Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - citrix1

Strony: 1 [2] 3
16
Sprawy bieżące / Odp: Biedronka na Zamenhofa będzie zlikwidowana
« dnia: Lutego 03, 2023, 06:57:11  »
Będzie Stokrotka, a na zbiegu ulic Zamenhofa - Piaskowa na rogu gdzie jest wycinka drzewek owocowych ma powstać Biedronka.

17
Sprawy bieżące / Odp: Biedronka na Zamenhofa będzie zlikwidowana
« dnia: Stycznia 23, 2023, 08:21:27  »
A ta na przyjaźni ?
No i pozamiatali Biedre na Zamenhofa. W sobotę ostatni raz była czynna.

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 11, 2023, 17:54:30  »
Ludziska !
Spółka matka ma kłopoty finansowe, spółka córka GAPS jest pod kreską. Jaki spór ? jakie żądania, przecież wynik finansowy mówi sam o sobie i spór zbiorczy nie wchodzi w grę !!!!!! nie ma 0+ więc nie ma z czego dzielić. Związki napiszą pismo a góra wg normatywnych dokumentów pokażą , że nie ma pieniędzy , czyli wniesiony wniosek można rozbić o kant dupy rozbić. Składasz wniosek i jak się tłumaczysz  ?  Chcemy kasę a jesteśmy  pod kreską ? Nie sądzę by to był temat przewodni do uzyskania kasy. Pani Ania  wrzuci kodeks spółek handlowych. Mam to gdzieś. Poliofelins i tak ruszą z półrocznym opóźnieniem. Takie są fakty. Gratulacje. Pewnie odpowiedź, wysoka cena gazu etc. szkoda gadać.

19
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 08, 2022, 11:52:41  »
http://gs24.pl/matka-afer-coraz-blizej-rozwiazania-wielkie-pieniadze-biznesmeni-i-blef/ar/c1-17104991


Idą wybory, więc trzeba odgrzać starego kotleta :):):):):) Jałocha nie kryje nazwiska i wizerunku, Anka siedzi w Zurichu więc mogą im skoczyć na pukiel a nie udowodnić coś co obecna władza próbuje od 7-miu lat i nic nie dowiedli :):):):):)

20
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2022, 14:02:35  »
niewiedza ????? A może magazyny wypełnione pod dach i brak zbytu ze względu na  jak to napisałeś sezonowość ! Gdzie mają ładować jak by produkowali dalej ????

21
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2022, 13:27:54  »
skąd taka pewność, skoro instalacja amoniaku i mocznika staje na trzy , cztery miesiące ?

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2022, 11:39:35  »
Słyszałem szczura, że w GAP wstrzymali wypłatę 5000. Prawda ????

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2022, 07:22:29  »
Halooooooooooooo Pani Aniu ! Czyż by po raz kolejny pojawił się niewygodny temat i Pani znika ?????? Ma pani odpowiedź na mój wpis ?????? Jak to jest z tymi zyskami i ich podziałem ?

24
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 05, 2022, 14:09:52  »
W  Transtechu nie jest źle. 4600 jednorazowo, od stycznia 210 obligo i 3,5 % do grupy zaszeregowania. Pytanie do Pani Ani. Jak to jest że pięknie Pani napisała, spółki które wypracowały zyski mogą je dzielić między pracowników. I nie może spółka matka przekazać pieniędzy, bo było by to niezgodne z kodeksem spółek handlowych. W takim razie w jaki sposób POLYOLEFINS (PDH) który nie wyprodukował ani jednej tony produktu, zwiększa dwa razy wartość budowy a otrzymuje: od 01.12.2022 300 zł do pensji z wyrównaniem od 1-go lipca proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. Od 01.01.2023r 450 zł dla każdego i 4000 zł prawdopodobnie na SODEXO (czyli prawie jak 5000 na wypłatę minus podatki). I co można przelać dodatkową kasę ????????????????????? Wiec niech Pani nie pisze, że nie można nic zrobić. ZENADA !!!!!!!!!!

25
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 02, 2022, 11:01:06  »
Albo Pani nie wie, nie chce wiedzieć lub nie wiem co, lecz podwykonawcy nie są tańsi. Jeden z podwykonawców odmówił dużej roboty na Dolej Odrze gdzie mieli zaproponowane 100 zł za rbg. Ile ma GAPS ??? 44 zł czy jakoś tak, bo przecież do dnia dzisiejszego umowa ramowa nie została zmieniona, a trwa to ile yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 7-10 lat ? Co do dokumentacji to chyba normalnym jest, że jeżeli jest zlecone do GAPS wytworzenie np. zbiornika to zlecający musi ową dokumentację dostarczyć. Po zakończonych wszelkich naprawach, wytwarzaniu etc. to GAPS sporządza dokumentację, która zostaje przekazana do użytkownika , a jeżeli urządzenie podlega pod Urząd Dozoru Technicznego lub inny organ to nie GA tylko GAPS przekazuje dokumentację.

