę

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 30, 2012, 16:00:15 »
Cytat: "aleksander"
Do moderatora KUBA, widzę że dużą przyjemność sprawia Ci wytykanie innym błędów ortograficznych i interpunkcyjnych i podkreślanie ich na czerwono jak Pani od Polaka. W takim razie chyba nie słyszałeś o dysleksji ICD10 F810, skąd wiesz że osoby te nie są nią dotknięte, zaznaczę tutaj przy okazji że osoby takie w większości posiadają ponadprzeciętną inteligencję. Także drogi Kubo ja bym był ostrożny w tej zabawie w Polonistę


Dysleksję mam głęboko w poważaniu - obecnie sprawdzenie pisowni pisząc na komputerze jest powszechnie dostępne i nie wymaga żadnego wysiłku (przeglądarki same sprawdzają pisownię). Dlatego robienie baboli w tekstach zamieszczanych w internecie jest zwykłym lenistwem i ordynarnym brakiem szacunku dla czytającego. Tyle ode mnie. Dostosujecie się do tego albo możecie zmienić forum.

Pozdrawiam

PS.
Jestem administratorem nie moderatorem - po raz kolejny wychodzi Twój brak znajomości regulaminu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 30, 2012, 18:15:32 »
Cytat: "Kuba"

Dysleksję mam głęboko w poważaniu - obecnie sprawdzenie pisowni pisząc na komputerze jest powszechnie dostępne i nie wymaga żadnego wysiłku (przeglądarki same sprawdzają pisownię). Dlatego robienie baboli w tekstach zamieszczanych w internecie jest zwykłym lenistwem i ordynarnym brakiem szacunku dla czytającego. Tyle ode mnie. Dostosujecie się do tego albo możecie zmienić forum.

Pozdrawiam



Dajmy spokój z wytykaniem sobie tego i owego. Sprawa dotyczy NIELEGALNEGO TARTAKU
a nie mojej czy innych Dysleksji. Pozdrawiam

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 30, 2012, 21:33:34 »
Cytat: "aleksander"
Sprawa ma miejsce od Świąt Wielkanocnych, i od tego właśnie czasu, od razu działamy - Policja Straż Miejska, Burmistrz, PiP i inne.

I od tamtej pory, nic się nie ruszyło w waszej sprawie ?? chodzi mi o instytucję, oczywiście rozumiem, że mają jakiś termin i swoje procedury, ale nie tyle czasu - chyba co ??
Albo kiepsko załatwiacie tą sprawę albo ktoś ma w nosie tę całą sprawę.

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 30, 2012, 22:54:24 »
iwonawa zaczęliśmy od nagminnych zgłoszeń do Straży Miejskiej o nadmierny hałas i sami dostaliśmy upomnienie że bezpodstawnie wzywamy gdyż "Sołtys" ma zezwolenie na tego typu działalność(choć wykonywanie więźb dachowych mówi o wykonywaniu ich na dachu a nie produkcji belek czy krokiew) więc "sprytnie" Sołtys zbył funkcjonariuszy. Następnie sprawe zgłosiliśmy do Burmistrza który podczas rozmowy zaprosił "kolegę" zo Ochrony Środowiska na rozmowę i ten stwirdził " Zadzwonię do niego i trochę go uspokoję z tym co wyprawia(kolega Sołtysa)i niestety nic się od tametej pory nie zmieniło.Dostalkiśmy pismo po 2 m-cach ze Burmistrz przekierował nas do Głownego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego(kolejne zbycie) i zjawił się Nadzór Budowlany u Sołtysa ale jeszcze nie wiadomo nic w tej sprawie gdyż pani Naczelnik która się tym zajmuję jest 3 tyg na urlopie;( (znów trzeba czekać). W tym czasie była jeszcze kontrola z PIP lecz Sołtys wie jak uniknąć kary i miał świeze umowy zlecenie i sie wykręcił od kary a druga część "na czarno" pracowników skakała przez płot i uciekła z placu:(.....Niestety ale w Gminie i Stołectwie ludzie znają go bardzo dobrze i dlatego sprawa jest trudna!!! Nikt koledze nie bedzie robił pod górkę i dlatego ciągle jesteśmy zbywani.
Dlatego nasza desperacja sięgnęła do FORUM i TELEWIZJI. Chcemy pokazać jak działa Polskie prawo i jak umywa ręce od problemu.
Jeśli był by to "zwykły" obywatel już dawno by dostał nakaz wyniesienia się z tego terenu. Lecz Sołtys we wsi i jego FANi będą go usilnie bronić bo przecież LAMPY postawił i IMPREZY dla EKIP nie wylewających za kołnierz robi więc czemu mają na niego donosić???
To tylko Polska i jej procedury. Nie ma mocnych na władze ale my się nie poddamy i nie pozwolimy zamieśc problemu pod dywan!
Pozdrawiam

