Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE  (Przeczytany 60272 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 05, 2012, 13:18:32 »
cygan_013, korzystaj z opcji "edytuj", bo możemy się pogniewać ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 05, 2012, 13:23:59 »
drogi cyganie zachęcam ciebie do lektury miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w którym to planie brak jest zapisu o możliwości prowadzenia działalności uciążliwej jaką jest tartak. Mam nadzieję że wtedy twoje poważanie względem jego osoby znacząco się obniży. Zgadzam się z tobą że jest to, jak napisałeś "PROCEDER"!!!!!!!!!! pełną gębą.

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 05, 2012, 23:39:24 »
To kiedy kto sie tu budowal nie ma znaczenia!! Na dzien dzisiejszy tartak przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu mieszkancow sasiadujachy  z nim i tyle.Nie ma sensu roztrzasac kto kiedy co budowal lecz co zrobic  aby Soltys nadal bazprawnie nie prowadzil TARTAKU w odlaglosci 10m od okien domow jednorodzinnych w ktorych mieszkaja rodziny! Skoro jest takim "dobrym" czlowiekiem to dlaczego nadal brnie w tym co  robi?? Widac lubi dzialac na szkode innych!!!

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 06, 2012, 19:38:59 »
Cytat: "cygan_013"
P.S. Znając p. Grzegorza nie wierzę że mógłby prowadzić taką działalność nie legalnie to jest zbyt poważany człowiek w naszym regionie żeby mógł pozwolić sobie na taki proceder!!!


Dobrze że więcej tu nie ma takich "zbyt poważnych Sołtysów"   bo dopiero by było bezprawie!!!

karina

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 07, 2012, 19:43:51 »
Cytuj (zaznaczone)
Zgadzam się maszyny już dawno temu stały, zanim halę postawiono a wtedy tylko 1 dom stał, któremu raczej nie przeszkadza hałas, bo jest ogrodzony murem. To do niego miejcie żale Aleksandrze i ZAWZIĘTA777, że wam sprzedał działkę okłamując was. Zorientowałam się w temacie i okazuje się, że niedawno powstał dom Aleksandra i to w tym domu mieszka również ZAWZIĘTA777 ze swoim synkiem. Jest to jedyny dom na działce w Niekłończycy, który ma okno na tę część Dębostrowa.

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 07, 2012, 22:11:01 »
:crazy:

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 08, 2012, 11:23:05 »
Cały czas mnie zastanawia dlaczego kazdy kto odpisuje "po stronie soltysa" ma dopiero 2 posty i jest nowym uytkownikiem!!! Faktycznie dużo tych córek tam!!!
Oj karina karina!!!!...niestety na detektywa to Ty sie nie nadajesz w ogole!!!
Ja zeby nie było niejasności z aleksandrem nie mieszkam:) co by na to mój mąż powiedział???  I jego żona...??:) żeby Ci ułatwić sprawę jestem bezpośrednio na przeciwko TARTAKU. To mój "śliczny" domek stoi tuż bezpośrednio na otwarte drzwi hali gdzie hałasuje  trak:) zeby jesszcze bardziej wyprowadzić Cię z błędu pan który sprzedawał nam działki nie ma tu nic do rzeczy bo teren ten jest terenem NIE POZWALAJĄCYM NA PROWADZENIE UCIĄZLIWEJ DZIALALNOSCI GOSPODARCZEJ!!! ale powiedz Ile jeszcze razy bedzie trzeba napisać UCIĄŻLIWA DZIAŁALNOŚĆ JAKĄ JEST TARTAK zeby w koncu wbić do głów wam to ze w Polsce bezprawie jest nie do przyjęcia i  ja czy aleksander czy inni nie bedziemy temu obojętni!!!
Tobie to nie przeszkadza więc się do wątku nie wtrącaj...bo my tu o pomoc prosimy a nie o obrone TYCH CO ŁAMIĄ PRAWO I SIĘ DO WŁADZY PCHAJĄ !!!

ZAWZIĘTA777

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:30:17 »
Dziękujemy TV za zajęcie się naszą sprawą.

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/1830-190812/8298948

Zapraszam do obejrzenia 9min kroniki:)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 20, 2012, 16:48:25 »
Cytat: "ZAWZIĘTA777"

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/1830-190812/8298948

Zapraszam do obejrzenia 9min kroniki:)


W materiale nie mówi się kim właściciel tartaku.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 20, 2012, 22:37:01 »
Obejrzyj dokładnie w 10 min, kiedy pytaja właściciela, czy nie ma sobie nic do zarzucenia... osoba udzielająca odpowiedzi jest podpisana "
Grzegorz Markiewicz właściciel tartaku"

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 21, 2012, 07:56:40 »
Panie Grześku pan się nie boi cała gmina za panem murem stoi  :jupi:

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 21, 2012, 09:01:38 »
Ukarać go! Dlaczego jeszcze jest sołtysem… moim skromnym zdaniem nie powinien być ponad prawem i śmiać się ludziom prosto w oczy. Ale to jest Polska wieś… za 10-15 lat powinno być lepiej 

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 21, 2012, 11:43:18 »
Zawzięta777 - To Paulina? To Wasz domek jest w sumie płot w płot z tartakiem?
Ciekawe czy coś się ruszy z tą sprawą... zastanawiające jest to, że tyle czasu działa tartak a nasi urzędnicy nic z tym nie robią...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 21, 2012, 17:37:57 »
Cytat: "jula"
Obejrzyj dokładnie w 10 min, kiedy pytaja właściciela, czy nie ma sobie nic do zarzucenia... osoba udzielająca odpowiedzi jest podpisana "
Grzegorz Markiewicz właściciel tartaku"


Jula, brak wyraźnej informacji, że jedną ze stron w tym sporze jest przedstawiciel lokalnej władzy. I tyle, jak mawiał pewien profesor.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

aleksander

  • Gość
[Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 24, 2012, 17:18:04 »
widzieliście wszyscy Państwo w materiale filmowym że sołtys nie ma sobie nic do zarzucenia, nic się nie stało, to że zatruwa ludziom życie to nic takiego. Taki jest stosunek pana sołtysa do prawa. Za przykład kompletnej ignorancji prawa przez pana sołtysa niech posłuży fakt iż pomimo tego że 28 lipca na ul. Struga w Szczecinie zostało mu zatrzymane przez Policję prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu w dalszym ciągu jeździ samochodem i stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Jeździ do Gminy, Starostwa, widziałem go w Szczecinie. Panowie Policjanci i Strażnicy Miejscy, wierzymy że wyeliminujecie to zagrożenie. To jest fakt i prawda,mówię to z pełną odpowiedzialnością.