26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 29, 2022, 11:40:29  »
Z tego co wiem jeżeli nic nie wyjdzie z czwartkowego spotkania z zarządem GAPS ludzie idą w strajk. Są tak wkur...ni, że mają dość pieprzenia przedstawicieli central i wezmą sprawy w swoje ręce. A straszenie pracowników, że mogą być wyciągnięte względem nich konsekwencje mają po prostu i mówiąc po polsku W DUPIE

27
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 05, 2022, 14:18:06  »
Pani Aniu. Instalacja miała wstępnie wystartować  w drugiej połowie 2019 go roku. Wówczas było już wiadomo że instalacja - technologia jest stara (5lat)  na 2019-ty rok. Nie rozumiem jednego.Umowa podpisana, a tu tu dwa przedłużenia oddania instalacji. Jeżeli ktoś podpisał umowę to bierze wszelkiego rodzaju okoliczności (covid) lub coś innego na siebie. Tym czasem bez żadnych konsekwencji raz 3, raz 6 miesięcy wydłużenie umowy.Zwiększenie dwa razy kosztu budowy. Gdzie są kary umowne wynikające z umowy ??? ??? Co konia obchodzi, że wóz się wywraca. Druga sprawa. Dziwnym jest fakt, że polimery grodzą się wewnątrz Z.Ch. Powie Pani wodór, ok, ale mamy amoniak, który również jest mega niebezpieczny. Widzę to tak, że po uruchomieniu instalacji polimery podziękują za współpracę, zgodnie z umową zapłacą swoją gażę zgodnie z umową (czynsz coroczny) i będą mieli w tyle Z.Ch. Police. Polimery szukały ludzi do pracy na odpowiedzialne stanowiska i co ??? ?? Lipa. Przerzucili na GAPS pozyskanie pracowników. Gratulacje. W jaki sposób GAPS ma pozyskać wyspecjalizowanych pracowników za hmmmmm nie wiem 6-7000 brutto. Doświadczony pracownik z wymaganymi uprawnieniami, stażem i najlepiej jak by znał język angielki TECHNICZNY ??? ??? . Żenada. Nikt sobie nie zdaje sprawy, że tacy pracownicy na dzień dzisiejszy  przyjdą za 10000 zł ale na rękę. Pytanie czy Z.Ch, lub Polimery stać na to ??? ?

28
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 13, 2022, 13:03:56  »
Tak było. Prawda.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 08:47:37 [/time]

Natomiast nie rozmawiamy o zyskach tylko o pokrywaniu swoich kosztów.
Pisała Pani o zyskach, ale ok. w takim razie odpowiadam na to co Pani napisała o kosztach. Skąd wzięły się koszty, które GAPS nie może udźwignąć ? Proszę zobaczyć na ZUZP z lipca 2015-go roku. Grupy zaszeregowania. Najniższa wówczas stawka to 1750 zł. Ile jest dzisiaj ??? ??? ??? ??? ??? ? Pracowało 500 osób a do niedawna chyba coś około 720. Druga sprawa to słynna umowa ramowa, która również nie uległa zmianie przez te wszystkie lata. Zna Pani uprawnionego przez UDT, TDT podwykonawcę który podejdzie do tematu za 44 zł na godzinę ??? ??

29
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 13, 2022, 07:47:52  »
Proszę Pana- nie szopka tylko uroczystość związana z odznaczeniami. Inicjatywa powstała kilka lat temu na wniosek zz podobnie jak wypłacane jubileuszówki opisane w ZUZP. Nikt nikogo nie traktuje jako gorszy sort. Każdy zarząd chciałby mieć budżet na wzrost wynagrodzeń dla pracowników. Niestety ale sam zakład (zarząd Polic) nie może dokonać przelewu ot tak kilku milionów zł  na konto innej spółki na wzrost wynagrodzeń ani zapłacić za coś czego nie ma w zatwierdzonym przez radę nadzorczą planie finansowym na dany rok. Pieniądze na podwyżki musi wypracować sama spółka i do tego zmierzają podejmowane działania. Aneks do umowy ramowej został w ostatnim czasie podpisany i jest jednym z elementów planu naprawczego, który został wysłany zgodnie z zasadami nadzoru właścicielskiego do spółki GA SA do zaopiniowania. Zadziały się też inne czynności i też zostały przekazane zgodnie z obowiązującym spółkę prawem ZNW tak jak wyżej do GA SA.
Od kiedy to Pani Aniu spółki córki przynoszą zyski ??????????????????????????? Raz się zdarzyło jak był jeszcze REMECH spółka miała zyski i wielce szczęśliwy p. Janiak pochwalił się p. Jałosińskiemu i co ???????????? Zyski zostały zajęte przez spółkę matkę !!!!!! W kolejnym roku na siłę były kupowane maszyny, urzadzenia etc. by nie było zysków. O to co się dzieje z ewentualnymi zyskami. Spółki córki nie mogą generować zysków. Taka jest prawda.

30
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 27, 2022, 12:01:10  »
Nie ma określonego czasu. Zgodnie z Zasadami nadzoru właścicielskiego Zarząd GA nie akceptuje tylko opiniuje.

Długo coś opiniuje skoro do dnia dzisiejszego dokument jeszcze nie poszedł do zatwierdzenia przez Tarnów a do umówionego końcowego terminu odpowiedzi (spotkanie central) z Zarządem Z.CH., po burzliwym spotkaniu na hali produkcyjnej GAPS pozostało trzy dni nie licząc dzisiejszego. A od zatwierdzenia przez Tarnów uzależnione jest uruchomienie środków pieniężnych !!!!! BRAWO :(

Strony: 1 [2] 3