P.S. Jeśli chodzi o filmik to moze przez 20sek. jego oglądania HAŁAS nie przeszkadza ale jeśli dziecko ma się skupić na przeczytaniu jednej strony(7-latek) naprawdę nie jest w stanie. Po godzinie czy dwóch ten HAŁAS dla uszu staje się coraz głośniejszy i po tym czasnie nie jesteś w stanie usłyszeć już nic poza nim a po kilku godzinach w pracy chcesz chwili spokoju i ciszy a w zamian masz MELODIĘ TARTACZNĄ!!

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 30, 2012, 23:12:21 »
Cytat: "aleksander"
Zatroskany, wyjąłeś mi to z ust. Oczywiście że ktoś z zewnątrz nie może przyjść w inne miejsce z pozwoleniem na jakąś działalność. Może jeszcze zaprosicie na swój teren droga sołtysówno osobę z pozwoleniem na np. wysypisko lub też spalarnie śmieci. Żenujący poziom reprezentujesz sobą DIDIDEB - trzy ostatnie literki twojego nicku mówią wszystko, od tej pory nie polemizuję z tobą , gdyż nie ma to najmniejszego sensu.


hehe...Dobre aleksander!!! Ja marzę jeszcze przy domu o spalarni odpadów medycznych :faja: hmm? I na dokładkę do TARTAKU dajmy może spalarnię zwłok?? ;D  ;D  ;D  ojjjj wg mnie to i tak bedzie za mało!! ....chcę cały HIDE PARK i WOODSTOCK:) Wtedy dopiero będzie cisza i cisza i cisza:) :jupi:  :jupi:

hie hie hie...może zlot  HARLEY-owców???  :faja:  :gib:

Manwe

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 03, 2012, 13:42:38 »
A jak długa tam mieszkacie?? bo były właściciel tego terenu zaczął się budować jakoś może 7 lat temu o ile mnie pamięć nie myli (chociaż czas biegnie dosyć szybko). A pomniejsze domki to chyba od 3 lat się budują. A sołtysa wiata stała już jak się budowaliście z tego co mi się wydaje.

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 04, 2012, 16:09:48 »
źle Ci się wydaje.Wiata sołtysa została ukończona na wiosnę, a rozpoczęto ją stawiać w zeszłym roku. Postawienie wiaty nie świadczyło o  tym że powstanie tam tartak. Zresztą to nie ma nic do rzeczy Manwe, na tym terenie zgodnie z planem zag. przestrzennego nie można prowadzić działalności uciążliwej jaką jest tartak. Kupując działki znaliśmy zapisy w planie i byliśmy spokojni. Pozdrawiam

cygan_013

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 05, 2012, 12:57:20 »
ten tartak był budowany już kilka lat temu i zanim powstała hala maszyny do obróbki drewna były już zamontowane konstrukcja stalowa wylewka betonowa i konstrukcja dachu powstała już w 2009 roku bo tak się składa ze pracowałem u p. Grzegorza właśnie przy budowie tego tartaku a po za tym w bezpośrednim sąsiedztwie był stawiany jeden dom zresztą którego właściciel stawiając ogrodzenie zajął pol drogi i w momencie kiedy postawiliśmy ogrodzenie z siatki u p. Grzegorza większe auta nie mogły przejechać następny dom był budowany spory kawałek dalej otoczony betonowym ogrodzeniem wiec skoro wiedzieliście ze tam będzie tartak to po kiego grzyba kupowaliście tam działki??????? i nie mówcie że nie wiedzieliście co tam będzie bo maszyny stały duuuuuuuużo wcześniej od hali!!!

cygan_013

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 05, 2012, 13:05:05 »
P.S. Znając p. Grzegorza nie wierzę że mógłby prowadzić taką działalność nie legalnie to jest zbyt poważany człowiek w naszym regionie żeby mógł pozwolić sobie na taki proceder!!!